Garnier

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Új összetételének köszönhetően a Garnier BB krém most reggeltől akár estig gyönyörű bőrt nyújthat. Ennek a nagyon hatékony all-in-one arcápolónak az összetétele grapefruit kivonattal és C-vitaminnal akár 24 órán át hidratál, fokozhatja a bőr ragyogását és fényét. Új, hosszan tartó összetétele ásványi pigmentekkel természetesen egységesítheti a bőrt. SPF15 fényvédője segít védeni a bőrt az UV-sugárzástól.

Ár: 1800 , Eladó: wonderful
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után posta, foxpost, illetve személyes átvétel.

Egi

2020. július 9.

Hát... Fullaszt, és túlságosan csillog. Olyan tömény zsiros bőr hatását kelti. Nekem normál bőröm van, szép matt, hátt ettől szörnyű volt. Fedése tényleg nemsok, csak szint egyenlit.
Szóval, nem ajánlom. Igy nyáron. Mikor eleve csillogosabb a bőr.
Ja, és hiába puderoztam le egy ora mulva átfénylett, Akinek ez tetszik... De olajos hatású

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Szóval, nem ajánlom. Igy nyáron. Mikor eleve csillogosabb a bőr.

Candy21

2020. május 17.

Nem gondoltam volna,hogy ez ennyire jó termék nagyon szépen mutat a bőrön könnyű eldolgozni akár kézzel is szép a végeredmény jó krémes az állaga nem szárít szép bőrfényű a finise. A fedése is tökéletes nem túl sok de nem is kevés szépen kiegyenlíti az arcbőrt. Az egyetlen zavaró benne az összetevő lista ami nem a legszebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Dodo33

2020. április 10.

Szaraz, de mitesszeres es kicsit pattanasos borueknek ajanlom! A kifejezetten pattanas elleni garnier bb krem szarit. Ez nagyon jol hidratal! Igy hasznalom: Kinyomok a bb krembol egy kis mennyiseget, keverek hozza meg egy kicsi hidratalo kremet es ecsettel felviszem az arcomra. Ez utan a szemem ala felviszek egy kis vilagos korrektort es teszek meg a pattanasokra is, hiszen ez a bb krem nem tokeletes fedesu! De ez nem hatrany, hiszen a magas fedesu alapozok eltomitik a porusokat. Utolso lepeskent pedig lefixalom hintoporral. Nem puderrel, mert az szinten eltomiti a porusokat! A fixalas szukseges, mert ettol a bb kremtol fenyleni fog a bor. Evek ota igy hasznalom es csak ettol nem jonnek ki hatalmas ragyak az arcomon. Remelem valakinek tudtam segiteni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

stdalma

2019. november 24.

Évek óta ezt használom, mert nincs maszk hatása, szépen kiegyenlíti az arcbőrt. Nekem alapból zsíros bőröm van és ez sajnos olajos termék, így muszáj volt mindig púdert használnom miután ezt eldolgoztam. Nemrég tértem át az olajmentes változatára, ami az én bőrömhöz sokkal jobb.

Azért adok 3 csillagot, mert nekem személy szerint nem jó, viszont nem tudom, hogy válna be a termék, ha normál vagy száraz bőröm lenne.
Zsíros bőrűeknek nem ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Zsíros bőrűeknek nem ajánlom!

sztike

2019. november 23.

Mivel elég hosszúra szoktak sikerülni a hétköznapok, olyankor inkább L'Oreal alapozót használok, lazább napokra viszont megvettem ezt a krémet. Megszerettem, mert tényleg gyorsan fel lehet dobni, nem kell hozzá se ecset, se szivacs (kb. ez az egyetlen termék, amit tényleg foltmentesen el tudok dolgozni kézzel, pedig nem vagyok ügyes). Púder azért kell rá, meg át is fénylik, de tényleg nem várok komolyabb fedést vagy tartósságot tőle, úgyhogy ez nem zavar. Szépen egységesít, viszont nekem kicsit melegebb altónus jobb lenne, de ennyit elnézek neki. Az illatát szeretem, irritációt nem okozott és extra sietős napokon még hidratáló nélkül sem szárít ki, úgyhogy szerintem nem utoljára vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

greta19

2019. november 16.

Nagyon szeretem, főként nyáron rendszeresen használom. Tartós, a kezemmel is szépen eltudom dolgozni. Fedése nekem megfelelő, és szép a bőröm használat után. Már többször is újravásároltam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Andii017

2019. szeptember 10.

A világos árnyalat is borzasztóan sötét nekem. Rögtön mikor felkenem iszonyatosan fénylik a fejem,mintha zsírban fürödtem volna. Még púder sem mattítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

szokezita

2019. június 24.

Nekem nagyon problémás a bőröm, nyáron sokat segít rajta ez a BB-krém, de csak vékony rétegben. Már a 2. tubussal használom, egész jó,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Bettiikeee

2019. május 28.

Jobban fed mint nehany alapozo es nem ragacsos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Jobban fed mint nehany alapozo es nem ragacsos

Nikki1202

2019. május 24.

BB krémhez képest fedésben simán leköröz elég sok alapozót. Közepesen tartós, de a bőrhibákat szépen fedi. Az arcom nem csillog amikor felkenem, könnyű vele dolgozni is. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.