Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű nappali hidratáló krém, normáltól zsíros bőrig. A krém vizes fázisa a Holt-tenger vize, tisztított, hígított formában. A bőrt puhává, bársonyossá teszi, szabályozza a faggyúmirigyek működését. Anyagcserefokozó, vérkeringést élénkítő anyagokat is tartalmaz. A szeborreás, de a kezelések által túlszárított bőr hidratáltságát biztosítja. 10-es fényvédő faktorral ellátott termék.

Kiszerelés: 110 ml

nagyniki61

2015. december 14.

Tág pórusú, T-vonalban fénylő bőrre kiváló, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Tág pórusú, T-vonalban fénylő bőrre kiváló, csak ajánlani tudom.

abreka

2015. március 22.

A KREM. A kozmetikus ajanlasara vettem meg en is, bar kicsit huztam a szamat a kozel 7000ftos ara miatt. 100ml-es kiszerelesu termek es nagyon keves kell belole. En a nedves mar tisztitott borombe masszirozva viszem fel es pillanatok alatt felszivodik, nem hagyva maga utan zsiros erzest vagy filmreteget. Abszolut jol sminkelheto ra es nem "kukacosodik" be. Napi hasznalat mellett 11 honapig birta a krem, ami meglepoen jo. Masreszt, telen is eleg volt es nyaron sem ereztem soknak a kombinalt boromre. Kulon orom, hogy fenyvedot is tartalmaz. Ujra veszem? -Tutira, mert a clinique-el sem voltam ennyire elegedett es az meg dragabban is jott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Kencemániás

2015. február 1.

Kozmetikusnál vettem ezt a krémet is, mert ez állítólag mattítja a bőrt.
Az illata nagyon kellemes, a hidratálása is elég volt, de egy fél óra után ugyanúgy elkezdett csillogni az arcom, mint más krémektől. Nagyon nem érte meg az árát, ennél sokkal jobbak pl az Ilcsi Csipkebogyó vagy almás kréme vagy a Berber hidratáló vagy a Ránctalanítója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Kozmetikusnál vettem ezt a krémet is, mert ez állítólag mattítja a bőrt.

Lettiyy

2014. november 6.

Kozmetikusom ajánlotta ezt a krémet úgy 2 évvel ezelőtt. Kicsit drágállottam, de kipróbáltam.
Az eddigi arckrémeim közül ez vált be a legjobban. Kombinált bőröm van, így ahol száraz volt, ott megnyugtatta, a T vonalnál pedig mattította. Mostanában nem tudom, hogy mert nagyon megszokta az arcom, vagy valami mást tettem, húzódik az arcbőröm, és nem érzem olyan hatásosnak.
Az összetevőket látván, elgondolkoztam, hogy ennyi vegyszer tényleg jót tesz-e az arcbőrömnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Helgus

2014. április 8.

Egyszerűen imádom!!! Kb. 6-7 éve használom normál bőrömre... Nagyon jó az illata, én erre a krémre viszem fel a púderem, nagyon jól hidratál az év bármely évszakában. :) 5****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

serpentbreath

2013. január 1.

Isteni az illata, tényleg nagyon sokáig tart és az én kombinált bőrömre éppen tökéletes. A vízhiányt megszünteti anélkül, hogy zsírosítana. Az egyik kedvenc arckrémem. (Ha csak az illat döntene, abszolút kedvenc lenne.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

piciTimi

2012. május 17.

Nekem is a kozmetikus ajánlotta ezt a krémet, de nekem bejött. Én is keveset kenek az arcomra,de a kívánt hatást eléri. Nekem nem csillog utána a fejem, a bőröm jól beszívja, és még sminkelni is simán lehet rá. Az ára ugyan kissé húzós, de mivel kevés is elég belőle, így sokáig tart. Szóval szerintem megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Josie

2012. február 22.

Régen a kozmetikus javasolta ezt a krémet az arcomra, de én nem szerettem. Elnézve az összetevőit, nem is csodálkozom, de mikor még használtam, nem néztem hogy mi van benne. Szóval ez egy nehéz zsíros krém, ami az én vízhiányos bőrömnek sok volt. Picit kentem fel, de be sem szívta rendesen, csillogott a homlokom is tőle, a bőröm textúrája viszont nem lett szebb! Tuti nem venném újra, s nem is nagyon ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-20 Stearate, Glycerin

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Polysorbate-60, Sorbitan Stearate, Xanthan Gum
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-20 Stearate, Triethanolamine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin, BHT

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.