Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2012. november 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal beszívódik és tartósan feszesít.

Zsolt8912

2018. május 26.

Feszesítő hatást csak nagyon minimálisan vettem észre, de mint testápoló nagyon bejött! Állagra is remek, hisz gyorsan beszívódik és nem marad ott foltként. Illata pedig remek, bármikor tudom használni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

KataaBabaa

2013. március 29.

Tipikus nyári testápoló, gyorsan beszívódik, friss illata van, talán valamit feszesít, de nincs az a húde hidratáló hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

jibjab

2013. március 22.

Feszesítő hatást nem tapasztaltam, de imádtam az illatát. Többször is próbálkoztam vele, de sajnos le kellett mondanom róla, mert nagyon kipattogzottam tőle. tele lett a hátam és a mellkasom is millió apró kis patesszal. Ráadásul a hidratáló képessége sem bizonyult tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Dolorez

2013. március 21.

Nagyon jó az illata,könnyen beszívódik,viszont én a feszesítő tulajdonsága miatt vettem...ami viszont nem a legjobb,valamennyit talán feszesít,de ahhoz éjjel-nappal kenni kell a kívánt felületet.Én paprika masszázsolaj után használom testápoló és plusz feszesítésként,amíg el nem fogy.Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Muriel

2013. február 20.

Mivel egyáltalán nem száraz a bőröm, én nagyon szeretem :)
Ez talán az egyetlen testápoló, amit tudok használni, bár ezt is ritkán talán egy évben egyszer szoktam venni,mivel nem vagyok nagy testápoló fanatikus :) Az illata nagyon finom, az állaga is kellemes hamar beszívódik és élénkíti a bőröm. Imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Mivel egyáltalán nem száraz a bőröm, én nagyon szeretem :)

mili

2012. november 26.

Tényleg azonnal beszívódik, de semmi feszesítő hatást nem tapasztaltam. Hidratálni hidratál, de hamar kiszárad a bőr. Az illata kellemes, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 26.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.