Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: drica, Módosítva: 2016. december 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

Speciális növényi hatóanyaga, a Homeostatin serkenti a bőr kollagén termelődését. A benne lévő napraforgószár kivonat segít a bőr rugalmasságának megőrzésében. A shea vaj a bőr textúráját üdévé varázsolja. A szabad gyökök megkötéséről az E-vitamin és a C-vitamin gondoskodik. A szőlőmagolaj, a körömvirág kivonat és a B5 provitamin is a bőr megújulását, fiatalon tartását segítik.

Parabénmentes, dermatológiailag tesztelt.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Helia-d.hu
hbad

2018. június 3.

Hát ez az a krém, ami nekem nem jött be.Ajándékba kaptam, csak egy ideig bírtam használni, akkor is csak éjszakára, mert nekem nagyon zsíros volt és pattanásokat is okozott.Nem is szívódott be rendesen, úgyhogy valószínű kuka lesz a vége...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

Kriszta82

2018. március 2.

Alverdés goji szérummal, medinatur argánolajjal és egy nedvesség megkötő szérummal együtt használom pár napja. Az olajokból, szérumokból csepegtetek a kezembe és azzal dolgozom el a krémet. Önmagában is volt egy kis bőrtömörség adó funkciója, de így együtt egész jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

barczimarika

Korcsoport: >54
2018. február 28.

Reggelre pihentnek látszik az arcom,jól felszívódik. A legjobb éjszakai krém, amit az utóbbi időben használtam.Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 28.

Morci

2018. február 19.

Karácsonyi csomagban kaptam, egy nappali kérmmel együtt. Mivel tél végére eléggé kiszáradt a bőröm, gondoltam, teszek vele egy próbát. Finom "tiszta" illata van. Állagra elég sűrű, én egy kis ásványvíz permettel fellazítva szoktam bemasszírozni. Gyorsan beszívja a bőröm, nem ragacsos utána. Magában használom, szérum és minden egyéb kiegészítés nélkül, mégis nagyon jól hidratál, reggelre feltölti a bőröm. Kicsit ugyan fénylik tőle a homlokom, de ez éjszaka nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

loju

2017. május 4.

Nagyon szimpatikus termék (főleg, hogy magyar)! Állagra kicsit zsírosnak tűnik, de felkenve egyáltalán nem az! Még az én kevert bőröm sem fénylik tőle, pillanatok alatt beszippantja! Nem okoz irritációt, jó használni. Még nem igazán vannak ráncaim, így nem tudom, hogy mennyire segít e témában. Tipikus Helia-D illata van, nekem kimondottan tetszik! Az ára is egész baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

eperturmix

2016. december 29.

Az anyukámét használtam pár napig,nappalra is tettem fel,arctisztítás után.Zsírosabb,testesebb krém,de jól eloszlatható,az illata nekem semleges.Nincs szükségem még ránctalanításra,de valami biztos van benne,mert úgy húzta össze az arcom,mint amikor teszel fel egy maszkot,érdekes.Kicsit nehezebben szívódik be,de utána rugalmasabbnak éreztem a bőröm.Ami zavar,hogy úgy az összképpel nem csinált semmit,és mintha a foltjaimat kiemelte volna.Valahogy még mindig nem győzött meg,lehet nem nekem való,számomra közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.