Garnier

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pomme, Módosítva: 2015. december 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Innovatív Miracle Express technológia a ráncok ellen kettős bőröregedés elleni hatással

• Azonnal simább arcbőr
  • A kisebb és mélyebb ráncok azonnal simábbak.
  • Az arcbőr akár 24 órán át hidratált és bársonyosan puhának érződik.
  • Tartósan feszesebb arcbőr
  • Csökkenti még a mélyebb ráncok láthatóságát is, feszesíti a bőrt.

Valeria27

2018. január 31.

Pocsék!
Felkenés után lehámlik az arcomról. Az illata ennek is nagyon rossz, mint az éjszakai változatnak, csak enyhébb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Pocsék!

Boriszka

2017. szeptember 28.

Egy használat után megváltam tőle. Porlad le az arcomról, és még büdös is. Nemhogy némi ápoló hatást éreznék, feszül a bőrömön. Végigsimítom és mállik le róla. Életem legrosszabb kréme, ennek hatására tértem át a natúrkozmetikumokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

maszatkaanna

2017. június 29.

Tényleg expressz bőrsimító. Miután felkenem gyorsan beszívódik és hihetetlenül puha és selymes lesz tőle az arcom. Alapozózás előtt szoktam használni minden reggel. Smink alapnak is tökéletes. Az alapozó kevésbé ül bele az apró ráncokba a szemem körül. Már kétszer újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

pifpuf

2016. május 13.

A Miracle Wake Up krémmel sajnos összekevertem és ezt vettem meg. Felvitel után hamar beszívódik, de olyan érzésem van, mintha rizsport kentem volna az arcomra és az "illata" is roppant kellemetlen. Ezért csak 3 csillag, remélem az eredetileg kiszemelt arckrémmel jobb tapasztalatom lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

evike66

2016. február 7.

Pár napja vettem egyet, mert a kék változatát (Miracle Sleeping) nagyon szeretem. Ez egy kicsit sem tetszik, húzódik tőle a bőröm, száraz lesz tőle, pont ellenkezője a kék tégelyes krémnek, ami táplálja és puhává teszi. Kidobni, azért nem akarom, és próbáltam, amit ilyenkor szoktam, ha nem igazán válik be egy arckrém: a karomra, dekoltázsomra, vagy egyéb testrészekre majd elhasználom. De sajnos ez még arra sem jó. Lehet, hogy kidobom, pedig ritkán teszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 7.

viktoria1201

2016. január 19.

Sűrű állagú krémet kerestem, végülis meg is kaptam. Felkenés után sima tapintású bőr, viszont 2 perc múlva hihetetlenül szárítja a bőrt. A ráncaim ezáltal csak jobban láthatóak. Nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

pomme

2016. január 11.

Megint egy arckrémnek álcázott primer, pont mint a L'Oréal Magic Blur... Ahelyett tök jó alternatíva, mert akciósan 2 ezer körül van, viszont nem értem, miért nem írják rá, hogy ember, ez nem rendes krém :( Jó kis szilikonbomba, simít is ennek köszönhetően, a tégelyét is nagyon szeretem, mert nem üveg és így sokkal könnyebb. Ha egyszer elfogy, lehet, hogy újraveszem, mert nem okozott semmilyen gondot, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

devababa

2015. december 21.

Meg a nyaron vettem meg, amikor kikerult a boltok polcaira. Kellemes az illata, allaga kulonleges, mivel elegge suru, de a borom, mintha elterulne. Szemlatomast javitja a kisebb rancokat. Nagyon meg vagyok elegedve vele. Borom nagyon sima es puha lesz tole. Egyeduli hatranya, hogy nem eleg zsiros, az en boromnek es ha folyamatosan hasznalom, akkor kis szaraz foltok jelennek meg az arcomon. Ezert kitalaltam, hogy nekem a legjobb, ha hidratalo krem utan hasznalom es igy mar tokeletes. Hatranya, hogy nem vilagos van-e benne fenyvedo es elegge gyorsan fogy. Arban, ez az oke kategoriaban van. Nem olcso, de nem is draga. Osszegezve ez egy atlagos termek, ami picivel tobbet tud, gondolom a bene levo szilikon miatt. Ha lenne szinezett valtozata, UV szurovel, nekem az jelentene a csodaszert, de igy csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.