Helia-D

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek

A ránctalanító argán őssejt a bőrfelszín legmélyebb rétegébe, az irharétegbe is képes bejutni, s ott kifejteni hatását. Sejtmegújító hatásának köszönhetően belülről tölti fel a bőrt élettel.

Csökkenti a szarkalábakat és növeli a bőr feszességét. A bőr üdeségéről, feszességéről a krémben lévő szőlőmagolaj-és körömvirágolaj is gondoskodik, növelve a ránctalanító-bőrfiatalító hatást. A krém gazdag shea vaj tartalma táplálja és regenerálja bőrét.

Ajánlott korosztály 40+

Kiszerelés: 50 ml

Magyari

2020. július 15.

Az egyik legjobb krém, amihez eddig szerencsém volt! Örökös társam, ő a bázis: mindig visszatérek hozzá. 47 éves leszek, csodát nem várok egyetlen terméktől sem, de azt igen, hogy a bőröm egy szép, negyvenes, egészséges arcot tükrözzön. Ez a termékcsalád hozza ezt maximálisan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 15.

athinor1

2020. június 25.

40 éves korom körül használtam először és imádtam! Most 47 évesen nappalra használom és így is meg vagyok vele elégedve. Nem ráncosodom, de a pár mimikai ráncom és a megereszkedő vízhiányossá vált bőrömön kombinálva az éjszakai bőrmegújító krémmel szerintem csodaszer. Nem hagy fénylő, zsíros nyomot és olyan az arcom, mintha kivasalták volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 25.

KisTigris

2020. április 29.

Nekem egy ráncom sem szüntette meg, nem is csökkentek, viszont télre jó. Jön a jó idő, most már sok és pattanásokat hoz ki. Mondhatni átlagos hidratáló, de ezt tudja az 1800 ft-os is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

HChristelle

2019. december 6.

Tökéletes télre! Könnyen beszívódik, de közben érezni, hogy mélyen hidratál. Az illata sem irritálja a szemeimet, aminek külön örülök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

stylo

2019. október 27.

Ez mar a sokadik alkalom, hogy meglep a marka. Miota atesett egy rancfelvarrason, kifejezetten jo termekeket hoznak ki. Latatlanban errol sem mondanam meg, hogy par ezer forint csupan. Bar... Talan a kevesbe kifinomult illata elarulna. Azon meg volna mit csiszolni.
Elso ranezesre ez nagyon suru, vajas allagu. De jol terul es nekem felszivodik. Reggelre puha es tomorebb lesz a borom.
Nem veszem ujra, de elkenegetem. Zavar az illata. A tegely tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Nem veszem ujra, de elkenegetem. Zavar az illata. A tegely tetszik. :)

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 21.

Éjszakai változatot ismerem de nekem bevált el is használtam.Reggelre kipihent,puha és
tömörebb bőrfelszín.Jól esett a száraz vízhiányos bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

tömörebb bőrfelszín.Jól esett a száraz vízhiányos bőrömnek.

zizz89

2019. augusztus 20.

Szükséghelyzetben bukkantam rá, mégpedig: strandon voltunk és arcomat eléggé megkapta a nap. Vasárnap volt, úgyhogy gyorssegély kellett, így otthon kerestem valamit. Anyám adta a kezembe, próbáljam ki, hátha segít, bár nem kifejezetten napozás témába tartozik. A homlokom és az orrom már eléggé fájt és húzódott - bekentem az arcom ezzel éjszakára és másnap reggelre elmúlt a fájdalom és a pirosság is. Bőrmentő volt!

Viszont: bár minden bőrtípusra ajánlott, valószínű télen fogom elhasználni, mert kombinált bőrrel az arcom zsíros részeire hozott pattanásokat (így nyáron pláne). Tömény, zsíros-gazdag állagú krém ("van benne anyag"), úgyhogy bőrszárazság esetére tárazom be inkább. Apropó "betárazás": számomra nagyon rövid a lejárati ideje (ha most vennék, annak 2020 vége), azon belül biztos nem fogyasztom el - ezért csak 4*.

PS: Próbáltam a nappalit is, de az nekem túl folyós.

A következő kör szerintem az Age Control Complex éjszakai változata lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

PS: Próbáltam a nappalit is, de az nekem túl folyós.

A következő kör szerintem az Age Control Complex éjszakai változata lesz

Bivettke89

2018. december 11.

Nekem ez a krém kicsit sok.Amikor felkenem nagyon zsíros viszont reggelre nagyon szépen feltölti az arcom.Az illata számomra már tolakodó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

babaanya

2018. november 18.

A nappali krémjével együtt kezdtem használni, de mára már csak ezt szeretem. Szuper. Az én száraz, víz és zsírhiányos bőrömet fantasztikusan hidratálja, utolsó lépésként jó értelemben "fedi". Rétegzős rutinban használom, utolsó lépésként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

stunde67

2018. március 24.

Szeretem ezt a krémet, egyszerű de nagyszerű és nem drága. Mivel nem a legszebb összetevőkkel rendelkezik nem valószínű, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Carnosine, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Lactic Acid, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.