Helia-D

Ár:   3074 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3074 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiss.ga, Módosítva: 2012. február 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3074 Ft

Speciális növényi hatóanyagai, mint az andoki tarafa, kukoricacsíra olaj, körömvirág olaj és aloe vera hozzájárulnak a bőrfelszín megújulásához. Az öregedésgátló shea vaj a bőr textúráját természetes antioxidáns tartalmával védi és varázsolja üdévé. A benne lévő E vitamin is segít a szabad gyökök megkötésében. Az új összetétel 15-ös UV szűrővel hatékony védelmet jelent a káros UVA/UVB sugárzás ellen, ezáltal is csökkentve a ráncképződést.

Ár: 3074 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

LaurenC.

2015. március 30.

Meglepően gyorsan beszívódik és nem zsíros, ilyen ránctalanítóval se találkoztam még. Fényvédelme miatt vettem még meg, sajnos későn esett le, hogy kémiai fényvédőt tartalmaz, mint oly sok krém. Egyenlőre emiatt hanyagolom, de el szeretném használni. Az illata nagyon erős, de szerencsére elillan. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Pearl

2015. március 17.

Fúj, akkora ragyákat varázsolt az arcomra, hogy alig akartak eltűnni. Zsíros, büdös. Soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

nszabina89

2014. augusztus 2.

Egyszerűen borzasztó!!! Nagyon nehéz és nem tetszik az illata sem. Felvitel után 2 órával már baromira fénylik tőle az arcom. Inkább éjszakára használom, plusz a nyakamra is kenek belőlr rendesen, hogy fogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

csill87

2013. február 9.

Nem tudom, hogy gondoltam azt, hogy én ezt a krémet fogom használni nappali fényvédős hidratálónak, mikor még soha egy drogériás arckrém sem vált be. Hirtelen jött ötlet volt na. :(
Nálam nagyon erős bőrirritációt váltott ki. Az arcomon eleinte csak kis apró bőr színű dudorok jelentkeztek, amik aztán viszketni kezdtek és bepirosodtak. Már egy hete ilyen az arcom tőle, pedig abbahagytam a használatát, amint rájöttem, hogy ettől van. Annyira mérges vagyok, még ilyen csúnya soha nem voltam, egyszerűen rettenetes! Ha nem lettem volna kiütéses tőle akkor csak sima pénzkidobás lenne, mert nem valami jó krém, diszkomfort érzetem volt tőle és röpke 3-4 nap elégi is volt neki ahhoz, hogy kiváltsa a hatását. Ez egy büntetés :(
Amúgy a vicc a dologban, hogy spórolni akartam ( arckrémen spórolni? - nem tudom honnan vannak ilyen ötleteim), de most kb 10x annyi pénzt költöttem kencékre, hogy elmulasszam ezt.
Amúgy nem vagyok hajlamos allergiára, már sok krémet használtam, és ilyen csak egyszer fordult elő, az is vagy 10 éve, ha nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 5.

Nekem sajnos nem vált be. Olyan érzésem volt tőle, hogy nem tud lélegezni a bőröm alatta. Az ősidőkben, amikor még nem volt ennyi féle krémje a márkának, használtam egy ideig, akkor ezt nem tapasztaltam. Talán inkább szárazabb bőrre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 5.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Huszonévesen nem a ránctalanító hatása miatt vettem meg, hanem az UV-szűrő miatt, értelemszerűen nappali krémnek használtam. Túl zsíros volt a normál bőrömnek, délután kimondottan ragacsosnak éreztem, mégsem okozott irritációt. Egyszerűen nem nekem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

c_andersen

2012. december 28.

Hónapok óta használom és nagyon szuper! Tökéletes BB krém alá is, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet és még fényvédő faktor is van benne. Nekem imádja a bőröm a Helia-D krémeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

petrevici

2012. február 21.

Elhasználtam egy tégellyel.Különösebb ránctalanító hatást nem érzékeltem-igen csekélyke ráncocskákkal rendelkezem.Egyébként gyorsan beszívódik, jól hidratál.Az illatát nem szerettem...nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate SE, Caprylic / Capric Triglyceride, Zea Mays (Corn) Oil, Cetearyl Alcohol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Zea Mays (Corn) Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Lecithin
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Ascorbyl Palmitate, Citronellol, Coumarin, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate, Eugenol, Amyl Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.