Garnier

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Új összetételének köszönhetően a Garnier BB krém most reggeltől akár estig gyönyörű bőrt nyújthat. Ennek a nagyon hatékony all-in-one arcápolónak az összetétele grapefruit kivonattal és C-vitaminnal akár 24 órán át hidratál, fokozhatja a bőr ragyogását és fényét. Új, hosszan tartó összetétele ásványi pigmentekkel természetesen egységesítheti a bőrt. SPF15 fényvédője segít védeni a bőrt az UV-sugárzástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nia02

2021. december 10.

Büdös, úgy néz ki, mintha egy kiló zsírt kentem volna fel, és még a világosabb is teljesen elüt a bőrömtől, nagyon sárga árnyalatú is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Eli_13

2021. július 22.

Szerintem az illata valami szörnyü, de egyébként jobban hajaz egy alapozóra mint BB krémre. Ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Saretin

2021. július 16.

Hát ez a cucc nagyon durva! A médiumot kaptam elsőre és őszintén, szerintem brutál a fedése elsőre, hidratálónak gondoltam, vagyis könnyen kenhetőnek, de nehéz eldolgozni, gyorsan szárad és mattul. Szépen fed és egységesít. az illata is finom. A szín nem tökéletes, mert a médium is túl sötét hozzám, a light meg kevés, úgyhogy keverem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 16.

ConceptArt

2021. április 8.

Első találkozásom ezzel a krémmel, egyelőre tetszik. A fedése pont jó hétköznapokra. Én nem szeretem az erős fedést, mert nem vagyok profi sminkes, és így azoknak maszkhatása van rajtam. Azt mondanám, hogy kezdőknek tökéletes, vagy azoknak, akiknek nincs ideje /energiája / habitusa minden reggel alapozózni. Van tőle jobb BB is, de ár-érték arányban ez teljesen jó.

Update: Évek óta nem használom. Akkoriban csak erre volt pénzem, diákévek... :D Drágább cuccot nem volt lehetőségem kipróbálni. Azóta viszont tudom, hogy mennyivel jobb termékek léteznek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

S.Zsuzsa98

2020. december 9.

Lemondtam a Garnier szépségtermèkekről. Olajat, alkoholt tartalmaznak. Egy idő után nagyon sok pattanás jött rajtam ki emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Elinda

2020. november 2.

Alig várom, hogy elfogyjon. Ha már megvettem, kidobni nem fogom. Az itt olvasott véleményeket olvasva vettem meg, de nekem nem jött be. Sűrű, csillog, alig lehet elkenni, csak tologatom az arcomon. A zsírosodásra hajlamos területeket felerősíti. Többször kell púdereznem napközben, mert úgy csillog az arcom, mint a frissen polírozott fényezés. Az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Egi

2020. július 9.

Hát... Fullaszt, és túlságosan csillog. Olyan tömény zsiros bőr hatását kelti. Nekem normál bőröm van, szép matt, hátt ettől szörnyű volt. Fedése tényleg nemsok, csak szint egyenlit.
Szóval, nem ajánlom. Igy nyáron. Mikor eleve csillogosabb a bőr.
Ja, és hiába puderoztam le egy ora mulva átfénylett, Akinek ez tetszik... De olajos hatású

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Szóval, nem ajánlom. Igy nyáron. Mikor eleve csillogosabb a bőr.

Candy21

2020. május 17.

Nem gondoltam volna,hogy ez ennyire jó termék nagyon szépen mutat a bőrön könnyű eldolgozni akár kézzel is szép a végeredmény jó krémes az állaga nem szárít szép bőrfényű a finise. A fedése is tökéletes nem túl sok de nem is kevés szépen kiegyenlíti az arcbőrt. Az egyetlen zavaró benne az összetevő lista ami nem a legszebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Dodo33

2020. április 10.

Szaraz, de mitesszeres es kicsit pattanasos borueknek ajanlom! A kifejezetten pattanas elleni garnier bb krem szarit. Ez nagyon jol hidratal! Igy hasznalom: Kinyomok a bb krembol egy kis mennyiseget, keverek hozza meg egy kicsi hidratalo kremet es ecsettel felviszem az arcomra. Ez utan a szemem ala felviszek egy kis vilagos korrektort es teszek meg a pattanasokra is, hiszen ez a bb krem nem tokeletes fedesu! De ez nem hatrany, hiszen a magas fedesu alapozok eltomitik a porusokat. Utolso lepeskent pedig lefixalom hintoporral. Nem puderrel, mert az szinten eltomiti a porusokat! A fixalas szukseges, mert ettol a bb kremtol fenyleni fog a bor. Evek ota igy hasznalom es csak ettol nem jonnek ki hatalmas ragyak az arcomon. Remelem valakinek tudtam segiteni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

stdalma

2019. november 24.

Évek óta ezt használom, mert nincs maszk hatása, szépen kiegyenlíti az arcbőrt. Nekem alapból zsíros bőröm van és ez sajnos olajos termék, így muszáj volt mindig púdert használnom miután ezt eldolgoztam. Nemrég tértem át az olajmentes változatára, ami az én bőrömhöz sokkal jobb.

Azért adok 3 csillagot, mert nekem személy szerint nem jó, viszont nem tudom, hogy válna be a termék, ha normál vagy száraz bőröm lenne.
Zsíros bőrűeknek nem ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Zsíros bőrűeknek nem ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.