Helia-D

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali ránctalanító krém UVA/UVB szűrővel, minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. A krém Q10 koenzim, C-vitamin, E-vitamin, shea vaj és körömvirág olaj tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról és ránctalanításáról.

Zita123

2020. március 30.

Nekem bevált ez a krém, vajas állagú, hamar beszívódik és pihe-puha lesz utána a bőröm. Érzékeny a bőröm, de irritációt nem okoz. Illata fantasztikus. Nekem 5 pontos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

Masnilány

2020. február 6.

Sokat olvastam a Helia-D krémekről, így első próbálkozásra ő jött velem haza. Az illatát imádom, viszonylag szárazabb a bőröm, de ez nekem nappalra istentelenül sok. Testes, szinte már testvaj állagú krém.
Bár nappalinak van írva, éjszakára szoktam használni, esti rutinkor bekenem vele az arcom, elalvás előtt még plusz egy réteget kenek. Sokkal kipihentebb az arcom reggelente, amióta ezt használom, nekem megérős volt a dolog :)
Azért adok négy csillagot, mert számomra még így a hűvös, szeles időben is elképzelhetetlen, hogy nappali krémként használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

miyumiyu

2020. január 30.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem vált be. Érzékeny, vízhiányos bőrömre kerestem egy sűrűbb, gazdagabb krémet. Az első két nap nagyon szerettem, de aztán egy hét sem telt el, és az amúgy pattanásra egyáltalán nem hajlamos bőröm tele lett nagy és fájdalmas pattanásokkal:( Azonnal abbahagytam a használatát, és ki is dobtam, hogy véletlenül se használjam. Nem szeretnék senkit lebeszélni, csak a saját tapasztalatomat osztottam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Talar

2020. január 11.

Nem vált be. Nagyon tömény, zsíros állaga van, ennek ellenére felkenés után is száraz, feszül a bőröm, csak van rajta egy plusz réteg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

doraspill

2020. január 8.

Nekem nem vàlt be. Az itteni vèlemènyek alapjàn lelkesedtem be, ès vettem meg, mert egyèbkènt nagyon szèp a csomagolàsa ès veteti egyèbkènt is magàt. A Helia D uj termèkeivel nagyon jo marketing stratègiàt kovet, ès ha ehhez felhoznà a termèkek szinvonalàt fantasztikus lenne. Szoval, a termèk àllaga mèg az a nagymamàm Helia D krèmèvel azonos, soha nem felejtem el, nagyon suru, kicsit zsiros àllag. Az arcomra felkenve nem akar beszivodni, nagyon nehèzkesen megy. Kiprobàltam nedves, vizes kèzzel felvinni, az itteni javaslatok alapjàn, de hmm...nem az igazi mèg igy sem. Aztàn nekem ràadàsul szàrit is, elèg rendesen papir tapintàsuvà teszi a boromet...nem ajànlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Candy21

2019. december 8.

Nem az igazi nagyon sűrű állagú krém az illata nagyon enyhe kellemes viszont nem hidratál eléggé inkább csak vmi réteggel vonja be a bőrt nekem így sajnos nagyon kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

annilany

2019. december 3.

Imádom. Tényleg citromos túró torta illata van. :) Az állaga engem a vajra emlékeztet, ezért számomra egyértelműen téli krém. Nagyon szépnek látom utána a bőrömet és talán picit tényleg mattít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Kinga79

2019. szeptember 17.

Engem az illata citromos túrótortára emlékeztet. Sűrű krém, nekem mintha nem is igazán szívná be a bőröm. Szerintem télen jobban fog működni e tekintetben. Akkor még beszámolok róla, addig 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

czandrea

Korcsoport: >54
2019. július 11.

A legjobb Helia D krém. Már a 3. tégellyel használom. Az állaga kicsit sűrű, ezért vizes ujjakkal kell felvinni. A hatása verhetetlen, én a nappali krémként használom, mert szép matt felületet ad, és kisimítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 11.

danzsu

2019. június 7.

Nagyon szeretem a márka arckrémeit,ez sem kivétel.Száraz bőrömet szépen ápolja,hidratálja. Kicsit nehezebb krém,szívesebben használom hűvösebb időszakban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0