Helia-D

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2017. október 5.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Helia-D Botanic Concept tápláló, hidratáló kézkrém tokaji bor kivonattal készül. A tokaji eszencia fokozza a kézkrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát. A kézkrém tokaji bor kivonat, szőlőmag kivonat és urea tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról.

Inana

2021. február 23.

Teljesen elégedett vagyok a krém minőségével,ami nem szimpi az ára,szerintem túlzás egy kézkrémért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

nikolett93

2021. február 20.

Szuper kézkrém. Meglepődtem mennyire jól hidratál ilyen árért cserébe. Nekem nagyon tetszik az illata is. Az összetevők miatt azonban vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

csvik

2021. február 13.

Nekem az illata egy kicsit mű, de egyébként jól hidratál. Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Nekem az illata egy kicsit mű, de egyébként jól hidratál. Megéri az árát.

Tulipan19

2021. február 12.

Nagyon kellemes illatú, jó textúrájú, gyorsan beszívódó, tartós hatású kézkrém. Igazi luxus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

MCherie

2021. január 26.

Az illata azonnal megtetszett, sokáig érezni lehet, nagyon kellemes. Az állaga pont jó, gyorsan eloszlik a bőrön és gyorsan be is szívódik. Nem marad zsíros érzet utána így munka közben is jó használni.Ajándékba kaptam, de fogok még venni, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Csokiskeksz

2021. január 20.

Hú, nagyon szeretem ezt a kézkrémet!
Egy ideje már kinéztem magamnak, de az ára miatt végül akciósan hoztam el, és nem bántam meg. Gyorsan felszívódik, puha kezeket eredményez, de a legeslegjobb benne az illata! Egy nagyon kellemes, nyári szellőhöz tudnám hasonlítani az illatát, érződik rajta az aszú is, nagyon "napsugaras" illat, és a csomagolás is kifejezetten esztétikus, szeretem kitenni az íróasztalomra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Hú, nagyon szeretem ezt a kézkrémet!

fioretta

2021. január 13.

A tubus csomagolása nagyon szép, elegáns. Az illata kellemes, enyhe, viszont nem hasonlít az azonos termékcsaládba tartozó, mustos-szőlőlé illatú arckrémekhez. Az állaga pont megfelelő (nem túl zsíros és nem is túl folyós), könnyen beszívódik, puha, bársonyos kézbőrt varázsol. A hatása egész hosszútávú, nem igényel gyakori "után-kenegetést". Az árát a kis méretű tubusához képest sokallom, de egyébként a minősége kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

dorif

2020. december 21.

Jó illatú, könnyű anyagú, gyorsan beszívódó, puha kezeket varázsló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Jó illatú, könnyű anyagú, gyorsan beszívódó, puha kezeket varázsló!

Cintia03

2020. október 27.

Mikor bejött a vírus és még többet kellett használni a fertőtlenítőket a boltunkban, brutál kiszáradt tőlük a kezem. Akkor kaptuk ezt a krémet. Sokáig a Nivea kézkrémekre esküdtem, de sajna már azok sem hozták rendbe a bőröm. Akkor jutott eszembe, hogy kaptuk ezt a krémet. Elkezdtem használni és gyakorlatilag pár nap alatt rendbe rakta a repedezett részeket.
Könnyű, nem ragacsos, puha tőle a kezem és finom az illata is. Egyelőre még nem fogyott el az ajándék tubus, de ha bekövetkezik, tuti újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

drica

2020. október 15.

Nagyon szeretem, isteni az illata és pihe-puha lesz a kacsóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Nagyon szeretem, isteni az illata és pihe-puha lesz a kacsóm.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Phospholipids

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Cyclomethicone, Stearic Acid, Zea Mays (Corn) Oil, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Castor Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Zea Mays (Corn) Oil, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Polyglyceryl-10 Stearate
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.