Guerlain

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. április 14.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Napsütés egy tubusban, varázslatos fluid mely azonnal a nyár érintését varázsolja a bőrre. Egy pehelykönnyű érintéssel azonnal kiegyenlíti a bőr tónusát, és egy extra adag egészségest színt hozzáadva egész évben biztosítja az arc megkülönböztetett ragyogását. Egy alapozó bőrtökéletesítő, egy arcápoló bőrszépítő hatása és egy Terracotta pihekönnyű textúrájával.

• Tökéletes és természetes, sugárzó ragyogást ad az arcnak.
  • Megakadályozza a fáradtság megjelenését az arcon, mely eltompítja a bőr egészséges színét

réka

2020. október 15.

Nyári alapozónak használtam, remekül bevált.Könnyű, kellemes viselet, nem túl erős fedéssel és 20-as fényvédelemmel.Remekül adagolható. A bőrömbe olyannyira beleolvad -valószínüleg sikerült tökéletesen eltalálni a színt-, hogy gyakran csak a szemek alá korrektorként használtam egymagában Az illata isteni, már emiatt is kész élmény használni.Az én korosztályomat már nem fenyegeti a lentebb írt átfényesedés, sőt és hidratálót is használok alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. március 20.

Miután elfogyott a CLARINS SKIN ILLUSION NATURAL HYDRATING FOUNDATION 110-es honey alapozóm, ő került sorra.
A Clair/light árnyalat szinte egybeolvad a bőrömmel, ami nagyon becsülendő.
Mit is mondhatnék? A tubusos, adagolópumpás csomagolás tökéletes, ebben veri is a legtöbb alapozót, így a Clarins pipettás kiszerelését is, mivel a végét úgy kellett az üveg aljáról kicsalogatni.
Könnyen és szépen eloszlatható, a fényvédelem is dicséretes, még akkor is, ha fényvédőre kerül - nem árt ilyenkor már az óvatosság.
Mivel a hőség kivételével mindig fixálom az alapozómat, így egyáltalán nem fényesedik át, mint ahogyan azt korábban többen megjegyezték. Egy egész munkanapot szépen kibír igazítás nélkül.
A véleményekből úgy látom, hogy az érettebb bőrt jobban kedveli ez a termék.
Ebben a szép tavaszi időben, amikor itt az ideje az alapozó váltásnak is, számomra ideális választásnak bizonyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 20.

A Clair/light árnyalat szinte egybeolvad a bőrömmel, ami nagyon becsülendő.
A véleményekből úgy látom, hogy az érettebb bőrt jobban kedveli ez a termék.

Ella

2017. március 10.

Mintát kaptam belőle a Müllerben (Natural, ez elvileg az ötös skálán a második legvilágosabb szín). Az eladócsaj szerint minden bőrtípusra jó és természetes hatású, ő választotta ki nekem az árnyalatot. Nem ájultam el tőle. Az arcomon olyan, mintha 2-3 árnyalattal sötétebb, olcsó alapozót kentem volna magamra, így maszkos a végeredmény. Pedig a legtöbb alapozóból az átlagnál sötétebb kell nekem (p. Max Factor 75-80, Bourjois 54-55, L'Oréal W5, Avon Natural Beige/Medium Beige stb.). Nem fed, csak beszínez, de nagyon természetellenesen. Iszonyú fényes, fél órával később zsírban tocsog az egész arcom, 2-3 órával felvitel után pedig leolvad, a vattapamacs szinte fehér sminklemosást követően. Érzetre nehéz, fuldoklik alatta a bőröm. És ez lenne 17000 Ft?! Na menjenek már... Vagy akkor ne úgy reklámozzák, hogy minden bőrtípusra, mert ebbe beletartozna a zsíros, pattanásokra hajlamos is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Cukiduda

2017. január 9.

Gyönyörűséges bőrkép a végeredmény, DE olyan szinten átfényesedik 2-3 óra múltán, hogy tocsog a kence az arcomon :( Mindent megfog, és ezen semmiféle púder sem segít. Az én bőröm inkább a száraz felé hajlik, de még így sem tudja megakadályozni a kifényesedést. Sajnálom, mert tényleg nagyon szépen mutat a bőrön, nagyon szép arcon, de többet tuti nem veszem meg. Az illata remek, az állaga remek, a dobozkája szintén, csak az a fránya diszkógömb- effektus ne lenne :( Nyáron pedig elképzelni sem tudom, hogy hogyan lehet használni, én eddig csak hideg időben vagy őszi-tavaszi átmeneti időszakban mertem magamrakenni, szigorú 2 óránkénti púderes ellenőrzés mellett. Az árát teljesen megérné ha a kezdeti bőrkép kitartana, de így meglehetősen túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

aakinga

2016. szeptember 5.

Imádom ezt az alapozót! Gyönyörű bőrképet eredményez. Fedésen közepes, a problémásabb részeket korrektorral fedem el. Itt a krémmánián sikerült beszereznem kb.féláron, és erősen kéztetést érzek, hogy újra vásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

agen

2016. június 28.

Nagyon szép a finise, nekem elég zsíros a bőröm, de működik. Nekem igazából teljesen mindegy mit kenek magamra, nem bírja ki a 8 órát fényesedés nélkül, szóval én inkább fokozatokban mérem. Ez nagyon jól teljesít, az illata csodás nyár illat, örülök a fényvédelemnek, szeretem az állagát, a fedése épp kellemes nyárra, de szép bőrképet mutat. Egyelőre szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Anitamakeup

2016. június 16.

Kombinált, oljaosodásra hajlamos a bőröm, amire ez az alapozó nem biztos, hogy a legjobb választás, kb 3-4 óra és az egész átfénylik.
Amit ír, hogy alapjáraton ragyogást kölcsönöz, nos ez nem zavaró, valóban csak egészséges fényt és kinézetet ad a bőrnek.
A fedése közepes, és nagyon természetes hatású, mintha semmi sem lenne a bőrömön, de csodálatosan egységesít és szép a végeredmény.
Tehát szép a fedése, és a végeredmény egy természetes gyönyörű bőr, nem pedig fullasztó, maszk hatás mint sok más alapozónál.
A színe, nekem világosnak tűnt a saját bőrömhöz képest, de teljesen beleolvad és nem tudom, hogyan, de tökéletesn passzol.
A csomagolása, rendkívűl praktikus, hogy ilyen kis pumpás kiszerelésű lett :)
Összességében nekem nagyon tetszik, nagyon jó terméknek tartom, drága, de nagyon kevés is elég belőle, így nem fogy gyorsan, de szerintem én majd télen fogom elhasználni, mikor kicsit szárazabb, lesz a bőröm, és talán akkor kevésbé is szokott olajosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

A csomagolása, rendkívűl praktikus, hogy ilyen kis pumpás kiszerelésű lett :)

agneza

2016. április 5.

Rengeteg véleményt olvastam a külföldi blogokon és mindenki el volt ájulva tőle. Mivel a közelemben nincs Guerlain lelőhely, így muszáj volt ezekre a véleményekre támaszkodnom. Bevallom, én fényesebb finishre számítottam, azt hittem lesz benne valami bronzos csillogás, ami miatt kissé aggódtam. A Naturel/Natural árnyalatot vásároltam meg netről és tökéletes. Igaz, hogy a fedése minimális, de éppen ezért kellemes viselni, egységesebb tőle az arcbőr. A problémásabb részeket korrektorral kezeltem. Nagyon tetszik az összkép. A bolti ára viszont szerintem elég durva, csak emiatt vonok le egy csillagot.

Update: iszonyatosan kifényesedik a bőrön pár óra múltán. Talán száraz bőrön működik, de akinek kombinált vagy zsíros bőre van, annak szerintem felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Balibi

2015. március 3.

Akkor szoktam használni, amikor jön a jó idő és szükségem van a téli fakóság után egy kis színre :) Könnyű textúrája van, fedése nem túl erős, így a sok pattanással küzdőknek nem is kifejezetten ajánlanám. A bőrtónust egységesíti és valóban egy szép, egészséges napsütötte bőrszínt produkál. Jól mutat rajta bármilyen színű pirosító. A kívánt szín eléréséhez egy, vagy fél árnyalattal világosabbat érdemes választani, mert egy picit sötétedik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

szeliger

2014. április 13.

Clair/light árnyalatban vettem meg, Glamour napi szerzemény, már hetek óta vártam rá. Egyelőre hibátlan. Szép, a termékkel teljesen összhangban lévő a papírdoboz grafikája, a tubuson ugyanaz az arany nap látható, már a csomagolás is magas minőséget sugall. A tubus tetejét lehúzva előtűnik az adagolópumpa, végre nem magát a tubust kell nyomkodni, hanem a pumpával nagyon jól adagolható az alapozó. Mindenesetre ilyen kis tubusban ilyen adagolóval még nem találkoztam, remélem, hogy akkor is jól fog működni, ha már fogytán lesz benne a kence. Nagyon könnyen eloszlatható, hogy finoman fogalmazzak, az érettebb bőr is szereti, nem ül bele a finom ráncokba, nem emeli ki a pórusokat sem. Csodás fátyol a bőrön, nem csillog-villog, de mégis egy kis fényt ad. Nagyon kényelmes viselet, szépen tart a nap folyamán, a bőr nem pikkelyesedik, nem húzódik alatta. Persze lehet, hogy a szép végeredményhez a szilikon is nagyban hozzájárul, azonban nekem így is tetszik. Az árnyalatválasztás is jól sikerült, én a legvilágosabb árnyalatot vettem meg, világos, de nem extrém világos a bőröm természetes színe. Pontosan azt kaptam, amit elvártam tőle, pedig elég magasra szoktam állítani a lécet, megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.