Helia-D Professional

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 5290 Ft

A Helia-D Tens’up Lifting Krém egy speciális bőrkisimító krém, mely a gyors, azonnali és látványos feszesítésre ajánlott a Tens’up nevű hatóanyag segítségével. A Tens’up hatóanyag serkenti a kollagén termelést. Feszesítés mellett kellemes érzetet nyújt a bőrnek, hosszú távú bőrfiatalítást tesz lehetővé. A Helia-D Tens’up Lifting Krém ideális a tónusát vesztett, megfáradt rugalmatlan bőrre. Fáradt, allipikus megereszkedett bőrre ajánlják.

Ár: 5290 Ft , Eladó: Helia-d.hu
danyadi77

2018. március 2.

Néhány hete használom, úgyhogy hosszú távú hatásról -és egyáltalán hatásról még nem tudok beszámolni. Kifejezetten lifting krémet kerestem és nem ránctalanítót (ami szerintem nem is olyan könnyű feladat). Teljesen véletlenül akadtam rá a Helia-D hírlevele alapján, mivel ez a professional kategória, üzletben nem árusítják, azt hiszem. Szívesen használom, kellemes illata van, könnyű eloszlatni, eldolgozni, nagyon jól felszívódik. Hasonló állaga van, mint a Helia-D Age control argán őssejtes éjszakainak, de nem annyira vajszerű, ez könnyedebb. 50 ml-s a tégely, de meglepően soknak tűnik, többnek,mint más 50 ml-s krémek. Nem olcsó, de kedvezménnyel elfogadható az ára, különösen, ha pozitív hatása is lesz. Nem önmagában használom, hanem hidratálóval. Gond nélkül tudok rá sminkelni is. Ha már látom a hatást, jövök az update-tel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Vacskamati

2018. február 28.

Sajnos nekem nem jött be.... Nem tudok rá sminkelni, mert kis hurkákban összeáll és pereg az arcomról... Rémes. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

BirsAlma

2017. december 29.

Nem olyan régen kezdtem el használni (kb. 2 hete). Reggel és este is ezt használom. Az állaga elég jó, könnyen felszívódik, nem marad utána ragacsos az arcom. Az illata nem rossz, bár nekem már egy kicsit túl illatos. :-) Még látványos változást nem vettem észre az arcomon, de gondolom több idő kell, hogy elteljen. Nem egy rossz krém, bár én nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Ingrid123

2017. július 12.

Ez a krém az én bőrömnek nagyon jó. Igazából nem a ráncokkal van problémám, sokkal inkább a gravitációval, és ez a krém tökéletesen dolgozik ellene. Próbáltam már jóval drágább feszesítő krémeket is, eddig számomra ez hozta a leginkább szembetűnő változást. Nem túl zsíros, de nekem nem baj, mert egyébként a bőröm normál állagú, így a hidratáláshoz nekem ez is elegendő, főképpen nyáron. Már a második dobozzal használom. Érdemes a Hélia D webáruházból vásárolni, nekem legutóbb sikerült 30% engedménnyel megvenni onnan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 12.

lolli83

2016. január 22.

Kipróbáltam ezt a krémjét is a Hélia D nek. Jó az állaga és az illata is. Hidratál, kisimítja a bőrt. Jól lehet rá sminkelni. Szerettem ezt a krémet is, de nekem a Pándi meggyesük és az almaőssejtes krémük a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Lásd denaturált alkohol.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0