Helia-D

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2019. május 13.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőr rugalmasságának megőrzésére kifejlesztett Helia-D Bőrfeszesítő testápoló természetes növényi hatóanyagai táplálják és mélyen hidratálják bőrét. A benne lévő Firming komplex valamint jojoba olaj érzékelhetően feszesebbé teszik a bőrt. E vitamin tartalma segít a szabad gyökök megkötésében. A benne lévő shea vaj növeli a bőr nedvességmegtartó képességét. Gyorsan felszívódik.

Zsofii88

2019. április 24.

Nekem az új csomagolású, pumpás van meg, DMbe 1800ft körül kapható. Kellemes az illata,bár nem annyira szeretem. Feszesítő hatást én nem észleltem,de jól hidratál és könnyen beszívódik. Plusz pont a pumpás verzióért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Sziporka88

2018. december 28.

Jól hidratál, könnyen beszívódik. Szeretem a Helia D termékeket, ezt is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Jól hidratál, könnyen beszívódik. Szeretem a Helia D termékeket, ezt is. :)

juditkaa70

2017. december 10.

Csodát nem kell várni feszesítés terén,viszont remekül hidratál, és könnyen beszívodó testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 10.

zsemii

2017. június 21.

Feszesítő hatása miatt vettem, de nyilván nem vártam csodát. Ugyan nem feszesített, de az illatába és az állagába beleszerettem.
Ez a testápoló vett rá, hogy minden nap bekenjem magamat.. korábban ezt sokszor elsunyultam.
Hamar beszívódik, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Hamar beszívódik, nagyon kellemes.

FBianka

2017. március 19.

Imádom a Helia-D termékeket és ebben a testápolóban sem kellett csalódnom. Az illata nagyon jó szerintem nem túl erős megfelelő. Felkenés után gyorsan beszívódik a bőrbe és selymes lesz tőle viszonylag hosszú ideig. Ha rendszeresen használja az ember tényleg van bőrfeszesítő hatása, de azért csodát nem tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

tani

2016. december 5.

Pár hónapja kezdtem el vásárolni a Helia-D termékeit. Az az igazság, hogy még a mézemet is napraforgó virágból gyűjtötték a méhek. Ajándékba kaptam az első hidratáló krémem. Pár nap használat után letettem minden mást. Megvettem a bőrfeszesítő testápolójukat is és nem csalódtam. Az izléses csomagolás kibontása után érdekes, illat csapta meg az orromat. Nem kellemetlen, inkább csak más mint a megszokott túlillatosított krémeké. Az állaga nem túl zsíros, könnyen kenhető. Gyorsan beszívta a bőröm és sima, bársonyos érzés maradt utána. Nem ragad. Fürdés után gyakran viszket a bőröm. Ez a testápoló megszüntette ezt a kellemetlen érzést. A kézfejem bőre sokkat simább, könnyű kézkrémnek is elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 5.

BNiki

2015. szeptember 27.

Nem tudom melyik összetevője lehetett a hibás, de pár használat után kiütéses lett a kézfejem tőle! Szóval nem is tudok a hatásáról nyilatkozik, mert tovább adtam anyukámnak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

loribaba

2015. május 13.

Eddig a Nivea Q10-es bőrfeszesítő testápolóját használtam, de valami újdonságra vágytam, amikor elfogyott. Szerintem a feszesítő testápolók közül ennek van a legjobb illata, hamar felszívódik, az állaga is jobban tetszett, mint a Niveáé, úgyhogy én nem bántam meg a váltást. A hatás körülbelül ugyanaz, de mozgás nélkül amúgy sem hiszem, hogy bármelyik csodát tenne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Riccah

2015. április 26.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nem ez volt életem legjobb választása - de legalább kipróbáltam.
Az illata semmi extra, a kenhetőssége, állaga megfelelő, kicsit lassabban szívódik fel, mint szeretném, de egyáltalán nem zsíros, könnyű kis krém. Viszont semmit nem használ, nagyon rövid ideig hidratál, azután mintha semmit nem kentem volna a bőrömre, feszesítő hatást bevallom nagyon nem reméltem tőle, így csalódnom sem kellett. Alig várom, hogy elfogyjon és nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

nikolett00

2015. április 11.

Nagy bizalommal vettem le a polcról. Nagyon problémás a combom, a fogyástól csúnya striás lett a bőröm, de egy-két hónapnyi használat után elkezdtek halványulni és már nem olyan mélyek, mint voltak. Nem hagyom abba a használatát. Nem lesz ragadós utána a bőröm, az illata nem domináns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Isopropyl Myristate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Dimethicone, Lanolin, Stearyl Alcohol, Panthenol, Zea Mays (Corn) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Lecithin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Citrus Limon Peel Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Ceteareth-25, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, Zea Mays (Corn) Oil, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-25, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0