Hawaiian Tropic

Ár:   4129 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

• Egyedi, "örvénylő" formulája kényezteti a bőrt,
  • Erős fényvédelmet biztosít,
  • A benne található selyemprotein tartósan hidratál, ápol és véd,
  • Széles spektrumú védelem az UVA és UVB sugarak ellen,
  • Vízálló,
  • Könnyed, trópusi illata körülölel.

sera6

2019. szeptember 2.

A tökéletes naptej! Már régóta ki akartam próbálni, ezt most nyáron meg is tettem, hiába alacsonyabb faktorszámú a világos bőröm nem égett le, nagyon szépen tudok vele barnulni! Elsőre meglepett milyen jó illata van, szép a csomagolása, és bár kevésnek tűnhet, de nekem egész nyár alatt használva is van még benne bőven.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

kirrach

2019. július 10.

Kitett magáért :)
Tavaly vettük, de nem használtuk, szóval mondhatni bontatlanul került elő az idei nyaraláson. 4-en használtuk, 4 napon keresztül aszalódtunk a Balaton közepén napi 12 órát, mindenki ezt kente magára. Szinte csak pozitívat tudok róla írni, noha a tisztánlátás végett leírom azt is, ami nem tetszett.
A csomagolása első látásra megfogott, ha azt hiszed ez az örvény a flakonra van festve, nem, tényleg ilyen benne a termék, akkor fogod észrevenni, ha már majdnem elfogyott és keresztül lehet látni a tubuson. Kinyomva is egyszerre jön a karamell és tejszín :D Később ez persze keveredni fog, úgy mint egy fogkrém esetében is: megbontásnál szép sávok elkülöníthetőek, de ha már a végén jársz és sokat forgattátok, rázogattátok, "nincs örvény", homogenizálódik. A rázogatásról jut eszembe, hogy az alsó egynegyedéből az istennek nem akar kijönni a krém, szóval szét kell majd vágni a flakont.
Az illata mennyei, talán vaníliás-kókuszra emlékeztet, sokáig érződik :) Könnyű elkenni, sokkal inkább hasonlít testápolóra, mint napolajra. Hamar beszívódik, és nem hagy olajos-fényes réteget maga után, mint mondjuk egy sundance (ez is volt nálunk és mérföldekkel van a különbség).
Viszont valahol spórolnia kellett a gyártónak, ez pedig a mennyiség: a szokásos 200 ml helyett csak 180 ml-t adnak ennyi pénzért, szóval 4 emberre legalább kettőt kell venni *fog összeszorít*. 4-ből 3 embert megóvott; ketten barnultak tőle, bár ők alapból olyan típúsuak, nekik bizonyára elég a 30 faktor, én jóval fehérebb bőrű vagyok, nekem sikerült ezzel is megpirulnom - de testápolással hamar helyrejöttem. Édesanyám nagyon fehér, na rajta mondjuk ez sem segített, de tegyük hozzá azt is, hogy elég szélsőséges esetben használtuk: tényleg 12 órán át "napoztunk" egy hajó fedélzetén, ahol nem volt árnyék... Szóval 1,5 óránként újra kellett kenni, dehát így van ez más napvédővel is.
Jár az öt csillag, szerintem ár-érték arányában jó, úgy tudom bolti áron olyan 3000 körül mozog. Adok egy tippet, akiknek ez luxuscikk, de kipróbálnák bolti ár alatt, mint én; Bp. Szentmihályi út 167. (Tavaly 1700 Ft.-ért vettem, idén még olcsóbban láttam, ha visszamegyek tutira ilyet veszek, ez a testápolósdi nagyon bejött.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Kitett magáért :)

Luiselotte

2019. június 7.

Australian Gold SPF 25- ös naptejet cseréltem le egy ilyen SPF 30-asra és nem bántam meg.
Régóta szemeztem már a márkával, olyan jó csajos a csomagolása és az illata is kellemesen kókuszos- virágos.
Múlt hétvégén a kritikus 11-15 óra között , erős napsütésben sem égtem le, sőt nagyon szép színem lett. Selymes érzetet hagy maga után , hamar beszívódik és bírja a vizet is, eddig szuperül teljesít.
Én 2700 Ft- ért vettem ami jóval olcsóbb mint ahogy itt az adatlapján fel van tüntetve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

MaFa

2018. szeptember 4.

Csak jókat tudok róla mondani. Hamar beszívja a bőröm és még hidratál is. Nem hagy ragacsos érzetet használat után és a bőröm sem fényesedik ki. Eddig még egyszer sem égtem le tőle. A kókuszos illatát pedig imádom. Ha elfogy mindenképpen újra vásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Miza

2018. május 19.

Legjobb màrka! Az illata harapnivaló, nem ragacsos, hidratàl, pedig tènyleg extra száraz a bőröm ès nem mellesleg tènyleg vèd!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

HardCandy092

2017. június 20.

Gyerekkoromban használtuk ezt, még a narancssárga csomagollással, az ennél kókuszosabb ilattal, szóval nekem abszolőt kedvenc napozó márkám. :)
Szeretem ezt a naptejet, nagyon megbízható védelmet nyújt órákon át, az állaga sem zsíros, annak ellenére, hogy tényleg hidratál, estére nincs az a napozók utáni feszítő bőr érzésem tőle, és mindemellet gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

AstroSue

2016. szeptember 22.

a 10 faktoros van meg, kítűnő, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

a 10 faktoros van meg, kítűnő, imádom.

lolli83

2016. január 23.

Mindig ezt a márkát veszem. Sosem égek le tőle, pedig érzékeny, fehér bőröm van. Szépen egyenletesen barnulok és nagyon jól hidratálnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

rebus

2015. augusztus 23.

több naptejjel is leégtem már, így gondoltam kipróbálom ezt a márkát (többen dicsérték már nekem), és nem csalódtam - nem égek le, csak barnulok végre! az illata nagyon finom, gyorsan beszívódik, nem ragacsos és tényleg hidratál. csak azért nem adok neki max csillagot, mert befogta a fehér felsőm :( lehet várnom kellett volna még, bár így sem közvetlenül felkenés után vettem fel, mindenesetre bosszantó volt. ettől eltekintve jó termék, legközelebb is a márkától vásárolok majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

sandra

2014. június 20.

Fehérbőrű vagyok, így a strandon nagyon óvnom kell magam, mert félek hogy leégek és szeplős lesz a bőröm. Ezt használtam már tavaly is, idén is ráesett a választásom mert tökéletes termék. Az illata csodás, nem égek le tőle annak ellenére sem hogy teljes napot töltök a napon, hanem szépen barnulok! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.