Himalaya Herbals

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lszofi, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Energizáló nappali krém minden bőrtípusra UV védelemmel.Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Hidratálja és táplálja bőrét. Megelőzi a bőr idő előtti öregedését. Lágy és selymes krém vad nádcukorral és mandulával, amely hidratál és biztosítja a nélkülözhetetlen tápanyagokat, hogy bőre puha és lágy legyen. Cinnabloc™ gyógynövényes hatékony védelmet nyújt a nap káros UV sugaraival szemben és megelőzi a napfény okozta idő előtti bőröregedést. Smink alá is remekül használható. pH-semleges.

Az összetevő lista első négy helyén a krém növényi hatóanyagai szerepelnek. Ezek mennyisége (1 g krémben): 15 mg Saccharum spontaneum, 0.5 mg Hedychium spicatum, 0.5 mg Alpinia galanga, 1 mg Prunus amygdalus

e.inci007

2019. március 28.

Ezt a változatát nagyon szerettem! Jól hidratált, nagyon jó volt smink alá is! Újra vettem ... Nem kellett volna! Az új változata katasztrófa! Nem hogy hidratálja, hanem kiszárítja a bőrömet és elkezdett foltokban hámlani tőle az arcom. Felkenés után közvetlenül pirosodik a bőröm és picit csíp is. Az 5 csillag a fenti, képen lévő változatnak jár!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Dancs03

2018. december 14.

Mostanában megszerettem a márka néhány termékét és mivel a bőröm hiper érzékeny és száraz gondoltam kipróbálom a nappali hidratáló arckrémet is. Hát nem kellett volna. Az állagával nincs bajom, de 5 percenként újra kenhetném, mert az amúgy is száraz bőrőmet még jobban kiszárítja. Apró darabokban pereg le a bőröm az arcomon tőle és a legkevésbé sem hidratál.
A szaga rendkívül zavaró, így a sokadik használatra. Nem egész egy hetet használtam és soha többet. A tökéletes hidratáló nappali krém télre még várat magára.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

dettusbettus

2018. április 21.

Nincs mit ragozni, nekem bevált. Tél óta használom, azóta tökéletes. Remélem, nyáron nem fog csurogni az arcomon a veríték, mint a Zelka körömvirágos krémjétől. Ha negatív változás lesz, update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

fannifarfalla

2017. január 2.

az éjszakai párja igazán bevált nálam, azonban ezt a nappali változatot kétlem, hogy újra meg fogom venni. kellemes az illata és nem okoz különösebb bőrproblémákat sem, ugyanakkor számomra túlságosan zsíros és nehezen beszívódó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Vicamici

2016. december 25.

Kifejezetten száraz bőrűeknek való, úgyhogy ezt nekem találták ki. Beszívja a bőröm, és utána puha lesz tőle. Nincs különösebben erős illata, vagy hatása, de én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 25.

Timi2424

2016. december 7.

Hát, ez a krém kínozta a bőröm, pedig mekkora lelkesedéssel tettem a kosaramba. Nehéz állagú, számomra túl erőteljes, zavaró illatú és fénylik tőle a kombinált típusú bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

sukosdhanna

2016. november 6.

1 hete használom, sürgősen kerestem valami a hidegtől újonnan hámló arcomra. Használok primert de amint felraktam az alapozót, a feltűnôen foltos száradt részekkel nem tudtam mit kezdeni. Így most már ezt is felrakom alapozó alá, de annyira puha lesz tőle a bőröm hogy este is kenegetem :)Illata őszintén szólva nekem nem az igazi, de a végeredmény kàrpótol. Lehet kipróbálom az éjszakai krémet is, és updatelek itt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

Swensson

2016. november 5.

Ez egy szuperjó krém száraz bőrre! Két napja használom és máris imádom, pedig egyáltalán nem vagyok oda a himalaya herbals cuccokért. Gyorsan felszívódik, nem zsíros, tökéletes. Az eredmény: puha, hidratált bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

taraj

2016. szeptember 20.

Pár napja vettem akciósan, azelőtt nivea aquasensation-t használtam, ahhoz képest gyengébb, de az ár-érték arány megfelelő szerintem. Mert sokkal jobb mint bármelyik avonos krém, amik szintén ilyen árban vannak. Egyelőre a hatása tetszik, az illata lehetne kicsit jobb, de alapjában véve megfelel nekem. Én azt mondom megéri kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Lina14

2016. július 8.

leginkább úgy tudnám leírni, hogy nehéz. nem kényelmes viselet nap közben, de ezen kívül nem csinál semmit, kicsit hidratál, de nem okozott pattanásokat, szóval egynek elmegy...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Vad nádcukor kivonata, mely ayurvédás gyógynövény. Az ayurvéda tanok szerint lecsendesíti az égő érzést, és hatásos gyógynövény az aranyér, a vérhas, a hugyúti fertőzések és általános gyengeség ellen. Arról nem igazán találni információt, hogy mire való a nádcukor a kozmetikumokban.

Gyömbér-féle kivonata,  trópusi dísznövény. Illatos anyagai miatt Indiában illatszer és vallási ceremóniák füstölője, Pandzsábban a dohányt szagosítják vele. Ayurvedás gyógynövény: daganatok, sárgaság, epe- és gyomorbajok, szív- és vesebaj, emésztési zavar, szédülés, vérhas, ideg-, elmebajok, tüdővérzés és genny, aranyér, nehézlégzés, hasmenés ellen használják. Magas vérnyomás, láz, meghűlés és influenza ellen ma is használt. Nem találni információt arról, hogy mire való a kozmetikumokban. (Forrás: Benedek István: 160 tibeti gyógynövény című könyve)

Galangál növény kivonata. A kozmetikumokban levelének és gyökértörzsének kivonatát egyaránt használják. Ayurvédás gyógynövény, segíti az emésztést és használt reuma (izületi gyulladás) ellen is. Nem található információ arról, hogy mire való a kozmetikumokban.

Ceresin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.