HealGel

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. március 22.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A HealGel kifejlesztésében szigorú klinikai vizsgálatokra alapoztak. A legújabb technikai vívmányok felhasználása mellett okos működési mechanizmusa: a fedő szilikonréteg alatt nanotechnológiával előállított liposzómák szállítják mélyre a többféle hatóanyagot (9 fő hatóanyag, összességében több mint 30 összetevő). Funkciói: hegeket, beforrt sebhelyeket halványít, műtét után gyógyít, gyulladt pattanásokat csillapít, terhességi csíkokat halványít, bőrpirosságot, égésnyomot, rosaceát kezel.

Telihold

Korcsoport: >54
2019. július 22.

Egy éve használom több-kevesebb rendszerességgel. Mivel végre sikerült egy jól működő rutint kialakítanom, így egyre kevésbé van rá szükségem, de mindig kell, hogy legyen itthon belőle. Amikor a bőröm rosszabb állapotban volt, naponta többször is kentem vele. Tény, hogy nagyon szilikonos érzetű, ezt a termékleírásban is egyértelműen megfogalmazzák, de nem különösebben zavaró, pedig nekem zsírosba hajló kombinált bőröm van. Kipirosodó bőrre, pattanásokra, régi pattanások helyeire, bőrkiütésra, túlhámlasztásra abszolút bevált. Az illata nem zavaró, gyakorlatilag nem is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 22.

Lorna

2018. július 26.

Nem bízok annyira a sebregeneráló krémekben. Sokszor olvasom hogy valaki rákent krémet hegre és az párnap múlva el is tűnt. Az én szkeptikus fejem ilyenkor mindig arra gondol, hogyha nem keni az ember a krémet akkor vajon nem tűnt volna el ugyanúgy az a heg magától?
Persze lehet azért vagyok ilyen szkeptikus, mert rajtam nem működik semmi. ;)
Ahogyan a leírás is mondja ez egy szilikonos fedő réteget képez a bőrön, a jó hatóanyagok pedig elméletileg bejutnak a bőrbe.
Kb. Két hónapig folyamatosan csak ezt használtam az arcomon, hogyha van valami hatása akkor tudjam, hogy ettől van.Nem vettem észre hogy javított volna valamit a bőrképemen.A pozitívuma, hogy nem bántja a bőrt, nyugodt volt a bőröm végig amíg használtam.
Gyógynövényes illata van- de nem a zavaróan gyógynövényes illatú, pedig én általában nem bírom a gyógynövényes illatú dolgokat. Önmagában nincs hidratáló hatása.
Van benne szalicilsav próbáltam hátha kevesebb mitesszer lesz rajtam tőle, de nem éreztem változást. Mondjuk nem volt eleve nagy gond a bőrömmel.
Próbáltam egy friss seben a bokámon, de sajnos túl lusta voltam végigkenegetni, pár napig lelkiismeretesen kentem, aztán elhagytam. Jó nagy barna folt van még mindig.
Talán még megveszem egyszer, de akkor csak célzottan egy-egy pattanás utáni hegekre fogom használni. Kell a placebo hatás, hogyha utána heg marad legalább úgy érezzem mindent megtettem. :)

Update: ha valami probléma van a bőrömmel: seb, nem jól reagált egy új termékre, irritált mindig ehhez a termékhez nyúlok. Az a krém lett nekem ez, amit a Clarins bőrregeneráló koncentrátumától vártam volna el. (Az arról híres ha valamit elrontasz a bőröddel, akkor azt kell kenni :)
Van még benne pár csepp de nem szeretném, hogy elfogyjon,. Ez nagyon ritka nálam ilyenkor általában már alig várom, hogy valami elfogyjon- hogy valami újat vehessek. De ez hiányozni fog mint megbízható társ. Ezért adok neki még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Persze lehet azért vagyok ilyen szkeptikus, mert rajtam nem működik semmi. ;)

misspeterpan

2018. február 7.

Imádom ezt a terméket! Hegekre, pattanások nyomainak eltüntetésére kiváló. Sokkal gyorsabban regenerálódik a bőr a használatával, és az állaga is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Madecassoside, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Phospholipids, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Hexapeptide-9, Hexapeptide-3, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Felületi hártya képző anyag.

A bőr idegrendszerére ható (neurocosmetic) dipeptid (kettő amino savból álló peptid). A CosIng besorolás szerint bőrvédő összetevő, az NvWah szerint pedig talán van neuronvédő hatása, de igazából kérdéses, hogy mire is jó ez az összetevő.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.