Holika Holika

Ár:   $16   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   $16
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az aloe vera kivonatokat, 78% hidratáló anyagokat tartalmaz, amelyek megnyugtatják és ápolják a bőrt.

• Vízmegtartó technikával készült, így a bőrre való felkenéskor nem hagy fehér nyomot, és üde és frissítő érzetet biztosít.
  • A vízálló gél hatékonyan véd az UVA és az UVB sugárzástól.
  • Természetes eredetű összetevőket tartalmaz, amelyek védik a bőrt az UV fénytől.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Homosalate f Ethylhexyl Salicylate f Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate f Propanediol h Dimethicone Crosspolymer szil Pentylene Glycol Salvia Hispanica Seed Extract eo Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Houttuynia Cordata (Tsi) Extract Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Fructooligosaccharides h Saccharide Hydrolysate h Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Ethylhexylglycerin Triethanolamine ti I eu 2 0Pullulan Octyldodecanol eo I i I al 1,2-Hexanediol ta Butylene Glycol h 1 0Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Echium Plantagineum Seed Oil Helianthus Annuus Seed Oil eo Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract eo I h I gy Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract Dimethicone eo I szil 1 0Xanthan Gum ti I eu Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Polysorbate 20 ti I eu 0 0Polyacrylate Crosspolymer-6 Titanium Dioxide / CI 77891 sz C12-15 Alkyl Benzoate eo Tocopherol a I v 2 2Glyceryl Stearate eo I euAloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy PEG-100 Stearate ti 0 0Aluminium Stearate sz Oleth-10 ti I eu 2 1Polyhydroxystearic Acid eu Alumina Isodeceth-6 eut-Butyl Alcohol i I al Simethicone eo 1 0Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i

selmeczireka

2019. november 28.

Az egyik kedvenc, tavaszi/nyári fényvédőmmé nőtte ki magát. Kellemes az állaga, remek az illata is (bár ez nekem annyira nem számítana), jól el lehet oszlatni a bőrön. A tubusban igen sok terméket kapunk és az ára is baráti. Már több ismerősömnek ajánlottam, mindenki elégedett volt vele. És ami ugye a legfontosabb: tényleg működik és remekül véd. Én minden nap használtam, hidratáló fölé, BB krém alá kentem. Nem kukacosodik, szépen elterül a bőrön és hamar be is szívódik, pedig én tényleg rákenem az arcomra azt a mennyiséget, amit előírnak a nagykönyvben. Most télen nem ezt használom, mert azért kissé könnyű, vizesebb/gélesebb az állaga, de tavasszal visszatérek hozzá. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

barkacskutya

2019. augusztus 10.

Ő az idei nyári fényvédőm, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem pirultam meg egyszer sem amikor használtam, zsíros bőrűeknek egy kis púderezés nem árt rá szerintem, de amúgy nagyon kis könnyű, hamar beszívódó formula. Az ára pedig, tekintve, hogy 100 ml-t kapunk a pénzünkért szerintem nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

viragi

2019. augusztus 8.

Most fogy el a tubus és múlt héten volt alkalmam kipróbálni nyaralásnál is. Fehér, könnyen felszívódó krém, enyhe friss illattal, ami szerintem nem zavaró. Az arcomon a T zónám zsíros, így ez a naptej is fénylik rajta, de testre kenve, a száraz bőrömön teljes mértékben felszívódik, nem zsíros és nem csillog. Nem égtem le vele, de nem is voltam vele egész nap napon vagy vízben. A 100 ml-es kiszerelés miatt belefért a kézipogyásszba is a repülőn, a tubus kézreálló és ár-érték arányban is jól jöttem ki vele. Most arcra másik naptejet próbálok ki, de testre fogom venni a jövőben is, mert egyébként meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Bettiiyy

2019. június 27.

Amikor először felkenem mindig a legelső dolog a különleges uborka vagy aloe illata az, ami megcsap. Ez az illat viszonylag sokáig érezhető, kb. olyan 20-30 percig, de utána elillan. Nagyon kellemes, frissítő érzetet hagy maga után, mind a krém, mind az illata.
Maga az állaga egy könnyen kenhető fehér krém. Nagyon tetszik a szűkebb, és kissé hosszabb adagolófeje, így egy nyomásra nem rögtön a teáskanálnyi méret fényvédőt lehet csak kinyomni, hanem nagyon precízen tudom szabályozni a mennyiséget. Könnyen kenhető, nem irritál (a szemnél sem), színtelen, ha felkerül a bőrre, ami különösen tetszik. Mostanában eléggé porul jártam a fényvédőkkel ilyen téren, így nagyon örülök, hogy végre sikerült találni egy színtelen, elvileg vízálló verziót.
Külön tetszik, hogyha telefonálok nem marad rajta a telefon kijelzőjén a fele fejem.
Eddig a napon jól teljesített a melegben. Nem vagyok ez izzadós fajta, akkor se, ha teliben süt rám a napsugárzás, de eddig még nem égtem le ezzel. Nemsokára tesztelem majd a víz mellett is, és akkor kiderül, hogy valóban vízálló-e 'x' ideig.

Update: Teszteltem a víz mellett, mediterrán klímán. Jól véd a vízen, a vízben és a víz mellett is. Még csak meg sem pirultam. Alig kapott meg a nap. (Mindenki mondja, milyen fehér maradtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Alkoholok: Octyldodecanol, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Salvia Hispanica Seed Extract, Octyldodecanol, Helianthus Annuus Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simethicone
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Xanthan Gum, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Polysorbate 20, Glyceryl Stearate, Oleth-10, Polyhydroxystearic Acid, Isodeceth-6
Fényvédők: Octinoxate, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Xanthan Gum, Polysorbate 20, PEG-100 Stearate, Oleth-10
Illatanyagok: Octyldodecanol, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminium Stearate
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/