Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Milva07

2019. március 6.

Nem ragaszkodok a high-end vonalhoz, sőőőőt...De annyira jutányos áron találtam az osztrák Notinon csomagban, hogy gondolkodás nélkül megrendeltem. Potom 37 !!!!! euróért kaptam egy teljes kiszerelést ebből, két utazó méretűt a sorozat két másik tagjából, éjszakai és nappali változatban, illetve egy szérumot 5 milis kiszerelésben. Nos, a lényeg: ennyi pénzért tökéletes, testes, de nem nehéz, szolid illatú krém. Hidratáló hatása teljesen megfelel nekem, korábban T-vonalban zsírosodásra hajlamos bőröm az idő előrehaladtával enyhén vízhiányos, de nem hámló, nem érzékeny. Illata szolid, én szeretem, ill. nem zavar, ha egy krém illatosabb kicsit. Tökéletesen felszívódik, sminkelésről nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére olyan jó állapotú a bőröm, hogy még BB krémmel sem terhelem újabban. De nem ragad, nem csillog, puha tapintású. Hatását a korábban használ Vichy rose platinum kréméhez tudom hasonlítani, de az markánsabb illatú volt.Három hete használom, meg vagyok elégedve, ha sikerül máskor is valamilyen jó akciót kifogni, akár továbbra is maradok nála. Ha nem, akkor csakis az ára miatt, és a mínusz egy csillag is ennek szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 6.

Katia88

2017. szeptember 26.

Évekig használtam, az illata tinédzser éveimre emlékeztet mikor édesanyám egy régebbi verzióját használta de illata nem változott. Akkor csak almodni mertem arról hogy egyszer majd ilyen drága krémmel kenem majd magam. Én szerettem, jól hidratált de a koreai termékek kiütötték őt (is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Csanadiadri

2016. szeptember 29.

Ket tégelyt használtam el belőle, de csak szakaszosan. Kipattogtam, de nem mindig, így idő kellett hozzá, hogy rájöjjek, miatta volt. Azóta nem veszem. Jól hidratál, néha ragacsos érzetet adott. Nagyon szép a tégely és a csomagolás, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

mandula21

2015. december 21.

Nagyon szeretem. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

Nagyon szeretem. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, kellemes az illata.

sminkkém

2013. december 2.

Jó kis krém , kár hogy kevés, mert 15 ml. A száraz helyekre jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 2.

Jó kis krém , kár hogy kevés, mert 15 ml. A száraz helyekre jó. :)

pmoncsi

2013. augusztus 13.

Pozitívumok: könnyed, gyorsan felszívódik, mégis jól masszírozható vele az arcom, finom tapintású lesz a bőr, finom illata van, éjszaka T-vonal nem zsírosodik be, az első krém, mely alá nem kell szérum és mégis úgy érzem, hogy teljes mélységében hidratált a bőröm

Negatívumok: nálam jelentősen tágította a pórusokat !! ez rontotta az összhatást, apró ráncokkal nem tud mit kezdeni, kánikulában 3-4 óra alatt kifényesedett a T-vonal, de ezt egy lemosással és újra krémezéssel megoldottam. Drága, egy kis mattító hatás hiányzik belőle

Összességében kánikulára eddig a legjobb krém amit használtam, egy átlagos hőmérsékletre viszont nekem kevés Nem valószínű, hogy újra veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Tim

2013. május 2.

Nekem csalódás volt a krém: nem tapasztaltam sem azt, hogy olyan szuperül hidratált volna, sem azt, hogy nyugtatta volna a bőröm. :( Több Lancome terméket kipróbáltam már, ennél nekem mindegyik jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

Trixi

2013. április 12.

Valaki írta, hogy fényvédő van benne, de a zselésben nincs (cream-gel), a nappali krémben van. Én a zselést használom 1 hete, arról tudok véleményt mondani. Elég erős az illata számomra, szerencsére hamar csillapodik. Az első 1-2 napban helyenként viszketett a bőröm, aztán elmúlt. Nagyon gyorsan, szinte azonnal beszívja a bőröm, még a zsíros T-vonalban is. Még nem sikerült kitapasztalnom, mennyit is kenjek belőle. A száraz orcákra többet kenek, a T-vonalban kevesebbet. A száraz részeket nagyon szépen puhítja, hidratálja, a zsíros részen mintha később kezdene zsírosodni, és nem olyan nagy mértékben, mint korábban. Egyelőre csak este használom, amíg kitapasztalom a működését. Sajnos az érzékeny részeken mintha kismértékű gyulladást tapasztalnék a krém felkenése után, kis hólyagocskák keletkeznek, ami reggelre csillapodik. Egyelőre nem vagyok benne biztos, hogy ettől a krémtől van, mert most váltottam vízhiányos bőrre való termékekre, és elképzelhető, hogy az arclemosó a ludas, de akár a feszesítő szérum (amit reggelente használok) is okozhat kölcsönhatást a krémnél. Most az arclemosónál visszaállok a zsíros bőrre valóra, a szérumot pedig egyelőre pihentetem, aztán megnézem így a krém hatását. Egyelőre 3 pont, várakozó álláspont.

Update: Most már hozzászokott a bőröm, nincsenek kiütések, viszketés. Reggelre nagyon szépen megnyugtatja a bőröm, és a zsíros T-vonal jóval kevésbé zsíros. Viszont, amikor reggel megtisztítom az arcom, érzem, hogy megint húzódik, kenni kéne, pedig 24 órás hidratálást ígér. Ha reggel is bekenem, akkor pedig sokkal zsírosabb a T-vonalam, mint előtte volt, hamar fényleni is kezd, szóval nem igazán tudom eldönteni, jó-e ez a krém nekem. Szerintem még mindig keresem az igazit.

Újabb update: Sajnos egyértelműen kiderült számomra, hogy nem ez a nekem való krém, mivel, amit most használok, az pár nap alatt csodát tett a bőrömmel, viszont amikor kiváncsiságból megint felkentem ezt a Neurocalmot, sokat romlott a helyzet. Azt hiszem, testre fogom elkenni, és mivel már több Lancome krém hasonlóképpen csalódást okozott, kerülnöm kell a termékeiket sajnos, valószínűleg ez az erős illatanyag okoz problémát nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

baby0782

2013. április 8.

Mintában próbáltam és nagyon megtetszett de ez a eugenol tartalom kicsit nyugtalanít mert a leírásban az van hogy sejthalált okoz. Elég nagy név a Lancome a kockáztatáshoz hogy kárt okozzon a krémük...
Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni?

kmaja

2013. január 17.

Ez a krém egy álom! Érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, de nyárra nagyon jól esett az arcomnak ez a krém. Hihetetlen könnyű textúrája van, és valóban éreztem a stresszoldó hatást. Ráadásul még 15 SPF fényvédő is van benne.
15 ml-es un. utazó csomagban vettem - egy arctejjel és egy arctonikkal együtt, amelyek szintén kifogástalan minőségűek - megfizethető áron. Keresem majd még, ha lesz ilyen akció!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Színező anyag. (Piros)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!