Guhl

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kíméletesen és gyengéden távolítja el a felesleges zsírt a hajtövekről és a hajvégekig hidratálja a száraz hajat.

bettiii

2018. március 11.

Összekevertem kicsit a szőkítő változatával és nem is hosszú hajra vettem eredetileg... Ám azt kell mondjam, hogy ez a sampon natúr szőke hajra tökéletes! Tudom, nem ez a funkciója, de mosás után totál eltünteti a rezes részeket (nem hamvasra!) és szépen egységesít. A lenövésem is sokkal-sokkal világosabb tőle. Valószínűleg ez a sampon színező anyaginak köszönhető, de erre a célra perfekt. Könnyen kifésülhető tőle a hajam, bár gyorsan zsírosodik, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Sammi1986

2017. május 25.

Akcióban jutaottam hozzá,de nem bántam meg.Szereti a hajam,és én is..nem kell belőle sok,krémesen habzik.Nekem alapban száraz a hajvégem,de a hajtő zsíros.Nekem bevált,megy neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

nkmagda

2016. április 14.

Korábban mikor hosszabb hajam volt, kipróbàltam, mert a baràtnőm nagyon dícsérte. A hozzàfűzött reményeket azonban egyàltalàn nem vàltotta be. Sokkal szàrazabb tapintàsú lett a hajam, nem mint előtte szép fényes. Alig vàrtam hogy elfogyjon, mindig balzsammal próbàltam korrigàlni. Most újra vettem ebből a màrkàból egy màsik fajtàt. Kívàncsi leszek, bàr szerintem hamarosan visszatérek az eddigi legjobb samponomhoz, amint kipróbàlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Ina15

2013. április 25.

Szerintem nem egy nagy szám és az ára is drágának számít. Az illata ami megfogott, de ugyanúgy zsírosodik a hajam tőle. Szerencsére nem sok van már benne, és ha elfogy nem veszem újra szintén. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Tvylvis

2012. július 24.

Szerintem ez a sampon túlárazott, és nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nálam nem habzott jól, pedig a "rossz" összetevők alapján kellett volna, és nagyon sprőd volt a hajam a használata után. Elfogyasztom szépen lassan, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

Anee876

2012. július 21.

Egyet értek az előttem szólóval, ezt a sampont próbáltam ki tőlük elsőre és nagyon szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Jucccc

2012. július 7.

Habár az összetevők most kicsit elrettentettek, mégis azt kell mondanom, hogy szeretem, és akkor is újravásárolnám. 4-5 naponta (ritkán 6 naponta) is elég hajat mosnom, ami azelőtt 2 naponta történt. Hátközépig érő hajam van, és nagyon jó rá ez a sampon, megéri az árát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.