Helia-D

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anett, Módosítva: 2012. május 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2790 Ft

Olyan multifunkcionális növényi hatóanyagot tartalmaz, amely javítja a bőrfelszín teltségét, feszességét, serkenti a bőr mikrocirkulációját és csökkenti az életkorra jellemző ráncok kialakulását. További növényi hatóanyagai, a shea vaj, aloe vera, körömvirág olaj és kukoricacsíraolaj bőrpuhító, bőrregeneráló hatásúak. A 12 faktoros UVA/UVB szűrő és a krémben lévő E-vitamin hatékony védelmet jelent a káros környezeti ártalmakkal és a napsugárzással szemben.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Atiyeh

2020. május 1.

Szerintem finom az illata, nem folyékony állagú, inkább sűrűbb, de nem a túlzóan sűrű állagú. Nem vettem észre semmi megújító hatást, különböző arckrémeket is kipróbáltam már, amiket ugyanúgy viszek fel, mint ezt, de ez az egyetlen termék, ami valahogy sikeresen mindig beledörgölődik a szemembe, és nagyon nem kellemes az érzés. Szerintem semmi extra, átlagos krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

burkifli

2020. április 20.

A páromtól kaptam ajándékba ezt a krémet. Régóta ki szerettem volna próbálni a Helia-D termékeket (a nagymamám mindig ezt használta). Mivel 39 éves vagyok, így azt gondoltam jó lesz nekem ez a krém. Az illata nagyon bejön, de az állaga nekem túl tömény egy nappali krémhez képest. Amikor felkenem, először nem szívja be a bőröm, de kb. 15-20 perc után már nem érzem ragacsosnak. El fogom használni a krémet, de nem győzött meg, így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

szeronik

2019. augusztus 23.

Kombinált bőrömre nagyon nehezen találok megfelelő fényvédős nappali krémet. Ez a krém egészen jó választásnak bizonyult eddig, nem olyan iszonyú zsíros, mint más fényvédős krémek. Testes, sűrű, kevés kell belőle, jól el kell dolgozni, és beszívódik, legalábbis nem tapasztalom, hogy hamarabb lenne fényes az arcom, mintha könnyű gélkrémmel kenném. Száraz, normál v. vízhiányos bőrre ideális szerintem, a kombinált vagy zsíros bőrűek tegyenek egy próbát, nekem bejön egyelőre, a hosszútávú használatról updatelek.
A fényvédő mellett fontos volt még az E vitamin számomra, és külön örülök annak, hogy állatkísérlet mentes termék.
Az illata nem tolakodó, a tégelyből ki lehet szedni a krémet, bár valóban kicsi a nyílás. Szép a csomagolása, jól el van találva a márka design-ja ezzel az arany-fekete színvilággal. A betűtípuson változtathatnának.
Az ára hasonló más népszerű arckrémekéhez, szóval középkategória.
És pörgetjük vele a hazai GDP-t. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Az ára hasonló más népszerű arckrémekéhez, szóval középkategória.
És pörgetjük vele a hazai GDP-t. :-)

FPiro

2018. február 21.

Karácsonyi céges ajándékcsomagban kaptam. 2 hónapja használom, nagyon megszerettem. Finom az illata, szép a tégelye, öröm használni. Engem a korábbi hozzászólásokban említett fura tégelyforma sem zavar, ki tudom simán szedni a krémet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Catn0va

2017. április 28.

A sejtmegújító krém pozitív tapasztalatain felbátorodva a márka ezen arckrémjét vettem meg. Az előző több, mint 3 hónapig kitartott, így ez is elegendő lesz egy darabig. Testesebb krém és nem olyan karakteres az illata, mint a fent említettnek, viszont kevésbé hagy olajos érzetet, mint a társa. A bőröm ezt is szereti, csak figyelni kell rá, hogy ne vigyek fel túl sokat. Alapvetően ez egy jó termék, szeretem ezt is, csak a sejtmegújítós nekem jobban tetszett.

Vegánoknak van egy jó hírem. Azt eddig is lehetett tudni, hogy a Helia-D cruelty-free. Nagyon jó, hogy minőségi, magyar és legfőképpen etikus márkáról beszélünk. Viszont mindezek tudata mellett is továbbmentem és írtam egy levelet a Helia-D-nek. Ezt a választ kaptam:

"Kedves XY!

Kiss Csaba vagyok a Helia-D fejlesztési vezetője.
Nagyon örülünk, és köszönjük, hogy a mi márkánk mellett döntött!
Azt szeretném megosztani Önnel, hogy cégünk a Lanolin kivételével semmilyen állati eredetű alapanyagot nem használ.
A nevezett alapanyag a kézvédő krémekben szerepel, így az arckrémeket, testápolókat,… tessék nyugodtan használni!
Reméljük, hosszú távon elégedett lesz a termékekkel, és majd az újdonságainkat is kipróbálja!
Szép napot kívánok!

Tisztelettel:

Kiss Csaba

Helia-D Kft.
Központ: 1036 Budapest, Bécsi út 85.
Telephely: 8200 Veszprém, Házgyári út 5-7."

Nagyon örülök, hogy a Helia-D a kézkrémjeiket leszámítva vegán! Van pár nagyon jó vegán márka, mint pl. a Lavera, Terra Naturi stb., vagy a kipróbálni tervezett Neobio és Nonique, azonban ennek az infónak a tudatában eldöntöttem, hogy elsősorban a Helia-D-t fogom vásárolni a jövőben.

Nemcsak cruelty-free és vegán, hanem még remek minőségű márka is, amely magyar!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

"Kedves XY!

Kiss Csaba vagyok a Helia-D fejlesztési vezetője.
Nagyon örülünk, és köszönjük, hogy a mi márkánk mellett döntött!
Szép napot kívánok!

Tisztelettel:

Kiss Csaba

Helia-D Kft.
Központ: 1036 Budapest, Bécsi út 85.
Telephely: 8200 Veszprém, Házgyári út 5-7."

Nemcsak cruelty-free és vegán, hanem még remek minőségű márka is, amely magyar!

c_andersen

2016. július 4.

Szerettem volna szeretni, de nem bírtam elviselni a szagát, elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

Szerettem volna szeretni, de nem bírtam elviselni a szagát, elajándékoztam.

szikoraj

2016. március 27.

Kb. 2 hét használat után foltokban szárította ki a bőrömet, ami a tisztítás után most olyan száraz, hogy úgy érzem, lereped az arcomról. Számomra hatalmas csalódás. Ráadásul a tégely kimondottan rosszul tervezett, alig lehet kiszedni belőle a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 27.

koc

2015. december 3.

Nehéznek és zsírosnak találom, pedig nappali krém. Felkentem, és egy perc múlva úgy néztem ki,mint akit felpofoztak, kipirosodott a bőröm. Még egy óra elteltével sem itta be az arcom, ahogy megérintettem a bőröm, krémes lett a kezem is. Szóval az én bőrömnek így télen, nappalra is sok, éjszakára viszont remek lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 3.

sajtosszenya

2015. július 22.

Az eddig kipróbált Helia-D termékekkel (testápoló, kézkrém) általánosságban elégedett vagy nagyon elégedett voltam. Sajnos ez a krém az első kivétel a termékek között, nekem ugyanis nem vált be éspedig azért nem, mert pattanásokat, mitesszereket idézett elő (komedogén).
Kb. két heti használat után jelentkeztek a patik először, aztán tartottam egy kis szünetet a használatát illetően, hátha más váltja ki azokat. Amikor visszatértem alkalmazásához, pár nap múlva ismét jöttek a piros pöttyök. Nagyon bánom, mert egyébként szerintem is nagyon szépen hidratál (még csípős időben, kora tavasszal próbáltam és akkor is elég volt nekem), puha selymes bőrfelszínt hagyott maga után, nem volt ragacsosság és semmi kellemetlen utóhatás. Most kézkrémként használom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

yluska

2015. július 19.

A normál bőrre való krémjével használtam felváltva. A ránctalanító hatása igen figyelemre méltó. A szemkörnyékemre a szemránckrémjét használtam, de délutánra sokszor összekeveredett rajtam a kettő, belemászott a szemembe és csípett. Később allergiás lettem a HD családra és már ezt sem tudtam használni. Ár - érték arányban jónak találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Cetearyl Alcohol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dimethicone, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Lecithin
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum
Illatanyagok: Limonene, Parfum/Fragrance, Linalool, Ascorbyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sorbitol h 1 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0