Helia-D

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 22.

Kiszerelés:   50
Kategória:   Hidratáló krémek

A ránctalanító hatású argán őssejt a bőrfelszín legmélyebb rétegébe, az irharétegbe is képes bejutni, s ott kifejteni hatását. Sejtmegújító hatásának köszönhetően belülről tölti fel a bőrt.

Csökkenti a szarkalábakat és növeli a bőr feszességét. A krém antioxidáns tulajdonságait és hatékonyságát a benne lévő E- vitamin és B5 provitaminok is jelentősen növelik.
Bőrpuhító shea vaj tartalma segít táplálni, regenerálni és fiatalosan tartani bőrét. 12 faktoros fényvédőt tartalmazó krém, amely megóvja az arcbőrt a nap káros sugaraitól.

Ajánlott korosztály 40+

Kiszerelés: 50 ml

kallaylili

2020. december 6.

Az én kombinált bőrtípusomra most ősszel és télen megfelelő. Talán a felkenéskor zsírosnak tűnhet, pár percig csillog is tőle a bőr de aztán szépen beszívódik és pihe-puha bőrt varázsol. Nem zsírosít, nem fénylik. Egyszerűen csak hidratál. Viszont ráctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni :) Ettől függetlenül szeretem, én C vitamin szérummal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Szaboha

2020. szeptember 3.

Csomagban vettem meg, akciósan, az éjszakai változattal. Kipróbáltam mindkettőt, sajnos, ez az a termék a Heliás vásárlásaimból egyedül, amit én nem szeretek. Ceer up után A-PAD, majd 101 B Niacinamide kombóra próbáltam az esti krémet, de zsírosnak éreztem az arcom. A nappali előtt csak a két szérumot használtam, de nem éreztem "jól magam a bőrömben" akkor sem. Nem okozott semmi gondot, bírja a bőröm, de feladtam a próbálkozást, nekem valamiért nem jön be egyik sem. Jobban szeretem a könnyű, géles vagy vizes, hamar beszívódó, kenhető állagot. Most inkább a sejtmegújító szérumhoz pártoltam át ezek miatt ettől a két szép tégelytől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

KisTigris

2020. április 29.

Nem csökkenti a szarkalábakat. Átlagos hidratáló krém, egy kis fényvédővel. Télre jó, de most már kevés a védelem. Vagy lecserélem, vagy használok fölé 50-est. Ennyit tud az 1800 ft-os tokajis krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

HChristelle

2019. december 6.

Hát lehet, hogy én értettem félre valamit, de véletlenül a "gold edition" - t vettem meg ebből, és nem volt ráírva, hogy bármiben is különbözne az eredeitől, azon kívül, hogy arany a teteje a szokásos réz helyett. Furcsa volt az állaga, olyan habos állaga volt de össze is állt , mintha zselatin lett volna benne. Anyukámnak a sima verzió van meg így összehasonlítottam az övével és annak teljesen más, normálisabb állaga van. Nem tudom, hogy ez most azt jelenti, hogy régebbi volt és ezért megváltozott vagy alapból a formula más. És lehet, hogy emiatt van, de eléggé zsíros érzés a bőrömön (úgy, hogy száraz a bőröm tehát ez nem szokott zavarni) és nehezen szívódik fel. Lepontozom, csak azért, mert nem vokt ráírva, hogy más lett volna a formulája, mint a simának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

vonmunster

2019. február 21.

Egy csomagban vettem meg a nappali és éjszakai változatát, jó kis kombináció, teszi a dolgát, nekem nem hagy zsíros, ragacsos réteget, sőt...télen, úgy vettem észre, önmagában még kevés is a száraz foltjaimra, oda még pluszban be kell vetnem valami jó tartalmas cuccot, általában a Nivea Care krémmel kombinálom a száraz részeken, úgy tökéletes. Az arcbőröm feszes, hidratált, és a nagyon apró szarkalábak szinte teljesen eltűntek. Persze, a mély, már régóta meglévő ráncokat nem tünteti el (korom ellenére sajnos van abból is 1-2) de összességében frissebbnek látom az arcbőrömet smink nélkül is, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

alphecca

2019. február 13.

Zsíros nehezen beszívódó krém, nekem úgy tűnik a nappali változat zsírosabb mint az éjszakai. Száraz bőrre ,télen kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

Virvatuli

2019. február 11.

Nem szeretem. Reménykedtem benne, hogy télen valahogy elfogyasztom, de mindig másért nyúlok inkább az utolsó pillanatban. Ha rendesen bekenem vele az arcom (vagyis olyan mennyiséget használok, mint más krémből is szoktam, ami azért nem olyan extrém sok), akkor fénylő, zsíros réteg marad a bőrömön, ami később sem szívódik be, és lehetetlenség rá sminkelni, összevissza mászik fölötte az alapozó. Ha leheletvékony rétegben viszem fel, az segít ezen a problémán, viszont akkor meg nem hidratál eléggé, félóra múlva már húzódik az arcom. Az illata fahéjas almássütire emlékeztet, amit ugyan nem kennék az arcomra, de ez a legkisebb baja. Az éjszakai krémje sokkal használhatóbb, de ezt nagyon nem találták el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 11.

Skylin

2019. január 8.

Sosem gondoltam volna, hogy valaha is talàlok olyan krémet ami képes kiszàrìtani a bőröm. A T- vonalban mindig zsìros, ettől a krémtől annyira kiszàradt, hogy elkezdett hàmlani. Az arcomon piros a bőröm és aprò kiütések jelentek meg rajta. A krém àllaga is szörnyű, alig tudom kiszedni a tégelyből. Az illata miatt kapott egy csillagot. Van olyan termékük amit imàdok, de ez sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

RekaDora

2019. január 8.

Kombinalt es erzekeny boron is ki lett probalva. Nem rossz, nem irrital, nincs kulonleges illata, de onmagaban hasznalva keves. Egyszer el lehet hasznalni, de nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Puszita

2018. október 30.

1 hónapja találtam rá erre a krémre. A csomagolása nagyon tetszik, szép elegáns, jól mutat a fürdőszobában :) Az illata kellemes, a krém nagyon lágy, egyáltalán nem nehéz, nem zsíros. Az arcom meghálálta a használatát. Szeretném megvenni az éjszakai krémet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinyl Palmitate, Carnosine, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.