Helia-D Professional

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 5190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Potyos, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 5190 Ft

Rendkívül finom, színezék-mentes emulzió, mely a szemkörnyéki apró rácokat hivatott kisimítani a Homeostatine hatóanyag segítségével. Tengeri kollagén tartalmának köszönhetően a szemkörnyéke feszesebbé, rugalmasabbá válik. UVA és UVB védelemmel ellátott krém.

Ár: 5190 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Violci

2020. április 23.

Mindennap használtam, reggel és este megtisztított bőrre vittem fel. Eleinte míg hozzászokotam nagyon csípte a szemem, ez kb. két hétig tartott de nem adtam fel. Finom géles állaga van, amit nagyon hamar beszív a szemalatti rész. Nekem tetszett az illata :) és a krém felvitele után kellemes, megnyugtató enyhén hűsítő érzés érezhető. Viszont a ráncokat nem csökkenti, inkább azt mondanám, hogy karbantartja őket, nem mélyülnek el. Egyenlőre nem visszavevős. Árérték arány szerintem rendben van, ebben az árban 30 ml kapunk és nem 10/ 15 ml mint sok más hasonló krémnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

c_andersen

2017. augusztus 23.

Nekem teljesen jól bevált, szépen feltölti a ráncokat. -1 csillag a szaga miatt. Túl erős és könnyezik tőle a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Ingrid123

2017. július 12.

Szeretem a Hélia D termékeit, vannak közöttük számomra olyanok, melyeket igazán nagyra értékelek. Ez a szemránckrém sajnos nem ilyen. Eléggé drága krém, ennek ellenére a feszesítése és a karikák ellene hatása számomra nulla. Ráncaim nem igazán vannak, így erről nem tudok nyilatkozni. Próbáltam használni kb. két hétig, de számomra úgy tűnt, hogy még a korábban más krémekkel elért eredményeim (reggeli karikák és feszesebb szemhéj) is megszűnőben vannak. Miután a szemem körül semmit nem ért, így gondoltam elhasználom arckrémnek, sajnos annak is gyenge: nem feszesít és nem is hidratál. Nekem az illata sem meggyőző, ettől sokkal finomabb, gyümölcsös illatra számítottam. Sajnos az ára ellenére fél tégelynyi a kukában landolt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 12.

LocusFruit

2016. június 27.

Elsőre valóban sűrűnek tűnik, felkenés viszont sokkal vizesebb. Ennek ellenére semennyire sem hidratál (a ráncfinomító vagy épp megelőző hatását el sem tudom képzelni), viszont szembe kerülve elképesztően csíp. Egy hét használat után a kukában landolt, pedig nagyon ritkán dobok ki bármit is. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Móni@nya

2016. június 27.

Könnyű, ártalmatlan hidratálót kerestem, de nem találtam. Helyette vettem ezt a krémet.
Lényegében egész arcon használom, mert az átlagon felül érzékeny bőröm rendszeresen hisztizik. Na itt bukott meg a drága. Kicsit tőle is ég az arcom, de hyaluron szérummal keverve kiküszöböltem a problémát. Lassan fél éve kenegetem, és még van a tégelyben. Jó kis vizes krém, gyorsan felszívódik, szinte azonnal sminkelhető. Napi kétszer használva szépen hidratál. Az UV miatt szívesen kenegetem, de már keresem az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 27.

Milnie

2016. január 16.

Egy hete használom, így valószínű később (pl, ha elfogy a krém fele) updatelni fogom.
A krém illata nagyon kellemes, meggyes. Az állaga: elsőre sűrűnek tűnik, de amikor kiveszek egy kis adagot ujjal, elég vizes állagú és nem túl zsíros. Felkenve elég egy pici mennyiség és a tubusban elég sok van. Szerintem nem éri meg az árát, mert nem egy nagy wasistdas, de még tesztelem egy picit, hátha reggelre szebb leszek egyszercsak... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Soluble Collagen, Cyclomethicone, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.