Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: iza01, Módosítva: 2011. december 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Zselés állagú krém, amely lágy, friss érzést biztost és gyorsan beszívódik. A ráncokat kisimiítja, a bőr nem kívánt csillogását csökkenti. Omega 3+6-ot, magnéziumot, valamint cinket tartalmaz.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jud678

2014. május 11.

régi kedvenc hidratálóm! akkor még egészen más típusú volt a bőröm, de nagyon bevált. többet is "elfogyasztottam" belőle :) ma már biztos nem használnám, de mivel akkoriban tökéletes volt a bőrömnek, 5öst kap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 11.

vörösáfonya

2014. február 16.

Véletlenül vettem, a színe alapján azt hittem, az Essentials család tagja, aminek a szőlőmagolajos tonikját nagyon szerettem. Itthon vettem észre, hogy nem pont az én bőrtípusomra való. Ennek ellenére egészen bevált, főleg hideg időben amikor szárazabb a bőröm. Az összetevőlistát elnézve nem fogom újravenni. Illetve az illata nekem egyáltalán nem tetszik, borzasztó erős és mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Christy

2013. május 15.

Az én zsíros és tág pórusú bőröm eddig ez vált be egyedül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Az én zsíros és tág pórusú bőröm eddig ez vált be egyedül.

lasvegas777

2013. január 25.

Ez a legjobb krém amit valaha használtam. A bőröm fakó,de amikor elkezdtem használni a krémet,szép színt adott az arcomnak,ragyogóbb lett. A szemem. alatt sem voltak annyira sötétek a karikák. Megéri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

aukcio01

2012. december 14.

Eddig ez a krém vált be a legjobban. Finom az illata, könnyen és gyorsan felszívódik, szépen feszesít, egészséges arcszínt és tónust varázsol. Nekem télen, nyáron tökéletes. De hol lehet kapni? Mostanában sehol nem találom és kifogyóban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

evakucsa

2012. július 9.

Illata, állaga nagyon jó, gyorsan beszívódik és nem ragad, még a nyári hőségben sem. A ránctalanító képességében viszont nem igazán vagyok biztos....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

lupika

2012. április 23.

A harmadik tégelyt használom már! Könnyű, lightos krém, gyorsan felszívódik, smink alá is tökéletes, de csak tavasszal és nyáron ad megfelelő hidratáltságot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

Morci

2012. március 19.

Finom az illata, könnyen és gyorsan felszívódik. A homlokom elég hamar kifényesedett tőle. A hidratáló hatása megfelelő, de én feszesítést egyáltalán nem tapasztaltam, holott a leírás ráncsimítást ígér. Pont a könnyű állaga miatt, mivel főként melegebb időben használható, hiányoltam belőle a fényvédelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Emily

2012. február 8.

Nagyon jó kis krém, szépen feszesít, egészséges arcszínt és tónust varázsol, de télre valóban kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

lilly77

2011. december 8.

Még tavaly használtam, kellemesen hidratált, könnyű krém, ezért hideg időben tényleg kevés. Azoknak, akiknek nincs túl száraz bőrük, és csak könnyű hidratására van szükségük, jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.