Holika Holika

Ár:   $16   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   $16
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az aloe vera kivonatokat, 78% hidratáló anyagokat tartalmaz, amelyek megnyugtatják és ápolják a bőrt.

• Vízmegtartó technikával készült, így a bőrre való felkenéskor nem hagy fehér nyomot, és üde és frissítő érzetet biztosít.
  • A vízálló gél hatékonyan véd az UVA és az UVB sugárzástól.
  • Természetes eredetű összetevőket tartalmaz, amelyek védik a bőrt az UV fénytől.

Ár: 5900 , Eladó: crystalline
Állapot: kipróbált , Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott levélként 915 Ft, MPL automatába 945 Ft

KingOfCreams

2021. augusztus 13.

Nagyon szép összetevői vannak, viszonylag jó áron kapunk elég nagy mennyiséget, de vannak fenntartásaim vele :D

Az elvi mennyiség felvitele után (valaki írta lejjebb, hogy nagyon kevesen használ, amit még rollerrel kell bemasszíroznia - ezt nem is értem, a bőrgyógyászok ajánlása szerint egynegyed teáskanállal kell eloszlatni az arcon, tehát a nagyon kevés ebben az esetben a nagyon nem elég szinonimája lehet, ergo semmit nem ér) iszonyatosan fényes, csillogó marad a bőr. Bár nagyon fincsi struktúrája van, jó érzés felkenni, be is cuppantja a bőr azonban nagyon-nagyon csillogó bőrt eredményez. Nem tudom, hogy száraz bőrtípuson hogy működhet, de kombinált, zsíros bőrűek kerüljék messziről :)

A parfüm kár volt bele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

A parfüm kár volt bele...

MiniMaus7

2021. július 24.

Nagyon kellemes az állaga, az én arcom hamar be is szívta. Kicsit fényes maradt utána az arcbőr. Akinek egy kicsit is érzékeny a szeme, annak azt ajánlom meg se próbálkozzon vele. Nekem nem kifejezetten érzékeny a szemem, viszont hiába voltam a szemkörnyéken óvatos egy kicsit mégis belement az egyik szemembe, fél óra kellett mire lemosás után rendbe jöttem. Borzasztóan csípett. Testre elhasználom, de az arcomra bizots, hogy többet nem kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

sarah0425

2021. július 2.

Nagyon jó a fényvédelme, csodásan teszi a dolgát. Viszont sok idő volt mire kitapasztaltam, hogy mennyit kell belőle adagolni. Mindig enyhén nedves arcbőrön használom és nagyon keveset. Utána egy arcmasszírozó rollerrel bemasszírozom a bőrömbe. De ennek ellenére is 10 percet kell várnom minimum, hogy beszívja rendesen a bőröm és rá tudjak sminkelni. Plusz pont még, hogy a kiszerelése is nagyon kedvező. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Misa

2021. június 29.

Most már tudok update-elni: 40 fokban, nagyon erős napsütésben is tökéletes. Sajnos csak az arcomat és a dekoltázsomat kentem be vele, a testem többi részét nem. Mindenhol máshol leégtem, nem is kicsit, de ahol ezzel voltam bekenve, ott szó szerint semmi nyoma nem volt a napnak. Még csak meg se pirult a bőröm.
Szóval tényleg, megbízhatóan teszi a dolgát, az 50 faktor nem vicc, tökéletes fényvédelmet biztosít.

Régebbi vélemény: Egyelőre teljesen elégedett vagyok vele. Nem okozott irritációt, pattanásokat. Finom illata van, könnyű, folyékony állaga (de mégsem folyik mindenhová), könnyű felvinni. Nekem kombinált bőröm van, a T-vonalamat persze ez is zsírosítja kicsit, és nekem eléggé csillog a fejem tőle. Kb. fél órával a felvitel után mattul valamennyit, de nem sokat. Ár/Érték arányban szerintem nagyon jó, 100 ml-t kapunk a pénzünkért. A nyári hatásáról még nem tudok beszámolni, de majd visszajövök update-elni, egyelőre nagyon jó krémnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Nora85

2021. május 21.

Meglep ez a sok jó vélemény... Ezek alapján rendelte magának a barátnőm. Neki kombinált bőre van, fénylett tőle, mint a diszkógömb, így nekem ajándékozta, hátha nekem jó lesz, mivel nekem nagyon száraz. Hát azért az én full száraz bőrömön is fényes. Ez olyan fényesség, ami tavasz elején, a 20 fok alatti hőmérsékletben, felhős időben még igazából jó is volt. Akkor szívesen kenegettem, mert amolyan egészséges fényt adott De ahogy bejött a napsütéses tavasz (és még mindig csak max 25 fokról beszélünk), egyből félre is tettem, mert nagyon fényes tőle a bőröm és pikkpakk izzadom le. Majd ha jön a hűvös ősz, meg a tél, megint előveszem, de komolyan nem értem ezt a sok pozitív véleményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

HelloSziaIvett

2021. március 11.

Végre valami, amiből elsőre sikerült jót választanom és nem kellett hónapokig keresni egy bőrtípusomnak megfelelőt! :D első fényvédőm, amit mindennapi használatra vettem. Kombinált, tág pórusú, mitesszeres bőröm van, így kifejezetten nehéz jó fényvédőt találni jó ár érték arányban. De nekem sikerült ;) nem lett olajosabb a bőröm, nem lettem pattanásos, nem lett több mitesszer, nem kukacosodik még ha szérumot teszek alá akkor sem. És a legjobb, hogy hidratál. Nem kell külön hidratálót keresnem mert ez a kis csoda elintézi azt is. Persze szárazabb bőrre ez kevés, de nekem tavasztól késő őszig tökéletesen elég ennyi hidratálás (hialuron szérummal előtte).
Felvitelkor kicsit fényes de nem zavaróan és 10-15 perc alatt ez teljesen felszívódik. Remélem erről nem derül ki egy év után, hogy csak fele annyit véd, mint amennyi rá van írva (purito 👏🏻👏🏻👏🏻).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Marmelade

2021. február 15.

Imádom! Nem csillog nem ragad, hamar beszivódik, ami fényvédőknél ritka. Szuper az állaga és az illata is fincsi. :) Nekem nem bántja se a bőrömet se a szememet a parfüm benne, de gondolom ez egyéntől függ. És plusz ráadás, hogy nagyon sokáig elég, így teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

leili

2020. október 7.

Ez egy csoda! Majdnem elsírtam magam a gyönyörűségtől, hogy végre sikerült vennem egy olyan fényvédőt, amit elképzeltem, de a sok rossz tapasztalat után azt hittem már csak álom marad :) kicsit Disneysre sikerült a megfogalmazás, tudom, de szerintem sokan tudtok ezzel a “végre” érzéssel azonosulni :) Nagyon könnyű a textúrája, de nem azért, mert alkohol a második összetevője, mint egy csomó más könnyű formulájú fényvédőnek (lásd La Roche Posay Anthelios... hú de haragszok rá..brr).
A rövid távú véleményemet tudom csak megírni egyelőre, de nagyon tetszik a formulája, hogy nincs agyonillatosítva, hogy nem komedogén, nem fénylik a fejem tőle, gyönyörűen mutat rajta az alapozó, illetve a BB krém is, szóval egyelőre szuperlatívuszokban tudok csak beszélni, de vissza fogok jönni Update-elni egy pár hét múlva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

poczeandrea

2020. július 1.

Kellemes az illata, először fényes, aztán ahogy beszivodik mattul egy kicsit. Könnyű krem, olyan vizszerű. A szemem ez is csípi ha belefolyik egy pici a nap folyamán, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

fatkabb

2020. május 21.

Egy nagy baleset utan kezdtem el arcot aṕolni több lépésben, miutan a kórházban többször elmondták, hogyha nem szeretnék foltokkal hegesedve gyógyuló arcot, akkor minimum napkrémet kenjek rá. (májusban tört össze az arcom) egesz nyáron ezt kentem, különbözö szintén napvédö cushion-okkal és neha bb krémekkel kombinálva, mert tudtam, hogy a teljes nyarat a strandon fogom tölteni a gyerekkel, tehat a nap elkerülése nem játszik, továbbá a víztöl azonnal oldódó krémek sem. Termeszetesen sok más egyebet is adtam a börömnek, de azt kell mondjam, hogy teljesen foltmentesen gyógyultam fel, és soha nem pirult meg a böröm, a víztükör ellenére sem. Az állaga kellemesen krémes, a felkenése olyan érzés mint egy frissitö arcmosas. Imadom. Illata nem tolakodo, kellemes. Felkenés után fényes marad az arcom egy ideig. Persze ha sminkel valaki, akkor ez eltünik.
Az egyetlen dolog, amit sosem ertettem miért, de azonnal piros leszek töle. Nem fáj, nem viszket, le is huzodik nehany oran belül, de szinte azonnal piros leszek töle. :( Mondjuk hajlamos vagyok szinte mindenre igy reagalni, fatyol maszkokra, tiszta vízre (!) szinte mindenre. Még a szerumaim/esszenciaim pirosság ELLEN is kipirositanak, majd hosszabb tavon fejtik ki valamennyire a hatasukat, ha egyáltalán. De ha valakinek nincs ilyen tulajdonsága, annak tökeletes lehet ez a krémecske. De ebben az arfekvesben, ilyen tulajdonságokkal en sem talaltam jobbat, tehat ujra veszem, mert pl a gyerekemre is ezt kentem, és szintén szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Alkoholok: Octyldodecanol, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Salvia Hispanica Seed Extract, Octyldodecanol, Helianthus Annuus Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simethicone
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Xanthan Gum, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Polysorbate 20, Glyceryl Stearate, Oleth-10, Polyhydroxystearic Acid, Isodeceth-6
Fényvédők: Octinoxate, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Xanthan Gum, Polysorbate 20, PEG-100 Stearate, Oleth-10
Illatanyagok: Octyldodecanol, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, t-Butyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminium Stearate
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/