Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bambuszkivonattal és tejfehérjékkel gazdagított Happy Time Testápoló 24 órás intenzív hidratálást biztosít és erősíti a bőr természetes védekező funkcióját.
A narancsvirág lágy illata a frissen ápoltság érzését biztosítja egész napon át.

Gyorsan felszívódik.

Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt.

MelindaSoregi

2018. július 22.

Igazi nyári, frissítő testápoló, nagyon könnyen beszívódik, nem nagy nyomot. Normál bőrön a legjobb, ha már kicsit szárazabb, akkor nem hidratál eléggé. Sajnos sokszor előfordul, hogy pont a happy time nem kapható a nivea testápolók közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Csipetke

2018. április 21.

Én a barátnőmtől kaptam aki azzal az indokkal adta nekem, hogy neki nem tetszik, mert ragad tőle. Szeretem a Nivea testápolókat. Nekem nagyon tetszik az illata olyan igazi nyárias. Az állaga is jó, gyorsan eloszlik és gyorsan beszívódik és hidratál. Én meg vagyok vele elégedve. Nem ragad, nem hagy maga után semmilyen nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

PetraRéka

2018. február 13.

Én parabén tartalma miatt megbántam,hogy megvettem (sajnos utólag láttam meg) illetve nekem van egy kis mellékillata /szaga.Nem is olyan olcsó de az állaga ,beszívódása jó.Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Mundow

2017. április 15.

Citrusos és cukorkás illata van. Gyorsan beszívódik. Meleg időben esik jól használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Lillko1984

2017. március 15.

Egyszerűen imádom !A tusfürdőjét is és ezt is, csodás puha bőrt eredményez.No.1

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

Egyszerűen imádom !A tusfürdőjét is és ezt is, csodás puha bőrt eredményez.No.1

Liv77

2017. február 18.

Nagyon fincsi,krémes-narancsos testápoló.Hamar beszívódik,sokáig érezni az illatát,nem ragad.Nyáron,napozás után is szuper.Ritkán használok testápolót,de őt megjegyeztem magamnak,milyen jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

justzooe

2017. február 17.

A karomon a bőr télen iszonyatosan ki tud száradni. Próbáltam többféle testápolót és valamiért csak ez az egy működik. Még Niveákon belül is csak a Happy Time tud segíteni a katasztrófán. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

mLK235

2017. február 16.

Az illata kellemes, hamar beszívódik kb: 10perc alatt és azonnal puhítja a bőrt, nem kell maszírozgatni fél órákat, elég felvinni és várni ameddig felszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

Encilla

2017. február 6.

Nagyon szeretem tavaszra-nyárra, könnyű krém, gyorsan beszívódik. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

mautika

2017. január 28.

Évekig használtam, az illata mesés de nagyon nyári. Ma már az összetevői miatt nem szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.