Helia-D

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: palacka11, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Dori1976

2020. május 19.

Éjszakai krémnek használom, mert kicsit nehéz az állaga. Az illata nagyon jó, nedves arcra kenem fel, és isteni puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

scisneros

2016. június 13.

Nem szeretem, amióta megváltoztatták az összetevőit. Ez, a régi változat sokkal jobb volt a mostaninál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

6vilag

2015. január 25.

Hosszú idő óta újra van egy a birtokomban. Nehezebb krémre emlékeztem, most szerintem leginkább olyan házi készítésű tejszínhabhoz hasonlítható az állaga, amit könnyű elkenni. Szeretem az egyszerű illatát, és gyorsan fel is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

Scatty

2014. március 14.

Még elég friss vásárlás, de egyelőre elégedett vagyok vele.
Mivel alapvetően zsírosodásra hajlamos a bőröm, így elég keveset kenek fel belőle vizes kézzel, de nagyon kellemes érzetet ad, finom puha lesz tőle a bőröm.

Update: immár elég hosszú ideje aktívan használom, legfőképpen este, de van hogy nappali krémként is, és nagyon-nagyon szeretem, mindig tartok belőle itthon.
Ha bármi változás történik (negatív, vagy pozitív), akkor majd még módosítom a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Még elég friss vásárlás, de egyelőre elégedett vagyok vele.

Ewee

2014. február 19.

Édesanyám mióta az eszemet tudom ezt használja, ennek örömére én is beszereztem egyet. Az első pár használat után éreztem hogy elnehezül a bőröm és furcsa dudorok lettem rajtam. Használtam még egy darabig abban a hitben hátha csak meg kell szoknia a bőrnek, de inkább feladtam. Anyum persze imádja, és lehet hogy később ha nagyon száraz lesz a bőröm tökéletes lesz. Szerintem ez egy örök márka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Lukécia

2014. január 11.

Anyukám évtizedek óta hűségesen használja, ez mindent elmond, azt hiszem. 💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Anyukám évtizedek óta hűségesen használja, ez mindent elmond, azt hiszem. 💖

galagonyanya

2013. december 28.

Én is úgy kezdem, hogy "... anyukámtól kaptam". Ő is külön mondta, hogy nedves bőrre használjam, és hallgattam rá. Milyen igaza volt! Éjszakára használtam, és azóta, de azelőtt sem volt olyan krémem, amitől ennyire puha és kisimult lett az arcbőröm. Nappalra szerintem nem olyan megfelelő, legalábbis vegyes bőrtípusra. De szerintem nem véletlenül olyan népszerű már évtizedek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

skata

2013. december 22.

2013. január 27.
Inkább könnyebb, gél állagú hidratálókat szoktam venni, ez az egy krém a kivétel. Télen használom, mindig segít, ha kiszárad a bőröm. Nedves bőrre szoktam felvinni, így gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.
Édesanyám is ezt használja több évtizede, nagyon szereti.

Update: Most már inkább olyan termékeket választok, amelyekben több a hasznos összetevő és lehetőleg legyenek illatmentesek. Nem akarom nagyon lepontozni, továbbra is úgy gondolom, hogy jó hidratáló azoknak, akiket különösebben nem érdekel, hogy mi található a krémekben, de én már nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

2013. január 27.
Édesanyám is ezt használja több évtizede, nagyon szereti.

Orsyna

2013. december 20.

Kicsit zsíros állagú jobb szeretem a gélesebb könnyebb krémeket. Nem is kellően hidratál..:s az illata meg nem tetszik olyan fújj.ami kissé taszító. Lepasszolom anyumnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

rozsamanias

2013. november 1.

Szeretem.Olyan jó habos az állaga az illata is nagyon jó és persze jól hidratál nem irritál <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak