Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A csipkebogyó olajat tartalmazó Helia D Herba krém puhítja, hidratálja az érzékeny, irritált, igénybe vett bőrt, úgy, hogy növeli annak ellenálló képességét. A gyógynövény hatása: elősegíti a régi hámsejtek eltávolítását, fokozza a bőr ellenálló képességét, elősegítia regenerálódást. Hámló bőr és bőrfoltok ápolására is alkalmas.

Mesterséges szín-és illatanyagokat, illetve állati eredetű anyagokat nem tartalmaz

Zsofizsofia

2020. február 18.

Nagyon jó kis krém , sokszor használom, megnyugtatja a bőröm jól hidratál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Nagyon jó kis krém , sokszor használom, megnyugtatja a bőröm jól hidratál

Terkabarka

2020. január 17.

Nagyon szép összetevői vannak és ehhez képest az ára is rendkívül baráti.
Engem a szaga sem zavar, illetve nem egy tipikus krémszag (bár a kék nívea illata bőven felsejlik benne), de valamiért mégis szeretem ezt a büdi illatot :D
Nem életem legeslegjobb krémje, de abszolút nem is rossz, éjszakára használom néha az arcomra. Számomra kissé olajos, és emellett nem hidratál eléggé (nehéz megtalálnom az egyensúlyt, eddig csak néhány jóval drágább krémben sikerült), de szerethető, és az összetevői miatt tutira elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Nagyon szép összetevői vannak és ehhez képest az ára is rendkívül baráti.

hejamkoa

2019. november 6.

Számomra irtó büdös, nem bírom elviselni magamon a szagát... Sajnálom, hogy nem tudom emiatt megtapasztalni a hatásait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Lorena

2019. november 1.

Ár érték arányban ez egy jó kis krém. Testápolónak használom esténként. Az illata nagyon karakteres, engem zavar, ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

kjucus

2019. október 7.

Kb. 1 hete használom éjszakai krémként és nagyon beleszerettem. Az illata olyan tipikus "gyógynövényes", a hatása szuper. Reggelre sima, kipihentebb arcbőrrel ébredek. Eltünteti a hámló részeket, de nem zsírosít. A méretéből ítélve nagyon sokáig ki fog tartani...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Kerekeso

2019. július 1.

Miota megvettem Tolcsvan a Helia D kastelyban ezt a kremet, azota csak ezt hasznalom ejszakara. Reggelre a gyogyfuvek kisimitjak az arcom es a dekoltazsom. En nagyon sok felso kategorias kremet hasznaltam, de nem tapasztaltam hogy a draga kremek tobbet tudnanak a borom szamara nyujtani mint ez a csipkebogyos krem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Mahoney

2019. június 7.

régóta szemeztem már vele neten, most végre megláttam a rossmann polcán🤩csipkebogyó olaj, c-vitamin😍csupa klassz dolog😀én arcápolásra vettem, majd estére felpattintom az arcomra, meglátjuk mit csinál vele reggelre😉bár kicsit bizalmatlan vagyok vele😂majd megkapja az 5-öt ha jól teljesít😛majd jövök updatelni😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.