I love...

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2012. február 3.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam mango és papaya illattal.

carmenjade

2017. február 15.

Közepes hidratáló hatás, az illata kellemes, de annyira sok van benne, hogy mire a feléhez értem sugárban hánytam tőle. Talán még mindig van belőle, pedig évekkel ezelőtt vehettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Nanaho

2013. augusztus 30.

Isteni illata van és hatalmas adag :) Tényleg kevés kell belőle,nem kell sok rétegben felvinni mert akkor ragacsos és kellemetlen lesz az érzés. Az íze semleges,nincs se színe,igy nem kell félni hogy esetleg narancssárga lesz a szánk színe :D:D Az illatát sokáig lehet érezni és valami mennyei de komolyan,mondjuk én alapból mindent imádok amiben ez a két gyümölcs megtalálható,tervezem a kollekció többi darabját is beszerezni. Itt külföldön (Skócia) 99 penny-ért árulták,míg a többi 3 font környékén van,sokkal olcsóbb mint otthon a Douglas-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

ellie11

2013. március 31.

Érdekes olvasni, hogy nem jött be senkinek rajtam kívül. Nekem ez a kedvenc ajakápolóm. Több, mint egy éve vettem, és tényleg van, hogy napi szinten használom, de heti rendszerességgel biztos, és még mindig félig van (!!!!) Imádom az illatát, még ennyi idő után sem untam meg. Akármennyire ki van száradva/ cserepesedve a szám, 1 nap alatt rendbeteszi. Ennél is 'a kevesebb néha több' elve érvényesül- nem kell 2mm rétegben felkenni, elég csak az alsó vagy felső ajakra, összedörzsölni és ennyi, hamar beszívódik, és kényelmes. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

dorcus89

2013. február 24.

Sajnos nekem sem jött be. Kedvezménnyel vettem bár még így sem volt olcsó, de reménykedtem, hogy majd a minősége kárpótol, de sajnos nem. Az illata kellemes, de az íze borzalmas. Rossz a tégely kialakítása is, szinte kivehetetlen az ajakápoló. Én csak rúzsecsettel tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Malachite

2012. november 26.

Hatalmas átverés Limpbalmnak, balzsamnak nevezni! SOHA nem szívódik be semmennyire, ragad és sárgás színű réteget hagy a számon. Az illata ugyan finom, de ennyi....PÉNZKIDOBÁS. És annak elég drága (1000Ft)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

zalla

2012. február 11.

Sajnálom, pedig biztatónak tűnt a boltban. A kellemes illat ellenére a hatás borzalmas, nem hidratál. Fényesnek fényes, de én nem ezért szoktam ajakbalzsamot venni. Talán rúzs fölé tudnám elképzelni, de akkor meg elmaszatolnám a színt. Most el van süllyesztve a fiókomban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Színezék. Piros.