Hawaiian Tropic

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Ultrakönnyű készítmény, alig érezhető a bőrön. 12 órányi hidratáltságot biztosít napozás közben. Nem zsíros és erősen vízálló. Széles spektrumú hatékony napvédelem.

Zsofi201

2021. április 12.

Elsőnek szoláriumozáshoz vettem, mert folyamatosan leégett az arcom. Teljesen megvoltam vele elégedve, amellett, hogy elmúlt a leégés szépen hagyta barnulni is ezért most gondoltam kipróbálom a napi rutinomhoz is. C-vitamin szérum és olaj főlé kenem, jól rétegezhető nem kukacosodik. Ruhámon még nem tapasztaltam, hogy befogta volna a szolárium után semmi nem jön le reggel pedig várok egy kicsit, hogy beszívódjon. -1 csillag mert valóban fényes réteget hagy maga után ami ha nem púdereznék rá már zavarna de ezenkívül én szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Cinti788

2021. április 11.

Nagyon zsíros,fényes réteget hagy maga után a krém,nekem irritálta a szemem,könnyeztem tőle,hidratálni hidratál de nem szívja be a bőr,én kidobtam hiába próbálgattam használhatatlan számomra,nem szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

esztojas

2020. augusztus 9.

A legfinomabb naptej illat <3 Annyira könnyed, hogy én az arcomra is használtam. :D de vigyázni kell, érdemes gyakran újrakenni pont emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Amargant

2020. július 21.

Drogériában kapható termékek között a legjobb, jó az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy filmszerű réteget a bőrön, és jól véd a leégés ellen, az extrafehér bőröm ellenére egyszer se pirultam le a használatával. A flakon praktikus, azonban frissen felkenve kicsit tényleg megfogja a ruhát, érdemes várni vele pár percet. Egy flakon nekem kb. egy nyáron át kitart, így tényleg megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

MesMess

2020. július 5.

Ezt a márkát és a Niveát használom felváltva. Mindkettônek nagyon jó illata van, könnyû, szép bôrt eredményez. Ezt a terméket kifejezetten arcra vettem, elég drága, de tényleg jó, nem csípi a szemem és nem fullasztó.

Update: rossz helyre írtam, az arcra valót vettem, csak az is air soft , benéztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Sziporka88

2019. október 19.

Kedvenc napkrémem. Nagyon finom az illata és az 50 faktor biztosítja, hogy ne égjen le a nagyon érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Micoka

2019. augusztus 29.

Hawaiian Tropic rajongó vagyok kb. 20 éve, de elfogultság nélkül merem állítani, hogy ez az egyik legjobb termékük! A kiszerelés/csomagolás használhatósága átlagon felüli, nagyon gazdaságos, extra kényelmes felvinni a bőrre. Könnyű, kellemes állaga van, finom illata, és még nem találkoztam olyan 50 faktoros termékkel, ami ilyen gyorsan beszívódik, nem ragad, nem hagy nehéz réteget maga után. (Kisgyerekes szülőknek is ajánlom, mert ez az első napvédő, amit simán, könnyen és gyorsan fel tudtam rá kenni, hiszti és macera nélkül.) Valóban erős napvédelmet ad, viszont hosszas vízi tartózkodás után mindenképpen után kell kenni. Egy szóval számomra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Erina

2019. augusztus 20.

Nagyon világos bőröm van, nehezen barnulok, inkább leégek. De ez a termék bizonyított. Szépen beszívódik, nem hagy zavaró réteget, hagyja lélegezni a bőrt, nem fogja meg a ruhát, az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Ez a csomagolás pedig iszonyat praktikus, szinte semmi nem megy kárba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

BonnyBunny

2018. szeptember 4.

Egy másik fényvédőt néztem ki, de mivel az nem volt a patikában, így egy drogériában erre esett a választásom, mert muszáj volt vennem egyet. Nagyon ritkán dobok ki kozmetikumot, talán vagy 5x volt ilyen életemben, de ezt 1 használat után olyan örömmel dobtam a kukába... Használhatatlan kategória, egyrészt nehéz és zsíros állagú, nem szívódik be, kellemetlen érzés bőrön. De amiért a szemetesben landolt az az, hogy MEGFOGJA A RUHÁT, de olyan szinten, hogy egy pólómat vele együtt kukáznom kellett, mert undorítóan sárga foltos lett tőle. Nem ajánlom, az ára se kevés, de kicsit megtoldva már klasszisokkal jobb minőségű gyógyszertári termékeket lehet kapni, maradok is azoknál a jövőben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Zsofii88

2018. augusztus 26.

Kicsit félve vettem meg, de nem bántam meg. Könnyű a textúrája,finom édeskés az illata. Barátommal ketten használtuk a tengerparton,mindkettőnknek nagyon fehér volt a bőre de hála az égnek egyikünk sem égett meg. És a legjobb dolog benne hogy letudtam barnulni vele,pedig aggodtam hogy nem. Gyorsan fogy sajnos de még ígyis a negyede megmaradt jövőre.:) újravevős lesz.
Egyetlen hátránya hogy a ruhán sárga foltot hagy szóval figyelni kell .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Egyetlen hátránya hogy a ruhán sárga foltot hagy szóval figyelni kell .

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.