Garnier

Ár:   1443 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Audry1

2019. szeptember 19.

Már egy újabb verziója van, nekem még ez a régi van meg. Hiába csak 40 ml van benne, a mai napig ott porosodik a szekrényemben és a fele biztosan megvan még. Pattanásokra jó, így régen megvettem, mert a kamaszkor nem a szép és sima arcról híres, sőt! Később sem mindenkinek javul jelentősen az arcbőre! Nos, akkor még nem olvastam utána, megvettem, kipróbáltam.

Maga a krém elég jól kenhető, pont olyan állaga van, amilyen szerintem megfelelő, kicsit zselésebb volt. Az illata nekem sima krémillat volt, de nem is emiatt vettem meg. A pattanásaimon semmit nem segített rendszeres használat mellett sem. Mai fejjel a tiszta aloe vera gél, bármilyen olaj (avokádó, argán, jojoba, mandula sorolhatnám) vagy teafa illóolaj sokkal többet segít az arcbőrnek és a pattanások ellen, mint ez itt.

Nekem semmire nem volt jó sajnos, így szerintem ha a fele elfogyott, akkor sokat mondtam. Nem dobtam ki, mert nem volt szívem ennyi pénzért, pedig igazán szorírozhatnék azok közül, amiket sosem fogok használni.

Nekem ez sajnos 1 csillag, mert tényleg semmire sem jó, amire vettem anno arra végképp nem. Csalódás volt és nem ez az egyetlen Garnier készítmény, aminél negatív tapasztalatom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Hecate

2018. július 6.

Régen elhasználtam egy tubussal. Számomra igazán kellemes illata volt és bár szintetikus, mondhatni kedveltem az állagát. Igen hamar felszívódott. Viszont nem tapasztaltam, hogy mattított vagy hidratált volna, esetleg a pórusaimmal kezdett volna valamit. Pattanással vagy pattanásfolttal meg főleg nem. Drága volt, kis kiszerelésben, igen mű és mindent összevetve semmit se ért. Sajnos nem az első, de nem is az utolsó Garnier termék volt amiben csalódnom kellett. :o(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Zsolt8912

2018. május 26.

Emlékszem tinédzser koromban én többször vettem ezt a krémet fegyver gyanánt és nagyon szerettem. Mindig többet kellett felvinni az arcra; ezért fogyott el hamar, de az illata mindig tetszett és nekem bevált. Tanult vegyészként most elnézve az összetevőket és a lenti hozzászólásokat, van egyetértésem velük. Bár nekem akkor mesebeli csoda volt az arcomnak ez a termék, múlott a tinikor és a pattanások, ragyák száma, többé nem kellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Martu0508

2018. április 12.

A bőrkèpemet javìtotta, viszont semmit sem hidratált. Nagyon hamar el is kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

kristinakroes

2017. december 6.

Jaj, ez a pure termékcsaládde borzalmasan tönkretette a bőrömet pár éve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Jaj, ez a pure termékcsaládde borzalmasan tönkretette a bőrömet pár éve.

macskusz

2016. június 4.

Én is használtam az egész termékcsaládot, de szinte semmi eredménye nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Én is használtam az egész termékcsaládot, de szinte semmi eredménye nem volt.

Vendy254

2015. augusztus 4.

En is hasznaltam az egesz termekcsaládot de nem er egyforintot se! Nem segitett inkább sokkal rosszabb volt az arcom tőle! Pattanásra való de ott villog az elején az alcohol denat ami komedoképző....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

ami2015

2015. augusztus 4.

Én is használtam ezt a krémet jó régen, de inkább ne tettem volna, semmit nem ért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Gyevocska

2015. augusztus 4.

Ez a termék sem menekülhet a kritizálás elől! Rémes! Pedig olyan szépen indult a kapcsolatunk....évekkel ezelőtt, egy téli napon, amikor megvettem.
Végül is tök jó kis adagolója van, nem is kellett sok belőle. A bőröm itta, mint teve a vizet. Mire beértem a munkahelyemre (30 perc), már csillogott is a fejem. Nagy nehezen lemostam, kicsit sikamlós lett a víztől. De adtam neki a szappannal. De még ekkor sem adtam fel! Mert lehet, hogy több időre van szüksége, hogy kifejtse a hatását. Több hétig próbálkoztunk egymással. Olyan volt, mint egy rossz kapcsolat egy pasival. Van, de minek?
Azt hiszem, kb. 2 hónapot adtam neki, majd hopsz! Kuka! Szakítottam vele!
Bőrömön a pórusok ugyanúgy röhögtek, az éppen aktuális pattanások pedig virítottak.
Így utólag pedig az összetevők? Ja! Egy jó kis ösztrogéndominanciával már a közelébe sem mennék. (Lásd: parabének) Hány csillagot is adjak?? Talán a nosztalgia kedvéért 1-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Azt hiszem, kb. 2 hónapot adtam neki, majd hopsz! Kuka! Szakítottam vele!

jud678

2014. július 8.

ahogy emlékszem eleinte nagyon jó volt ez a termék:
hűsítő (alkoholos), hatásos, volt értelme használni, de aztán valami 'elromlott', rosszabb lett tőle a bőröm állapota. mondjuk ahogy nézem az összetevőket, nem csodálkozom, ma már biztos, hogy nem venném meg. fényessé teszi a bőrt, nem ilyen krém való a kombinált bőrre (sem). valahogy mindig ugyanez történt az általam próbált garnier krémekkel, először tetszett a bőrömnek, aztán meg nem. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 8.

ahogy emlékszem eleinte nagyon jó volt ez a termék:

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.