Helia-D

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2012. április 5.

Kategória:   Lábápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Hűsít, felfrissít és megakadályozza a kellemetlen lábszag kialakulásáért felelős baktériumok elszaporodását. Aloe Vera és B5 provitamin tartalma ápolja és hidratálja a bőrt. Gyulladáscsökkentő zöld tea kivonatot, valamint a bőr regenerálódását elősegítő allantoint tartalmaz. Gyorsan felszívódik, nem ragad.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Seras

2019. február 6.

Nagyon nem szerettem ezt a terméket ,annyira kiszáradt tőle a lábam ,hogy fájt és vastagon hidratálóznom kelett . Még a bőröm is le hámlott tőle .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

zalla

2017. július 11.

Sokadik opcióként próbáltam ki ezt a terméket. Előtte szerintem az összes boltban kapható lábizzadás-gátló terméket kipróbáltam, kisebb-nagyobb sikerekkel. Viszont azt hiszem ennél a terméknél megállnék!
Először is, a kiszerelése: pumpás, viszonylag kompakt, de masszív műanyag pumpás üvegben van. Ami elsősorban környezetbarát, másrészt nem fullad meg mindenki tőlem abban a helyiségben, ahol használom. Másodszor, a termék maga: színtelen, minimális zöld tea illattal. Gyorsan szárad, nem hagy ragacsos, vagy éppen abnormálisan száraz érzetet. Ami viszont a legfontosabb, a hatása: 12-14 órát gond nélkül kibír! Lehet, hogy minimálisan nedvesnek érzem a nap végére a lábaimat, de nincsenek kellemetlen szagok... Eddig ezt egyetlen lábizzadásgátló termék sem tudta hozni.
Az ára ehhez képest pedig teljesen baráti. Egy hónapja használom napi rendszerességgel, de még csak az üveg felénél járok (az aeroszolos termékek kb. 1 hónapig tartanak ki). Szerintem bőven megéri azt az 1000 ft-ot amit kiadtam érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Bunny17

2015. július 8.

csodát nem tesz, de tetszik, hogy környezetbarát , nem fulladok bele utána, mint az aerosolos társaiba . nem szárít,kellemesen puha marad a láb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

mimmike

2015. június 12.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Arra jó, amire kitalálták. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Arra jó, amire kitalálták. 5*

rowan

2015. február 17.

Nagyon kellemes az illata és valóban hűsíti a lábam. Az izzadást nem gátolja sajnos, de tényleg eltűnnek a kellemetlen szagok. Az ára sem volt vészes, amennyire emlékszem. Régóta megvan még az első flakon, ritkán használom, inkább csak meleg időben zárt cipővel (mert amúgy ettől még nekem is csúszkál a lábam, ha szandit húzok), vagy edzés előtt. Jó-jó, de nem az a "hűha, ez igen!" kategória. Ha találok jobbat, lecserélem, de ettől függetlenül a használható lábizzadás-gátló termékek közé sorolnám. :)
Az összetevőire érzékeny ugyan nem vagyok, de nem is tetszenek, sok a piros pötty. :(
Van a Helia-D-nek jobb terméke is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Van a Helia-D-nek jobb terméke is.

Vic

2014. augusztus 15.

Jól dezodorál, nincs vad illata, kellemes, és nem hajtógázas. Egyedül a parabenek nem a barátaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Bebek

2014. augusztus 4.

A lábszag eltűnt valóban és frissítő érzés is (kicsit), de kb csak ennyi, mivel az izzadás megmaradt és iszonyúan csúszkál a lábam a papucsban. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

roni07

2014. július 30.

Régebben a drágább termékeket vettem és örültem, hogy most erre esett a választásom.
Nyáron mindig szeretek lábpermetet használni frissítés és izzadásgátlás céljából. Nagyon finom illata van, könnyen szárad és valóban nem ragad. Kellemes érzés a lábamon. Biztos újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

HajnalVirág

2014. január 8.

Sziasztok, nekem elég izzadós lábam van, volt, hogy elég volt rá hintőport használni, volt, hogy jobban oda kellett figyelnem, (pl mikor nem szedtem fogamzásgátlót pár hónapig), ekkor vettem meg szimpatikus ára miatt, azt csak később láttam, hogy Helia-D (és örültem neki). Ami feltűnt, hogy jó illatú, frissít, hűsít, gátolja az izzadást (kb 5-6 órára), a kellemetlen szag meg totál a múlté, 12 órás talpon lét után is... 1-2 éve a drágább Scholl terméket használtam, aminek irritált a szaga (férfias), és nem volt ilyen hatásos. Örülök, hogy ráleltem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Nikolett019

2013. október 2.

Remek! Kellemes az illata, nem ragad. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 2.

Remek! Kellemes az illata, nem ragad. Csak ajánlani tudom! :)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.