Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Hűsítő gyümölcspakolás, mely szabaddá teszi az eltömődött pórusokat, eltávolítja a mélyen beágyazódott szennyeződéseket és segít megőrizni a bőr természetes rugalmasságát. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.  Használatával megakadályozható a mitesszerek újbóli megjelenése. Javítja a bőr szerkezetét és segít csökkenteni a ráncokat. Az alma természetes alpha hydroxy (AHA) savak gazdag forrása, táplálja és ragyogóvá teszi a bőrt. A fügének és az uborkának hűsítő hatása van. A papaya halványítja a szeplőket és lággyá teszi a bőrt. Az agyagásvány rugalmassá és ragyogóvá varázsolja a bőrét.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Heroina

2021. november 27.

Babapuha bőrt csinál, imádom hogy felkenés után érzem ahogy dolgozik, csíp, gondolom a gyümölcssavak miatt, nagyon hatékony termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

czannaa

2019. augusztus 28.

Arcpakolást kerestem, ami jó a száraz bőrre. Ez a termék meg is felel neki. Tetszik az illata, könnyű lemosni, nincs is olyan ronda színe, puhább és frissebb lesz az arcom utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Marolin

2019. augusztus 2.

Most vettem meg a második tubust belőle, szeretem, hogy megdolgozza a bőrt - értsd: tényleg csíp 2-3 percig felvitelkor peeling után, viszont ahogy száradni kezd, már kellemes. A saját tapasztalat - és a kommentek alapján másoké is - az, hogy bizserget, de puha arcbőrt és egységes arcképet varázsol. Mindene természetes hatású, szóval szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Bblanka92

2019. március 11.

Meg vagyok vele elégedve. A bőröm a lemosás után puhább frissebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Meg vagyok vele elégedve. A bőröm a lemosás után puhább frissebb.

rafi

2019. január 21.

Kombinált bőröm van, mégis nagyon szereti. Imádom az illatát, mindig nosztalgikus hangulatba kerülök tőle, bár még nem sikerült rájönnöm, hogy mihez hasonlít. Felvitel után eléggé csíp (főleg, ha hámlasztás/bőrradír után használja az ember), de hamar elmúlik. Így legalább érzem, hogy csinál valamit. Könnyű lemosni, nem okoz irritációt, szerintem szépen tisztítja is a bőrömet, valahogy egységesebbnek látom a bőrképemet a használata után. Nem zsírosítja a bőrömet, ugyanakkor a hidratáló hatása miatt egyáltalán nem is szárítja. Ár-érték arányban szerintem tökéletes, nagyon szeretem használni, tuti, hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

rebbka

2019. január 12.

Nagyon szeretem ezt a pakolás. Igaz, hogy normál és száraz bőrre ajánlott, de úgy vettem észre, hogy jó hatást gyakorol a bőrömre. Már a második tubussal vettem meg. Az összetevők tetszenek, tényleg lehet érezni egy kis csípő érzést felkenés után, de ez hamar elmúlik, és természetes is a benne lévő savak miatt. Pattanás utáni hegekre kifejezetten jó. 😊 Ha elfogy, megint meg fogom venni. A nimes pakolással felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

RCC

2018. december 21.

Szinte látatlanba vettem, Rossmannban közeli lejárat miatt kb 320 Ft-ért szórták és mivel szeretem a márkát megvettem anélkül hogy jobban elolvastam volna mi is ez. Kombinált típusú a bőröm, míg a tubus inkább normál/száraz bőrre ajánlja ezt a pakolást, viszont mivel elméletileg tisztít is és nem csak hidratál így nagyjából megfelelt számomra is. A szárazabb részeket az arcomon nagyon csípte pár percig majd olyan fura "lüktető" érzetet hagyott maga után. Nem száradt betonkeményre, úgyhogy könnyen le lehetett mosni. Még csak ma használtam először, úgyhogy nagy változást eddig nem látok a bőröm állapotán, viszont jó puha lett. Pár percig az egész arcom piros lett tőle, majd pár perc után javult a helyzet, a pattik viszont sokáig nagyon pirosak maradtak a pakolástól. Egyelőre 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Pikvuo

2018. november 3.

Az en arcomat egyaltalan nem csípi. Altalaban húsz percet hagyom fent, majd egy nedves szivaccsal letorlom. Szep borkepet ad, puhább a borom tole. Szeretem hasznalni☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

vrgdo1991

2018. május 29.

Felkenés után kb. 10 percig csípi az arcomat, de ez elmúlik. Miután lemosom, sokkal egységesebb a bőrképem, és felfrissült az arcom. Heti egyszer használom, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

bgabryellla

2017. október 2.

Eddig csak egyszer próbáltam még, de máris tetszik, amit csinál! A neem testvérkéje az én örök kedvencem; ezért tettem egy próbát vele is, ha már Himalaya, hátha beválik. A Rossmannban épp akciós volt, ezért lecsaptam rá, Felkenés után kezdetben valóban hajlamos csípni a bőrt (ez a gyümölcsöknek köszönhető, nem kell megíjedni; ráadásul egyáltalán nem elviselhetetlen..) Lemosás után (ami sokkal egyszerűbb, mint a neem maszknál) pihe-puha bőrt kapok. Eddig imádom, ha változik a véleményem jövök és javítom! :) Addig is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract