Head & Shoulders

Ár:   776 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 765 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2012. március 2.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 765 Ft

Megfiatalítja, élettel tölti fel és helyreállítja a fáradt, erőtlen hajat.

Ár: 765 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

ninarny

2018. március 18.

Érzékeny, kiporosodtt és rettenetesen viszkető fejbőr, kicsit korpás haj. Évekig küzdöttem vele.És egyszercsak beugrott, hogy a head and shoulders-t még nem próbáltam, pedig a hatóanyagai miatt elvileg működhet. Láss csodát, működött is! Első samponnak használom a rendes samponom helyett, azóta semmilyen gondom nem volt a fejbőrömmel, csodaszer. Úgy vettem észre, hogy a többi illata is ugyanilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

nikolett00

2017. március 5.

Szerintem nagyon jó, H&S sampon! Frissítő és kellemes használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Szerintem nagyon jó, H&S sampon! Frissítő és kellemes használni

Joba

2016. április 25.

Mint kedvenc márkám a H&S sampon, így ezt is kipróbáltam. Nekem rövid a hajam, így nagyon nem éreztem hatását, viszont a feleségem imádja. Nagyon erőteljesen tönkrement , fáradt volt a haja. Szülés után pár hónappal jött ez elő nála, így kipróbálta ezt a változatot. Nagyon elégedett, hiszen valóban helyrehozta a haját

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

missmomsen

2016. január 11.

Jó sampon, jó illata van, ami sokáig meg is marad, és tényleg "friss" lesz tőle a fejem. Balzsamot sem kell mellé használni, nem szárít, szép fényes és puha lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Elég drága,és nekem hamar zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Elég drága,és nekem hamar zsírosodik tőle a hajam.

mitrealina

2015. július 15.

Pocsék. 2 nap után zsírosodik a hajam tőle, és ehhez a hatádhoz képest méregdrága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 15.

NadjaBlue

2015. július 4.

Az illata valóban friss, de személy szerint nem rajongok érte. Legnagyobb problémája, hogy borzasztóan szárítja a hajam, utána mindig nehezen kezelhetővé válik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Karenina

2015. március 2.

Ismét ezt használom!Nincs jobb ha valakinek korpás a haja de száraz.Ez a sampon nem szárítja ki a jobban a hajam,nem szénaboglya és nem marad korpás sem.Isteni illata van.Nem mentolos és főleg nem citromos!Nekem ő a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Rony

2014. október 15.

Az illata nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet, de ez teljesen szubjektív dolog.
Az állaga a jól megszokott sűrű, majdhogynem fogrém állag. Nagyon kevés kell belőle pont emiatt az állag miatt.
Hajmosás után kellemes, bizsergető érzést hagy a fejbőrön. Nekem megszüntette a korpásodást, és dúsabbnak is tűnt tőle a hajam.
Ha akciós, szerintem érdemes kipróbálni.
Mindennapi samponnak szerintem sok, csak ha gond van akkor használom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Ha akciós, szerintem érdemes kipróbálni.
Mindennapi samponnak szerintem sok, csak ha gond van akkor használom ezt.

maczkovivien

2014. szeptember 21.

Nagyon szeretem, dús és fényes lesz tőle a hajam, és kevesebbszer kell megmosnom, Még úgy is bevált, hogy nem is korpás a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Fucus Vesiculosus Extract
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Cetyl Alcohol, Ammonium Laureth Sulfate, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.