Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboszaffi, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színezett hidratálókrém fényvédővel. A bőr letisztítása után fel kell vinni a kezelendő bőrfelületre és gyengéden a teljes felszívódásig masszírozni.

Nicole88

2013. április 14.

Nekem egyáltalán nem vált be. Miután felkentem nem láttam semmi változást. Egyébként nekem egy Gigi-s cucc sem vált be, nem bírja a bőröm, és szerintem az árukhoz képest sokszor gyengén teljesítenek. De ez csak az én véleményem/tapasztalatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Zsenike

2012. november 19.

Még 8-9 éve használtam, zsenge koromban. Úgy emlékszem, nagyon jó kis krém volt, szép egyenletes bőrképet adott és eléggé természetes színe volt és sokáig elég volt. Viszont akkor még nem tudtam, amit most, hogy az összetevőket igen erősen meg kell nézni, és formaldehides cuccot nem kenünk magunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

czero001

2012. július 2.

Egyszerűen imádom! Látványosabb bőrhibákat nem tüntet el (pl nagyobb pati, arra korrektor) viszont ha valahova megyek, nem kell agyon alapozózni az arcom, szép hamvas bőrképet ad, szinte mintha csak laza hidratálót tennék fel. Az árérték arány szerintem reális, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Kaolin 0 0