Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aktív hatóanyaga 100%-ban növényi eredetű.

Gyógynövények különleges keveréke, mely gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a sminket,mialatt fenntartja a bőre természetes hidratáltságát. A citrom természetes bőrtisztító, frissít és összehúzza a pórusokat. A szőlőmagolaj fiatalossá teszi, a fodormenta hűsíti bőrét, hogy az tiszta, egészségtől ragyogó és sugárzó maradjon.

Fontos még: Nem komedogén (nem tömíti el a pórusokat, nem okoz mitesszerképződést.! Állatokon nem tesztelték! Nem tartalmaz kőolajszármazékokat, ftalátokat és mesterséges színezékeket!

ribizlicukor

2014. szeptember 30.

Sminklemosónak vettem, mint eddig a többi márka arctejeit is, hát nem kellett volna váltanom erre. Eszeveszett módon tudja csípni a szememet. El fogom használni, de annyira a tisztító hatásától sem ájultam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

nemethkatus

2014. április 20.

A címkéjén azt állítja parabénmentes, az összetevők között pedig több parabén is szerepel! :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

kakaska

2014. február 19.

Nem rossz, de az én bőrömnek nem elég ez a tisztítás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Nem rossz, de az én bőrömnek nem elég ez a tisztítás.

Onomatopoeia

2013. december 22.

gondoltam tej, próbáljuk ki az igénybevettebb szemkörnyék tisztítására....sohatöbbé, úgy csíp...arcra meg túl zsíros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

dudas.betti

2013. augusztus 13.

Iszonyatosan kipattogok tőle és a hozzá tartozó toniktól is. Ilyet én még nem éreztem sosem, és hatalmasat csalódtam a Himalaya Herbals termékekben. Használtam őket együtt, és külön-külön, hátha csak az egyiket nem bírom és mindig ugyanaz lett a vége. A zsíros homlokom még sokkal zsírosabb lett és tele apró kis pattanásokkal. Az orcákat pedig egyenesen szárítja... Az biztos, hogy úgy ahogy vannak, mennek a kukába. Csak sajnálom azt a darabonkénti 1.400 Ft-ot amit kiadtam értük, de annál azért többet ér a bőröm, hogy csak az ára miatt ilyennel tisztítsam magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 13.

kothencz001

2013. július 25.

Azért vettem meg mert gondoltam milyen jó, hogy 100% növényi eredetű, meg egy csomó minden jó dolgot írtak a hátuljára... és tök nagy pofára esés lett. Nagyon csípi a szemem, pedig eddig ilyet egyetlen sminklemosónál se tapasztaltam. Az illata se tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Ophelia

2013. július 17.

Én elégedett vagyok vele. A sminket és egyéb szennyeződéseket maximálisan eltávolítja, nekem nincs semmi zsíros utóérzete, és nem szaporodtak meg a bőrhibáim sem, nagyon tisztának érzem tőle a bőrömet. Az állaga kissé fura, de az illatához képest nem zavaró, az ugyanis engem a hónapok óta a fürdőszobaszerényben dohosodó, lejárt szavatosságú, avas szappanra emlékeztet. (nem tartunk ilyeneket természetesen, de valami ilyesmi lehet.=D) Szerencsére ha utána használok krémet, nem marad meg tartósan, de eltekinteni sem lehet tőle maradéktalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

cicatapmancs

2013. június 28.

A Sunfleur Kímélő Sminklemosó Arctejről váltottam erre,mert az nagyon hamar elfogyott mindig. Akciósan vettem a rossmannban 999Ft-ért. Tökéletesen eltávolítja a sminket, nem hagy ragacsos érzést maga után. Rosaceás a bőröm,így nagyon oda kell figyelnem,hogy a problémás részekre milyen kozmetikumot használok, mert nagyon sok minden irritálja és csípi. Ezzel az arctejjel szerencsére semmi ilyen problémám nincsen. Az illata számomra eléggé semleges. A szemfestéket is szuperül leszedi, nem csípi a szememet. Nekem bevált, biztos,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

norci

2013. május 25.

Zuhanyzás közben ezzel szoktam kétszer átmosni az arcom, jól leszedi a sminket (mindenhonnan). Utána sem húzza a bőröm, nem viszketek tőle, úgyhogy a picit fura 'illatkombinációját' leszámítva elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

hajasbaba

2013. április 2.

Ajándékba kaptam a tonikja mellé, de amilyen jó az, ez olyan rossz! Ahhoz képest, hogy az van ráírva, hogy nem miteszerképző, nekem nagyon durván az lett a bőröm, tele lett zárt komedókkal, ráadásul az összetevők elején szerepel a Myristyl Myristate, ami egy erős komedo-képző! Azóta is próbálom eltűntetni őket, mert a használata előtt már olyan szép volt a bőröm. A sminket valóban lehozza, de szemre ne használjátok! Rá is van írva! Ez nem szemfestéklemosó. Magamtól biztosan nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.