Hawaiian Tropic

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Ultrakönnyű készítmény, alig érezhető a bőrön. 12 órányi hidratáltságot biztosít napozás közben. Nem zsíros és erősen vízálló. Széles spektrumú hatékony napvédelem.

Sziporka88

2019. október 19.

Kedvenc napkrémem. Nagyon finom az illata és az 50 faktor biztosítja, hogy ne égjen le a nagyon érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Micoka

2019. augusztus 29.

Hawaiian Tropic rajongó vagyok kb. 20 éve, de elfogultság nélkül merem állítani, hogy ez az egyik legjobb termékük! A kiszerelés/csomagolás használhatósága átlagon felüli, nagyon gazdaságos, extra kényelmes felvinni a bőrre. Könnyű, kellemes állaga van, finom illata, és még nem találkoztam olyan 50 faktoros termékkel, ami ilyen gyorsan beszívódik, nem ragad, nem hagy nehéz réteget maga után. (Kisgyerekes szülőknek is ajánlom, mert ez az első napvédő, amit simán, könnyen és gyorsan fel tudtam rá kenni, hiszti és macera nélkül.) Valóban erős napvédelmet ad, viszont hosszas vízi tartózkodás után mindenképpen után kell kenni. Egy szóval számomra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Erina

2019. augusztus 20.

Nagyon világos bőröm van, nehezen barnulok, inkább leégek. De ez a termék bizonyított. Szépen beszívódik, nem hagy zavaró réteget, hagyja lélegezni a bőrt, nem fogja meg a ruhát, az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Ez a csomagolás pedig iszonyat praktikus, szinte semmi nem megy kárba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

BonnyBunny

2018. szeptember 4.

Egy másik fényvédőt néztem ki, de mivel az nem volt a patikában, így egy drogériában erre esett a választásom, mert muszáj volt vennem egyet. Nagyon ritkán dobok ki kozmetikumot, talán vagy 5x volt ilyen életemben, de ezt 1 használat után olyan örömmel dobtam a kukába... Használhatatlan kategória, egyrészt nehéz és zsíros állagú, nem szívódik be, kellemetlen érzés bőrön. De amiért a szemetesben landolt az az, hogy MEGFOGJA A RUHÁT, de olyan szinten, hogy egy pólómat vele együtt kukáznom kellett, mert undorítóan sárga foltos lett tőle. Nem ajánlom, az ára se kevés, de kicsit megtoldva már klasszisokkal jobb minőségű gyógyszertári termékeket lehet kapni, maradok is azoknál a jövőben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Zsofii88

2018. augusztus 26.

Kicsit félve vettem meg, de nem bántam meg. Könnyű a textúrája,finom édeskés az illata. Barátommal ketten használtuk a tengerparton,mindkettőnknek nagyon fehér volt a bőre de hála az égnek egyikünk sem égett meg. És a legjobb dolog benne hogy letudtam barnulni vele,pedig aggodtam hogy nem. Gyorsan fogy sajnos de még ígyis a negyede megmaradt jövőre.:) újravevős lesz.
Egyetlen hátránya hogy a ruhán sárga foltot hagy szóval figyelni kell .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Egyetlen hátránya hogy a ruhán sárga foltot hagy szóval figyelni kell .

fethadri

2018. augusztus 10.

Kellemes az illata és jó a fényvédelme, de zsíros marad a bőröm utána. Kevésbé zsírosít persze, mint a száraz olaj verzió, de legalább nagyobb védelmet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

zsofien

2018. június 11.

Nagyon régóta próbálgatom az 50-es naptejeket, mivel nagyon világos bőröm van, akkor is leégek, ha csak leszaladok a boltba. Tavaly nyáron gyorsan kellett egy naptej, bementem a közeli dm-be, megtetszett a csomagolása, úgyhogy jött is velem. És azóta csak ezt használom. 1 flakon nekem egész nyárra elég, így teljesen megéri. Nincs az az erős naptej illata, ezért is szeretem. És a flakon nagyszerű, praktikus. A pumpás naptejeknél az a bajom, hogyha kevés van benne, az már benne is marad, de ebben meg fel megy a pumpa alsó részére erősített korong, hogy egy csepp se maradjon benne. Imádom, mindig újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Uveggalamb

2018. május 31.

Én ezt nagyon szeretem, iszonyat jó vaníliás illata van, könnyű krém, ami nem ül meg a bőrfelszínen, szépen beszívódik, arcon sem okoz zsíros érzést. Olyan ,mint egy hidratálókrém, vagy testápoló, amitől órákig szuper illata lesz az embernek:) Az 50 faktor meg hát különösképpen kell az én bőrömnek , mivel hajlamos vagyok sajnos hiperpigmentálódásra. Szerintem újravevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

szandi14

2017. szeptember 20.

Jó kis naptej, teszi a dolgát, emellett könnyen beszívódik és finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Jó kis naptej, teszi a dolgát, emellett könnyen beszívódik és finom az illata.

Emma Woodhouse

2017. július 22.

Nem égtem le vele, még valamennyire hidratált is, viszont befogta barnán két fürdőruhámat is meg egy fehér pólómat, ami nekem nagyon nem pálya. Ki se tudtam mosni belőlük. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.