Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

anita84

2013. március 9.

Átlagos,nem fog a kedvenceim közzé tartozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

Átlagos,nem fog a kedvenceim közzé tartozni.

boxa

2012. július 18.

Sokadikat használom, nagyon kellemes az illata, könnyen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Sokadikat használom, nagyon kellemes az illata, könnyen beszívódik.

Gonoszboszy

2012. július 3.

Nagyon jó testápoló. Az illata, állaga pont megfelelő és hidratál is, ám normálisan beszívódik.
Újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Újravásárolnám.

Blame

2012. április 15.

Kiváló száraz bőrre. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Kiváló száraz bőrre. Csak ajánlani tudom!

szkeri

2011. december 9.

Nem rossz testápoló, de nekem még télre is kicsit sok. Inkább a zöld teás változatát kedvelem, az tökéletes. De ez is tápláló, jó az illata, puha a bőröm utána. Csak kicsit zsíros nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 9.

Dorcsa

2011. november 1.

Nagyon szerettem az illatát, nekem kicsit sok volt, de még szárazabb bőrre, főleg télen szerintem jó választás lehet. Jó volt használni, de újra nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

noxibaba

2011. február 23.

Oriflame termékekkel foglalkozom. Ez a testápoló kb 1 éve jelent meg, de a vásárlók kedvence lett. Az illata olyan igazi krém illat. Gyógyír a száraz, viszkető bőrnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.