Guerlain

Ár:   15 890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 2.

Ár:   15 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Ez az egyedülálló all-in-one alapozó  sokrétűen és egyszerűen használható.

Használható primerként, színezett hidratálóként vagy könnyű alapozóként.

3 rózsás árnyalatban kapható.

hmliv

2019. március 27.

Imádom! Jó a fedése, szép, természetesen ragyogó az eredmény, az illata pedig fantasztikus, igazi luxus illat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

HevesPetra

2018. július 26.

Nagyon szerettem volna, de mindig lebeszéltem magam... aztán december 30-án megvettem. Azóta tart a szerelem ... pedig kicsit sötét nekem a legvilágosabb. Mostanában minden reggel használom a PC hialuronsavas boostert és a kettő együtt csodabőrt eredményez nálam. Pedig most, hogy alig tudok kikeveredni a megfázásból és időnként a láz is kihoz egy-egy pattanást még takarnom is van mit. Ilyenkor a lancome korrektorommal is jól működik együtt.
Ecsettel viszem fel, és szinte észre sem lehet venni, hogy van rajtam valami, csak olyan egységesebb az egész.
Valójában jobban érzem magam egész nap, ha rajtam van.
Nekem így télen még púderezést sem igényel napközben, nem fényesedik ki. Majd meglátom, hogy ez a meleggel hogyan változik (ami remélhetőleg már elindult felénk).
Egyetlen negatívum, hogy itthon bármelyik üzletben borzasztó drága. Rendelni nem mertem, amíg ki nem próbáltam, a következő azonban már biztos külföldről érkezik.

Update: mégsem fog érkezni utánpótlás... A csodabőr imádnivaló, de rá kellett jönnöm, hogy miatta jött elő rajtam pattanás. Lecseréltem a Gosh BB-re, amivel rendben vagyunk... Nem olyan különleges az eredmény... , de teljesen rendben van. A púdergyöngyökkel nincsen semmi gond, így azért a Meteorites-érzés megmaradt. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Valójában jobban érzem magam egész nap, ha rajtam van.

Sancsa

2018. július 11.

Lassan 3 éve csak ezt használom télen-nyáron. A médium árnyalat nekem tökéletes 4 évszakos, bár mikor kicsit világosabb a bőröm, vigyázok, hogy vékonyabb rétegben vigyem fel, de még így is jól fed. Finom illata van, jó állag, amit akár ujjal is el lehet dolgozni, szép fedés, könnyű érzet. Néha használom mellé a Guerlain terracottát, de anélkül is helyt áll, nálam nem fényesedik át. Én maradok nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Pumi

2018. március 14.

Nekem beleül a pórusaimba, minden heten tisztítanom kell a mitesszereket utána. A színe nagyon szép, de ez inkabb azokon működik akik eleve fiatalok, hibátlan a bőrük és még szebbek akarnak lenni. Öregedő, zsíros, tág pórusokra nem ajánlom!Nekem szó szerint lyukacsokat még jobban kiemelte! Inkább ilyen "luxus plussz" a hibátlan bőrüeknek....de nekem penzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Chrissy

2017. március 7.

Itt vásároltam egy nagyon kedves eladótól csodaszép állapotban. Alig vártam, hogy kipróbáljam. Az első benyomás a kiszerelése, kényelmes, kézreálló. Aztán az illata, tényleg nagyon kellemes, virágos gyöngyvirágos, ettől elég élvezetes használni. Az állaga a klasszikus folyékony alapozó-szerű állag.
Mikor először használtam pont volt időm szépen előkészíteni az arcom 10%-os AHA savas lemosóval, amit heti 1-2x használok és kentem alá szérumot is. Akkor csodálatosan festett rajtam. Mivel Baby Glow a neve a glow-tól megijedtem és csak reméltem, hogy itt nem a finishére utalnak....szerencsére nem, normál, semi-matt bőrképet adott. Tényleg szép, egységes, igényes kinézetű sminket biztosított és nagyon tartósat. A fedésre egy könnyedebb alapozóhoz vagy egy testesebb BB krémhez hasonlatos. Mindenképpen több egy színezett hidratálónál. A megvásárolt árnyalat icipicit világosabb a bőrömnél, de még belefér. Viszont így is szép színt adott, nem lettem se tésztaképű, se malacképű.
A második használatkor viszont borzalmasan festett rajtam. Ezúttal csak egy antioxidáns szérumot kentem alá, ami vizes alapú, nem szilikonos. Beleült a pórusaimba, kiemelte a száraz részeket, amikről nem is tudtam, hogy vannak...a szemem alatti vékony kis ráncba is beköltözött és a hajtövemnél vállalhatatlanul nézett ki, nem tudtam szépen eloszlatni. Kicsit olyan volt, mintha rászáradt volna a fejemre. Maszkos hatása volt és nagyon rémesen nézett ki, de tényleg.
Szóval azt kell mondjam most nem annyira vagyok vele elégedett. Kísérletezgetnem kell, hogy hogyan tudom szépen felvinni. Talán szilikon alapú szérummal fogom megpróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

odra

2016. április 27.

Nagyon szeretem, szép szint ad a bőrömnek, az illata pedig csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Nagyon szeretem, szép szint ad a bőrömnek, az illata pedig csodálatos.

bobekecske

2016. március 7.

Csatlakozom a "be kellett szerzenem" sorhoz. Elég jutányos áron lecsaptam rá, határozottan túl sötét de tudok rajta világosítani - meg majd vékonyan viszem fel, gondoltam... Szóval már onnan indultam, hogy túl sok macera, de ez az én saram. :)
Rajtam is kifényesedik, és kiemeli a pórusaimat az orcámon, valahogy beleül. Sajnos rajtam nagyon nem mutat, de abszolút látom, hogy sötétebb és szárazabb bőrön szépen muzsikálhat.
Az élmény miatt még kicsit kapaszkodom bele, de szerintem egy ponton el kell majd engednem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

EvilQueen

2016. március 6.

Csak egy szó: IMÁDOOOOOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Csak egy szó: IMÁDOOOOOM!

umpalumpa

2016. március 2.

Itt a KM-en lőttem (hol máshol ;)). Azt hittem kicsit világos lesz ebből a light árnyalat, de majdnem sötét! Elképesztően kifakult az én kreol bőröm. A DW Light alapozó 1-es árnyalata is épp jó, de a 0.5-öst is tudnám sztem használni.
Hamvas barack leszek, ha felkenem. Nagyon szép a finish-e. Egységesíti az árnyalataimat: van kékes zöld a szemem alatt, sárgás szürke az alapszínem, piros erecskék és pattanásnyomok barnában. Nem erős a fedése, inkább bb krém-szerűnek mondanám, de szépen építhető. Nem túl tartós, ami az átfénylést illeti, nekem 2 óra múlva a homlokom és orrom más gáz volt. Nyárra nem biztos, hogy jó lesz. Most még púderrel okés. Az orcáimat pedig eléggé hidratálnom kell előtte. Haha, a vegyes bőr.
Szeligertől 2 dolgot vennék át: mindenképp akartam ilyet, a vélemények ellenére kellett a fíling és kell hozzá egy élénkebb ajakszín.
Ezen kívül lehet, hogy ez a ludas a nózimon lévő 2 új pati kialakulásáért. Mintha eltömte volna a pórusaimat. Ja és első felkenésre nem is fedte rendesen a lyukacskáimat, igen alapos eldolgozást igényelt.
De azért kicsit szeretem ;) és 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 2.

De azért kicsit szeretem ;) és 4-est kap.

ancsi79

2016. január 14.

Gyöngyörű lesz a bőröm tőle, imádom, csak ajánlani tudom!!! Az összetevők nem a legegészségesebbek, csak emiatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.