Garnier

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2017. május 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Összetétele, mely antioxidáns és világosító hatásáról ismert, 5%-os koncentrációjú C-vitamint tartalmaz, láthatóan csökkenti a különböző típusú bőrhibákat (pattanások nyomai, barnafoltok, napfoltok) és egységesíti a bőr tónusát, ragyogóvá varázsolja a bőrt, még smink nélkül is. A bőr azonnal puhábbnak, hidratáltnak és ragyogóbbnak tűnik

Kicsijó

2017. március 27.

Anyukam adta nekem ezt a kremet,mert neki nem kellett. Először feltem hasznalni,mert egyszer mar megjartam egy garnieres kremmel. Aztan hat megis nekialltam hasznalni. Amit azota se banok. Halvanyitja a miteszereimet es a pattanasok utan maraft sotetebb foltokat. Telre nem mindig volt eleg akkor mast is hasznaltam,de igy tavaszra/nyarra ugy erzem tokeletes lesz. Keves is eleg belole. Szóval ujravevos lest :)
Esetleg nem tudja valaki,hogy lehet e meg kapni? Sehol nem lattam meg oO

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Esetleg nem tudja valaki,hogy lehet e meg kapni? Sehol nem lattam meg oO

Orsolya13

2017. január 26.

Update: Sajnos kezdetben amennyire rendbe tette az arcbőröm, mostanra annyira nem is jó. Teljesen jó volt eleinte, aztán miután elmulasztott mindent és egy hét pihenő után elővettem újra, akkor vmi borzalom keletkezett reggelre az arcomon tőle. Gyulladt puklis és vörös volt az arcom ahová kentem. Ezek után még egyszer-kétszer próbálkoztam vele, de allergiás reakciót okozott mindig. Így csak egy-két foltra kentem rá, de inkább nem is merem használni. Sajnálom, mert mikor megvettem tényleg csodaszer volt számomra, annyira szépen helyrehozta a bőröm, de hosszú távon csak a baj lett vele (de az én bőröm mindenre reakciót ad, ami nem tetszik neki). Szóval vegyesek az érzelmeim, mert tényleg jó volt, de sajnos csak kibabrált a bőrömmel :/ Három csillagot adok, mert csodaszer volt először, de érzékeny bőrűek szerintem vigyázzanak vele.

A héten fedeztem fel az egyik Rossmannban és kb. fillérekért jutottam hozzá. Nem bántam meg és kár lett volna ennyi pénzért ott hagyni. Eddig háromszor próbáltam, féltem, hogy az illatanyag irritálni fogja a bőröm, ezért előtte befújtam a Serozinc spray-vel az arcom és csak este használtam. Néhány pattanás utáni heg és folt van az arcomon, amik nehezen múlnak és eddig úgy néz ki, hogy hat. Magam is csodálkozom, nem is gondoltam volna. Sokat halványított a foltokon és valahogy szebbnek hat a bőröm összképe, egységesebbnek néz ki. A pórusaimat is mintha összébb húzná. Az illata tényleg erős és ragad picit (de ezért is csak este kenem fel), de elviselem, ha tovább is hatni fog. Megelőlegezem az 5 csillagot, mert kellemes csalódás volt ez a krém. Kíváncsi leszek eltűntet-e minden foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

kissbarbara1990

2016. október 13.

Nagyon olcsón sikerült hozzájutnom. Kellemes kis kencefice, elég jól hidratál és gyorsan felszívódik, nem viszik össze a másik arckrémemmel és az alapozómmal. Kellemes illata van,de jobb lenne ha nem lenne. Felkenéskor egy nagyon picit csíp, de nem vészes. Örülök, hogy az inci lista legelején van a fő hatóanyag. Halványító hatásáról nem tudok beszámolni,mert eddig eléggé hébe-hóba alkalmaztam, de maximálisan elégedett vagyok a termékkel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

regc90

2016. május 1.

Több, mint 2 hete használom. A c-vitamin tartalma miatt vettem meg én is, na meg, hogy kezdjen valamit a kis hegecskéimmel, foltjaimmal. A sokak által pórustisztító hatást, még nem érzékeltem, de hát végülis, nem azért vettem. :) Az állaga rendben van, egy bő borsónyit kenek szét az egész arcomon, gyorsan kell eldolgoznom, mert hamar beszívja a bőröm, de utána puhább, selymesebb az arcom. Viszont éreztem az első használat után, hogy ez magában kevés, ezért az esti krémezős rutinomat erre építem: először ez a krém, aztán jöhet egy kis hidratálás ( dr. Organic csiga gélkrém+ Helia D hidratáló arckrém). Közel 3 hét alatt a foltjaim halványulnak, kevesebb a gyulladás, és egységesebb az arcom kinézete. Aránylag olcsó, 1200 Ft-ért vettem múlt hónapban a Rossmannban.

Mivel a Garnier nem állatkísérlet mentes márka, ezért nem adom meg az 5 csillagot. Sajnos muszáj volt egy olcsóbb, pénztárca kímélő C-vitaminos kencét beszereznem, mert indokolatlanul kirügyezett az arcom, de ha elfogyott, nem veszem újra, keresni fogok egy hasonlót, ami nem kísérletezik. Akit ez nem befolyásol, annak tudom ajánlani, mert hasznos kis jószág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

fionajazmin01

2016. január 4.

Nem csinál semmit legalább csinálna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Nem csinál semmit legalább csinálna

cincőke88

2015. november 24.

Többször újravásároltam már ezt a krémet. Kellemes állagú, könnyű hidratáló legalábbis az én bőröm szereti. Főleg tavasszal és ősszel szoktam használni nappali hidratálásra. Pattanásokat nem okozott, bár csodát sem kell várni tőle. Az illatával,nem vagyok teljesen kibékülve, de nekem a hatása számít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

csillamelody

2015. november 9.

Az égvilágon semmire nem való ez a termék. A foltokkkal nem csinál semmit, és állandóan sárgás-barna színű lett tőle az arcom. Utáltam. Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 9.

monike

2015. november 5.

Update: Sajnos a véleményem megírása után kb. 1 hétel már a fiókom mélyére landolt és azóta is ott van: képtelen voltam megszokni a szagát:S

Mint sokan mások én is a C vitamin tartalma miatt vettem meg: nappalra egyáltalán nem jött be; de éjszakára nekem bevált! Van egy fura tapasztalatom, amit nem akartam elhinni, de biztos, hogy ettől a krémtől van: rövid használat után nagyon szépen kitisztultak a pórusaim az orromon!:-)
Egyébként első pár használat után nekem is lett tőle pukli a homlokomon, de nem adtam fel és tovább használtam, miután a Biodermával eltüntettem a puklit, és azóta nem volt ilyen gond vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

bogczi

2015. október 10.

Anyának vettem egyet anno még itt, most, hogy itthon vagyok, párszor kipróbáltam és nagyon megtetszett a dolog, vettem egyet magamnak is.
A bőröm alapból kombinált, a T-vonalam elég zsíros és fénylik, az orcám viszont picit szárazabb, az orromon és körülötte elég tágak a pórusok. Ezeket 1 hét használat után - reggel és este - szépen összehúzta, már csak minimálisan láthatóak és maximum nagyon-nagyon közelről. Az illata kicsit erős, de nem tolakodó, az állaga is remek, szépen kenhető, nem nehéz vagy zsíros, picit ragacsos, de hamar elmúlik ez az érzés. A bőröm puha tőle és nem zsírosodik, nem gondoltam volna, hogy egy hét alatt látható eredményt produkál.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Dea

2015. szeptember 4.

Nekem jól halványította az arcomon lévő anyajegyeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Nekem jól halványította az arcomon lévő anyajegyeket.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.