HappySkin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Kizárólag természetes alapanyagokból készült. Főbb összetevői a brokkolimagolaj és a rózsaviasz, melyek értékes tápanyaggal szolgálnak hajszálaid számára. Ezzel selymessé és simává varázsolják hajad. A levendula illat pedig segít ellazulni.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól,  parabénektől mentes.

HFanni95

2019. július 18.

Nem festett de vékony szálú hajam van. Nem gondoltam hogy egy natúr hajbalzsam fogja kihozni a legtöbbet a belőle, de adtam neki egy esélyt. Gyönyörű fényt ad a hajnak ami 3 napig teljesen kitart, nem zsírosítja egyáltalán. Hajmosás után sokkal könnyebb kifésülni, ezért nem is törik úgy a hajvégem, szép, egészséges lett tőle. Az illata nekem valami teára hasonlít, nagyon megszerettem! Hosszú hajamra is sokáig elég lesz, pedig nem spórolok vele. Az összetevőit elnézve teljesen megéri az árát, újra fogom vásárolni és még több natúr terméket ki fogok próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

tiszafanni

2017. február 18.

Próbálkoztam már több natúr hajbalzsammal, de eddig egyik sem vált be, viszont ez nagyon jó! Nagyon puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és a töredezés is elmúlt. A családban is megjegyezték, hogy milyen szép fényes és egészséges a hajam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

jirka

2017. január 2.

200 ml-es változatot vásároltam meg, 4 hónappal ezelőtt, még talán egy adag van benne. Közepesen folyós állagú, visszafogott "natúr" illatú hajbalzsam. A kezdeti időkben (első néhány hét) tökéletes "wow" hatást gyakorolt a hajamra (de visszafogott voltam és nem írtam véleményt). Aztán e hatás szépen ellaposodott, ma már, ha kis is hagyom, akkor sem hozza azt a hatást. A családban 3-an használjuk, különböző hajtípussal, mindegyik hajtípusra passzolt. Ár/érték arányában kicsit drágának találom, de ezzel nem vitatkozom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

klucsoanna

2016. október 21.

Már egy ideje használom, ezért biztosan mondhatom, hogy számomra eddig ez a hajbalzsam vált be a leginkább! Nagyon szép, puha lesz a hajam, és ami fontos, hogy nem lapul le és nem zsírosodik tőle!! A fejbőrömet sem irritálja egyáltalán, ahogy eddig sajnos ezt nem natúr termékeknél tapasztalnom kellett! Szerintem megér egy próbát minden problémás, vékony szálú hajtípussal küzdőknek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 21.

deakreka

2016. augusztus 3.

Most vásároltam nemrég, mert a nap nagyon kiszárította a hajamat, és azóta négyszer használtam és szinte teljesen rendbe jött :))) Nem száraz, nem kócolódik, és csillogóan fényes amióta ezzel balzsamozom :) Nagyon nagyon kellett ez az alapos hidratálás a hajamnak, úgyhogy azt hiszem mostantól ennél maradok, mert egyik balzsam sem tudja megközelíteni ennek a hatását :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

agitokes

2016. június 22.

Igazi csodaszer! 3x leszívatott hajamat új életre keltette. Kipróbáltam sok márkának, sok fajta termékét, de nekem ettől a balzsamtól lett ismét puha és csillogó a hajam. Ár-érték arányban szerintem teljesen rendben van, mivel végre egy olyan hajápolási kozmetikum, amiből nem kell a fél tubussal a fejemre kenni, hogy hasson is valamit. Nekem nagyon bevált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

amanda136

2016. április 20.

Én nem vettem észre semmi változást a többi - nem bio, bolti - hajbalzsamomhoz képest. Az illata nagyon "bio", és sajnos a pumpás kiszerelés sem a legszerencsésebb. Még kipróbálom úgy, hogy hosszabb ideig fennhagyom, de sajnos addig is marad a 3 csillag, mivel nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

grape

2016. február 3.

Ez a balzsam nagyon bevált, nem az illata miatt, de azt is meg lehet szokni. Mindig a hajamon hagyom 15-30 percet, ahogy van rá időm. Szerintem érdemes időt szánni rá, mert sokkal puhább lesz a hajam és nagyon fényes. Érdekes, hogy mikor lemosom, alig jön valami. A kiszerelésen lehetne módosítani, talán egy szélesebb szájú tégelybe tenni a balzsamot, mert olyan sűrű, hogy ez a pumpa kevés neki. Az állaga nagyon jó egyébként, pozitívum, hogy nem egy híg valamivel találkozik az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

jolieangelina

2016. január 14.

Nagyon kellemes illata van es csillogó, fényes hajat kölcsönöz!! Meg kell mondjam nem gondoltam volna hogy nekem is lehet ilyen szep hajam egyszer :D ez tenyleg csodaszer :))) puha es selymes haj:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

markusgina

2015. november 12.

Totál száraz hajamat olyan puhává táplálta, már az első használat után csillogott a hajam, és még a párom is megdicsérte, pedig nem szokta észre venni a változásokat :DD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Hidratálók: Betaine, Sodium Lactate, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>