Helena Rubinstein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: scorpionqueen, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 26.

Hosszabbító és dúsító szempillaspirál.

tiffanyriti

2019. november 3.

Elég sokféle szempillaspirált kipróbáltam. Nekem a vízálló változata van meg. Kontaktlencsét viselek ezért fontos, hogy vízálló legyen és ne peregjen le. Ez a spirál ebben tökéletes. Nem tapad össze, nem csomós, szép ívet biztosít, még az apró pillákat is eléri. nem minden nap használom, hónapok óta megvan, mégse ragadt össze vagy száradt be. természetes hatást biztosít. teljesen elégedett vagyok vele. legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Amea

2018. január 11.

Eddig méltatlanul elhanyagoltam a véleményezését ennek a spirálnak, pedig egy kiváló, újravevős darab.
Szép dús, ívelt fekete pillákat csinál, nem pereg, nem csomósodik, nem szárad be és bírja az érzékeny szem is. Simán öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

cremeblanche

2017. január 3.

Szívem szakad meg, hogy nincs itthon Sephora, mert HR termékeket ott szoktam beszerezni. Lash Queen spirálok a kedvenceim. Nem nehezítik el a szempillákat, mindegyik típusú spirál azt adja, amit ígér. A gönyörű, mély fekete festék nem csomósodik, nem kenődik és nem szárad. A pillák szépen íveltek, és olyan érzetet kelt, mintha nem is lenne rajta semmi. Ez a szempillaspirál pont mindenkivel el tudja hitetni, hogy ilyen dúsak a pilláid. 5* és kár, hogy nem lehet többet adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Tildi

2016. május 11.

Nos, ahhoz képest, hogy ez egy drága spirál nem igazán vagyok megelégedve vele :( A csomagolás igényes, gyönyörű szép fekete a színe de szinte semmit sem csinál a pilláimmal. 2-3 réteg után alig látszik valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Chloeandhercat

2016. március 11.

A kedvenc. Sajnos elég drága, de maximálisan megéri az árát. Könnyű használni, tartós, nagyon fekete, szépen formáz, sokáig eláll csomósodás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Flami

2016. február 25.

Lehetséges, hogy rossz példányt sikerült vásárolnom, de egyáltalán nem vagyok elájulva ettől a spiráltól. Pereg, nap végére fekete pöttyök vannak a szemem alatt. Az alsó pillasort pedig nem is festem ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 25.

juditkaa70

2015. december 11.

Nagyon tetszik ez a leopárd mintájú designos külseje . Maga a szemspiráll is fantasztikus, Gyönyörű szép ében feketére festi a szempillát,nem csomósodik. Ívelt,hosszű,dús hatás érhető el vele! Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

Trixi

2015. április 7.

Korrekt szempillaspirál. Már első húzásra kiválóan hosszabbítja, szétválasztja és megemeli a pillákat. Második húzásra pedig már látványos az eredmény, persze nem műszempilla-hatású, inkább a természeteshez áll közel. Nagyon gyorsan szárad, kicsit hajlamos bogárlábasodásra a második kenésnél. Sajnos dúsítást, vastagítást egyáltalán nem tapasztaltam, ami nekem hiányzik. Egész nap szépen tart, nem pereg, nem mázolódik, nincs irritáció. Nem rossz, nem rossz, de számomra például a Guerlain Cils d'Enfer sokkal jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 7.

La-Fee

2015. január 30.

Nagyon szép dús pillákat lehet vele kreálni! Nem pereg, nem ragad, ez volt velem a kórházban amikor szültem, jólesett feltenni, amikor kijöttem onnan. Anya is vagyok, Nö is vagyok érzést éreztem :) Lehet még újra veszem. Nem ismertem ezt a márkát, egy eladó hölgy ajánlotta Németországban. Ja és a külseje sem egy egyszerü eset, azt biztosan nem éreztem, hogy ne lennének megbecsülve a szempilláim. :)
Ha lesz ajándék szettben, újra beszerzem, már csak nosztalgiából is és mert tényleg szép látványos volt a végeredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

scorpionqueen

2013. október 11.

Számomra A Szempillaspirál.

Klasszikus kefével rendelkezik, én még mindig ezekkel tudok a legjobban dolgozni. Megemeli, dúsítja és elképesztően feketére színezi a szempillákat anélkül, hogy elnehezíteni őket. Két rétegben nagyon drámai a hatás, mégis olyan, mintha fent sem lenne. Beszáradás miatt sem kell aggódnom, nem tud. High end kategóriában csak ajánlani tudom mindenkinek.

Egyetlen gondom a beszerzése, nem egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Számomra A Szempillaspirál.

Egyetlen gondom a beszerzése, nem egyszerű.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).