Garnier

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. június 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló bőrápoló krém normál és száraz bőrre.

cioccolata

2017. június 23.

Nem rossz, átlagos... Illat ok, hatékonység ok. Én a cuki 50 ml-es kiszerelése miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

0808

2016. január 24.

Mindig keményen elhatározom: ma aztán tutira nem csábulok el, nem veszek mást csak amire szükségem van ...aztán mégis elcsábulok mégis megveszem majd itthon fogom a fejem miért is kellett ez nekem??!! Nos ezzel a krémmel is ez a harci helyzet. A Rossmannban volt akciós, azt hiszem 599ft vagy 699ft és hirtelen felindulásból leemeltem. Jó lesz tartalék kézkrémnek, gondoltam. Bár megillatozni nem tudtam mert bombabiztos a csomagolása. Jaj istenem , itthon aztán megcsapott a tömény légyirtó szag, Képtelen vagyok elhasználni. Talán nyáron kiteszem rovarriasztónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

missy89

2016. január 23.

Annyira nem jött be. Valamennyire azért hidratál, de nagyon lassan szívódik be, éjszakai kézkrémnek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

MKa

2015. november 14.

Vegyes érzelmeim vannak a krémmel kapcsolatban. Ritkán használom az arcomra, mert nekem sem szívja be rendesen, és ha melegebb helyre kerülök, elkezd leolvadni. Bár nem vagyok egy krémszakértő, de ami viszont szerintem mellette áll, hogy amikor a "sebesre fújom az orrom" időszak van, 2 napon belül nagyon szépen helyrehozza az orrom, pedig nekem elég érzékeny a bőröm. Ilyenkor egy jó 10 másodpercig valóban elég rendesen csíp, de hat. Ugyanez vonatkozik az elvakart pattikra, gyorsan helyrehozza a bőröm. Nem utolsó sorban pedig az illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.

missbiro

2015. július 21.

Nem gondoltam, hogy valóban jól fog szuperálni, de megérte az árát. Komolyan, puhává és szárazság mentessé teszi az arcom. (Ott használom!)
Hamar beszívódik, alapozás előtt kihagyhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 21.

Hamar beszívódik, alapozás előtt kihagyhatatlan.

ivci

2015. május 11.

Nem a legkedvencebb mert kicsit olajos az állaga a bőrömön és lassan szívódik be inkább a niveára emlékeztet, viszont az illata kellemes puhává varázsolja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 11.

rocknrose

2015. április 22.

Én sem vagyok túlzottan oda érte, de elhasználom (már úgyis kevés van benne). Éjszakai arckrémként használom (de csak ritkán), mert lassan szívódik be és csillog tőle az arcom. Viszont nekem nem csíp, pirosít stb és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

ritusss90

2015. április 12.

Illata nagyon jo. A tobbi tulajdonsaga rossz. Csip, nemhidratal, zsiros erzet, majd ragad.. Sokat kenve morzsolodik a borodrol.. Botrany

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Lyla

2014. október 11.

Egy kifejezetten hidratáló krémtől nagyobb hidratálást várna el az ember. Lassan szívódik be, az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

viktoriacsoke

2014. július 16.

Szerettem, a jó száraz bőrömre is hatásos volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Szerettem, a jó száraz bőrömre is hatásos volt

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate