Himalaya Herbals

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. július 11.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1999 Ft

Természetes gyógynövény kivonatokban gazdag szappanmentes arclemosó. A téli dinnye, a bengáli birs és a méz hidratálja a bőrt, mialatt segít
megőrizni annak puhaságát és ragyogását.

Gluténmentes. Nem tartalmaz mesterséges illatanyagokat és színezékeket.

Ár: 1999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 680 Ft , Eladó: Estee
Állapot: pont félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-en lehetséges, vagy postázom felárral

Törpe

2021. március 7.

2020. február 28:

Mindenre érzékeny, kiszáradásra, lehámlásra, és pattanásra hajlamos bőröm van. Telis-tele mitesszerekkel, pedig nem vagyok már tini. Úgy döntöttem, hogy lehet tényleg nem elég a meleg víz, és keresek valamit, ami jó lehet az arcomra. Szappanmentes, illata a Glycosept ecsetelőre emlékeztet, nem kifejezetten tetszik, de nem is szörnyű, azt a fél percet simán kibírom, míg lemosom az arcom, utána meg nem érződik. Még nem haszálom régóta, kíváncsi vagyok, hogy a tubus végén is így vélelkedek -e róla, de eddig teljesen bevált. Nem pirosodom ki, nem szárít, nem húzódik az arcom tőle. :)

Update:
Nem jó. Szárít. Nem szerettem használni, és inkább kidobtam. Azóta ulta szenzitív babáknak való olajat és fürdetőt használok arcra, és azzal nincs ilyen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

2020. február 28:

Update:

Vicus

2020. augusztus 23.

Jól habzik, jól tisztít, nem húzódik a bőröm a használata után. Tetszik a kissé furcsa, gyógynövényes, fűszeres illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Saretin

2020. június 23.

Istenem! Ma vettem még csak, de már most imádom! Eszméletlen finom illata van, és az összetevőiben minden kedvenc fűszer és gyógynövényem benne van. Még hogy csak aloe vera, téli dinnye, meg bengáli birs! Szegfű,rozmaring, majoranna, fahéj!!! Frissítő volt és nem maradt utána semmi az arcomon. Remélem más hatása is lesz. Pl. nyugtató ha már aloés. De hosszabb távon a tiszta miteszer és gyulladásmentes bőr lenne a cél.

Update: Az a helyzet, hogy a rozmaring-fahéj összetevők picit irritálják a bőrömet, van ahol viszkető piros foltot hagy. Másrészt, minden napos használatnál szárítani kezd. A miteszereket ugyanakkor csökkenti és a pórusokat is összehúzza, főleg a párom arcát teszi rendbe látványosan. Nekem lehet túl erős, valami gyengédebbet kell találnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

grankitti

2020. június 12.

Életem arclemosója! Nem szárít, nem pirosodik ki tőle az arcom, nem hámlik. Egyszerűen fantasztikus. Fél áron vettem meg az arcradírjával együtt. Ez a kettő kombó verhetetlen számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

krisztinareka

2020. február 12.

Véletlenül akadt meg rajta a szemem és mivel féláron adták a kosaramban landolt. Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Soha nincs pattanás a bőrömön, de ettől már két használat után megjelent két apróbb példány. Ezen kívül az illatával sem vagyok kibékülve, abszolút férfias karakterűnek tartom. Persze lehet, hogy valakinek inkább gyógynövényesbe hajló.
DE! Odaadtam a páromnak: szagolja meg, mit szól hozzá? Nagyon tetszett neki, első csata megnyerve :). Az ő bőre zsíros és pattanásra hajlamos és nagyon szépen karbantartja. Ehhez el kell árulnom, hogy minden nap használja. Korábban már voltak próbálkozásaim, hogy rávegyem az arctisztításra de minden siker nélkül. Az ilyen termékeket a fürdőszoba feltűnő helyeire tettem, mégse nyúlt utána sohasem. Ezt viszont imádja úgy ahogy van, és már saját maga odakészítette a samponja-tusfürdője mellé, hogy el ne feledkezzen róla. Teljes a győzelem. Az öt csillagot ezért adom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

kristofdora87

2020. február 12.

Nem értem ez az arclemosó miért nincs többek által értékelve.
Ez egy nagyon jó arclemosó. Érzékeny, kombinált bőröm van, mindentől is kipattog. Most fogy el a második flakonnal. Nagyon sima és puha lesz tőle a bőr, finom gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Nem értem ez az arclemosó miért nincs többek által értékelve.

lollinymph

2019. december 30.

Az egyetlen arclemosó, ami nem szárítja a bőröm. Nagyon szeretem!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Az egyetlen arclemosó, ami nem szárítja a bőröm. Nagyon szeretem!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Honey

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.