Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2014. május 19.

Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Átalakító és öregedés elleni ápoló krém 7 hatóanyaggal és 20-as fényvédő faktorral. Azonnal látható hatás: makulátlan bőr, 24 órán keresztül tartó hidratáló hatás. Hosszan tartó hatása: csökkenti a ráncokat és a foltokat, javítja a bőr minőségét. Mikropigmenteket tartalmaz. Minden bőrtípuson alkalmazható.

Daniella11

2019. január 15.

Az én bőröm szebb, egyenletesebb lesz tőle, mivel zsíros bőröm van, nekem elég ennyi hidratálás. Viszont amiért muszáj volt levonnom nem is egy, hanem két pontot mindjárt: már egy nap után apró kiütésszerű pattanások jönnek rám tőle. Több nap után meg már vállalhatatlan a bőröm tőle. Amúgy elég érzékeny bőröm van, a krémek jó része nem tesz neki jót. Nagyon sajnálom ezt a terméket, mert nekem megfelelne a színe, állaga, dehát így nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

kitti92

2018. szeptember 29.

Leárazva csapam le rá, körülbelül fél áron. Számomra nem vált be igazán. Fényvédő hatása miatt választottam de nem szerettem meg. Sajnos valamelyik összetevőjére biztosan érzékeny vagyok, mert ha használom égnek a szemeim. Hiába kerülöm a szem környékét akkor is. Egyébként tetszene. Számomra túl sok benne a parfüm is (lehet a szememet is az bántja?) valószínűleg elajándékozom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

BettiBoop

2018. augusztus 14.

Szerintem ez egy nagyon jó kis krém. Szép lesz tőle a bőröm és én nagyon szeretem az ilyen "átváltozos" krémeket :) Igazodik a bőr színéhez. Igaz ezen kívül csak a Balea hasonló termékét próbáltam ilyen pigmentes, átváltozos krémben, az is bejott, de ez sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

hejamkoa

2018. május 29.

Nappali fényvédő és hidratáló krémnek tökéletes választás. Az én bőrömet a T vonalban ugyan zsírosítja, de egy csepp mattító púderrel megoldom a problémát, télen erre nincs is szükség. Szeretem, hogy van benne fényvédő és ahogy elkenem, nem marad színtelen, így tényleg kicsit egységesíti a hol piros-hol sötét bőrfoltokat. Én már újravettem, a céljának tökéletesen megfelel.
Látom, hogy panaszkodtak többen, hogy nincs fedése - nem is kell, hogy legyen, ez nem BB krém, sem alapozó, ez hidratáló. Az egy plusz, hogy a mikro-pigmentek felveszik a bőrünk tónusát, amit én személy szerint nagyon szeretek.

Btw, 1500 jó magyar forint az ára, nem jól van kiírva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Btw, 1500 jó magyar forint az ára, nem jól van kiírva.

adrienn8888

2018. május 16.

Én imádom! Száraz bőröm van,amit jól hidratál,hamar beszívódik. Alapból fehér az arcbőröm,de már párszor elmentem szoliba és a nap is elég jól megfogott (ennek ellenére nem vagyok az a húú de barna),és így egyáltalán nem sárgít,nem üt el. Mintha alapozva lennék,annyira jól egységesíti a bőröm.(pedig tiszta szeplő vagyok).Az árát sokallom,szerencsére féláron jutottam hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

zsalexa

2018. március 28.

Én megadom rá a 4 csillagot, mert a futáshoz (kint) bejött. A fényvédője miatt nem kapja le az arcom a nap, utána viszont lemosom, mert egész napra zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

someva

2017. november 27.

Amolyan semmi értelme krém ez. Hidratálni nem hidratál csak egy csúszós réteget képez az arcon, mivel színezett a krém, a ráncokat jobban kiemeli. Azt gondoltam, hogy primernek jó lesz, hát nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

TRLinda

2017. augusztus 26.

Én kidobtam,furán,természet ellenesen sárga lett tőle a bőröm,amúgy sem volt egy csúcshidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

googles

2017. augusztus 26.

Nincs belőle teszter, ami azért probléma tud lenni: a világosat vettem, ami kiderült, 2-3 árnyalattal sötétebb a bőrömnél és tök sárga. Egyáltalán nem tudom használni, úgy nézek ki vele, mintha a majmok bolygójára készülnék castingra.

update: ránéztem és nem látok árnyalat megjelölést, szóval lehet, hogy itt nem vehettem a világosabbat, mivel nincs ilyen :) Viszont úgy tűnik, kellene lennie, mivel színezett a krém és úgy tűnik, hogy nem illeszkedik akármilyen bőrszínhez. Elég nagy csalódás, hogy nem írták rá, emlékszem, hogy mikor megvettem, meglepődtem, hogy milyen erős színe van. Azt hittem, csak egy primer jellege lesz, vagy élénkítő hatása, nem ilyen erős színe :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Aliga

2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet ! :) Alapozó helyett használom,mert nem szeretem a maszkos hatást és úgy érzem bőrhibáim ellenére nekem sok már az alapozó. Éppen ezért nagyon örülök,hogy megtaláltam ezt a krémet :) Előtte az Oriflame VeryMe Arcfényt használtam ,csak mostanában nem lehet beszerezni.
Ennek a krémnek az a pozitívuma,hogy teljesen mindegy milyen a bőröd színe , tud vele azonosulni, széppé teszi a bőrt és egységessé válik. Persze kinek milyen a bőr szükséglete? Ha kell akkor tonizáljunk és hidratáljunk a Garnier Miracle Skin Cream előtt ,tehát adjunk meg mindent a bőrünknek amit kér.
Azt fontos megérteni,hogy ez a krém nem az a szokványos öregedésgátló krém amire először gondolunk, inkább BB krém és kiegészítő plusz a sminkben.
A fixáláshoz por vagy kő púdert használok. A szemek alá egy erősebb fedésű Vichy alapozót teszek ( egy -egy gombosfejtűnyit csak )
Én szeretem,hogy ez egy könnyű krém, egységesít,ragyogóvá tesz, a bőr problémákat nem szaporítja ( nincs se több pattanás,se több mitteszer). Második dobozzal vettem meg.
Én mindenkinek ajánlom ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Én mindenkinek ajánlom ! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Panthenol

Alkoholok: Alcohol Denat., Behenyl Alcohol, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Behenyl Alcohol, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Dimethiconol, C13-14 Isoparaffin, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Arachidyl Alcohol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Laureth-7, Cetearyl Glucoside, Stearic Acid, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Triethanolamine, Disodium Stearoyl Glutamate, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Laureth-7, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.