Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Több, mint egy hidratáló, a Hydra Bomb nappali krém 3 az 1-ben hidratáló, amely nedvességgel tölti fel a bőrt és a külső ártalmaktól való védettség megnyugtató érzésével kényezteti.

Ez az első alkalom, hogy a Garnier integrálta egy új generációs, ultra-könnyű textúrában:

• Két antioxidáns szupergyümölcs kivonatot: Amla és gránátalma, kombinálva nappali UVA / UVB védelemmel.
  • A magas koncentrációjú Plant Serum

Friss textúrája azonnal beolvad a bőrre és tökéletesen hidratálja egész nap. Nincs olajos vagy ragacsos érzet.

rosegangela

2019. október 31.

Ez valami fantasztikus krém! Az arcom puhább lesz tőle, valóban hidratál, nem vagyok ragacsos, nem zsirosit. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

fdorottya

2019. október 7.

Nem rossz kis krém. Nyáron nagyon szereti a bőröm, de télre sajnos kevés lesz. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Megfelelően is hidratál, mint említettem nyáron. Nekem pattanásokat nem okozott. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Orchydea

2019. szeptember 18.

Mióta ezt használom javult a bőröm állaga, puhább lett és élettel telibb. Kiváncsi vagyok meddig lesz meg ez a hatás mert még az elején járok vele.Nem okozott pattanásokat, nem zsirosít. Nagyon praktikus a kiszerelése,könnyen adagolható és sokkal szivesebben használom igy mint a tégelyes krémeket. Ha ez mind igy marad újravevős lesz ;)

Update: még mindig használom napi rendszereséggel ami nálam nagy csoda. Azóta sem okozott pattanásokat. Ugygondolom, hogy egyenlőre ennél maradok. 😉

Up2: Megprobáltam másat használni helyette, mert olyan semmilyen hatasát nem éreztem, habár az arcom tiszta pattanásmentes és minimálisan volt zsiros tőle. Elkezdtem használni a Terra nutri hydro krémjét és nagyon gyorsan rájöttem h visszatérek ehhez. Extra zsiros, pattanásos arcom lett az uj krémtől ezért az első utam a dmbe vezetett és ujravettem ezt a krémet. Egy darabig nem cserélem le az biztos 🙂🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

zfruzsi

2019. július 2.

Az én száraz bőröm ezt nagyon szerette, a kis esti testvérkéjével együtt és külön-külön is, bármikor szívesen újravenném, mert jót tett a bőrömnek, táplált, puha és élettel teli lett tőle és teljesen eltüntette/eltüntették ketten a száraz, hámló, fájó foltjaimat. Jelenleg nem ezt használom, mert szeretek kísérletezgetni és tesztelgetni, de bármikor szívesen újravenném. A kiszerelést pedig külön imádtam!♥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

monique001

2019. január 5.

Ez engem zsírosít. Arcmosás után néha jólesik a kiszáradt bőrre, de utána zsíros fény marad sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

Szandika12

2018. október 11.

Nekem is nagyon bevált, bár tégelyes van :). T vonalban zsíros a bőröm és szerencsére ez a termék nem zsírosít, Puha lesz tőle a bőröm. :)

Update: Azóta észrevettem, hogy nem olyan jó a bőrnek, úgyhogy csínjában kenem, mert sajna a pattanásokat kicsit elősegíti. Le is vontam ezért 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Schmetterling

2018. augusztus 30.

Könnyen beszívódik, puha bőrérzetet ad. Egyébként semmi extra amiért újra venném.
Engem kifejezetten irritál az erős illata ami nem tűnik el egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Engem kifejezetten irritál az erős illata ami nem tűnik el egész nap.

Beyuci

2018. március 10.

nekem nagyon bevált!nem ragad,hamar beszívódik,olyan puha tőle az arcom akár a babáké!biztos nem válok meg tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

lemilien

2017. december 9.

korrekt krém, egy ideig külföldön éltem, ahol mindig nagyon fújt a szél és teljesen kiszárította a bőrömet. szuperül bevált akkor (télen) és a pumpás kiszerelés is nagyon higénikus. az ára meg tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

kicsiiv

2017. május 21.

Eddig teszi a dolgát, nekem rendesen beszívódik, és csodás az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Eddig teszi a dolgát, nekem rendesen beszívódik, és csodás az illata.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Phenylethyl Resorcinol, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.