Himalaya Herbals

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1103 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1103 Ft

Könnyedén beszívódó testápoló a mindennapi bőrápoláshoz, mely hidratálja és puhítja a bőrt, biztosítva bőrének a létfontosságú tápanyagokat. Nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíraolaj táplálja bőrét, gazdag E-vitamin forrás. A kukoricaolaj és az aloe vera hidratálja, míg a sárgabarackmag olaj puhítja a bőrt, hogy bőre selymes, rugalmas és egészségtől ragyogó legyen.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1103 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

s_kitty

2019. október 28.

Ajándékcsomag része volt, nem adtam neki elsőre túl sok bizalmat, de igazán kedvelt testápolóm lett. Állagra arany középút, nem is folyós, de nem is ragacsos. Gyorsan beszívódik, nem nyálkás órákig. Látom megoszló az illata, de rajtam felkenve kifejezetten tisztaságillat, ez hálisten nem az a típusú testápoló aminek megcsömörlök a szagától. Szívesen újravenném a későbbiekben is, bár imádok kísérletezgetni.. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

szeszti

2018. november 7.

Puhává varázsolja a bőrömet, jól hidratálja, normál bőrre szerintem tökéletes:) Könnyen beszívódott, az illatta... hát az nem az én világom, de meg kell szagolni, mielőtt megveszi valaki :D én ajándékba kaptam, a teljesítménye 5/5, úgyhogy elhasználom:) Hozza azt, amit a leírásban ígér, ami nem minden termékről mondható el :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

csimota

2017. december 13.

Nekem könnyen beszívódott, rögtön puhább lett tőle a bőröm. De! Annyira erőteljes, gyógynövényes illata van, hogy mindenkinek ki kellene próbálnia mielőtt megveszi. Nem vagyunk egyformák, de ha épp fáj a fejem, akkor eszemben sincs ezt még csak kinyitni sem, mert még rosszabb lesz ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

brbara

2017. november 20.

Nagyon jó. Kellemes illat, gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem hagy ragacsos érzést. Imádni való. Az arcomra is simán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Neyerdua

2017. november 17.

Sietve vettem még a nyáron, amikor nem találtam épp a kedvenc Nivea Happy Time-om. Vagy volt valami baj az orrommal, vagy meg sem szagoltam, nem tudom már... Nem tetszik az illata már a flakonból sem, magamra kenve pedig rögtön olyan büdösebb önbarnítós szaga lesz, ráadásul tartósan érzem...

Egyszer tudtam csak magamra kenni, az én bőrömmel (nyáron) nem csinált semmit, de legalább hamar beszívódott (picit ragacsosan)...

Most megint a kezembe került, adtam neki egy utolsó esélyt, de sajnos ugyanaz a véleményem: hatása semmi, szaga rossz... Kuka.
---
A többi véleményt olvasva, lehet, hogy velem van a baj, vagy rossz példányt fogtam ki...?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

---

Lili1214

2017. október 15.

Ez az első testápoló, amit végre gyorsan és könnyen beszív a bőröm. Az illata nagyon kellemes és másnap puha tőle a bőröm :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

alaina

2017. április 4.

Finom illatú, nagyon hamar és könnyen beszívódó, bőrt puhává varázsoló testápoló. Masszírozáshoz is nagyon jó, más krémek nem veszik fel a versenyt a beszívódás sebességével és mértékével :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Ginabebi

2016. november 26.

Sokáig kerülgettem a márkát, de aztán vettem belőle egy arcradírt. Szuperül bevált, és épp testápolót kerestem, egy másik márkával vetekedett, de barátnőm nagyon gyorsan lebeszélt a másikról. Iszonyat jó döntés volt! Ezek után csak ezt fogom venni, és remélem nem vonják ki a forgalomból! Szuper illat, gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Imádom! Azóta beszereztem egy Himalayas kézkrémet is, amit a táskámban tartok. Ja, és szemezek egy ajakbalzsammal is már.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

FloralPrincess

2016. március 11.

Egyszerűen imádom!! Erre jobb kifejezést nem találok! Kedvenc testápolóm. Szerintem tökéletes. Az illata valami mennyei, NAGYON-NAGYON JÓ!!!! Jól hidratál, nem száritja a bőrt, puhitja és frissesség érzetet kölcsönoz. Igazából ajándékba kaptam és nem is vártam sokmindent tőle, de amikor elkezdtem használni, hááát nagyon nagyot csalódtam... kellemeset! Szerintem ez egy csodaszer! Csakis ajánlani tudom. ♥♥♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

doozlie

2015. október 31.

Nagyon finom illata van, kimondottan testápolóhoz méltó illat. Hasonlít valami régi spray illatára... De nem ugrik be melyikére.
Jól terül, gyorsan szívódik.
Jó pont, hogy 100%-ban természetes az aktív hatóanyagai. Rossmann-ban 649-ért vettem, akciós volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

Jól terül, gyorsan szívódik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0