Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodzavirag27, Módosítva: 2020. március 6.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Stresszes, fáradt, sápadt, idősödő bőrre. Antioxidáns, kollagénépítő, rugalmasító, feltöltő, regeneráló, hidratáló. Mint a neve is mutatja, ez a krém extra flavonoidmennyiséget biztosít a bőrnek, így szabadgyökfogó, kollagénépítő, vitaminizáló hatásának köszönhetően megfiatalítja azt. Kisimítja a ráncokat, és segít megőrizni a bőr egészségét, javítja ellenálló képességét.

Kiszerelés: 125 ml

Ilcsi Flavonoid Extra Krém 50 ml
Ár: 5000 , Eladó: Kencemániás
Állapot: bontatlan új, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta
Ár: 4900 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Posta v szemèlyes

cicaaholdrol

2020. január 13.

Jól hidratál, nem kukacosodik, nem izzad be. De látványra nem csinált semmit. Ragyákat nem okozott, de nem is gátolja, hogy néhol kijöjjön 1-1.
Elhasználom és jöhet valami más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Elhasználom és jöhet valami más.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Szeretem az Ilcsit,próbálgatom a termékeit,jó kis krém ez is,de még ez nem az lesz,amire az én bőröm vágyik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

manobeka

2018. december 13.

Én lehidaltam tőle. Azért igen..ez az amikor egy termék professzionális nem lehet összehasonlítani a boltiakkal.Jó kis krém, télire nagyon szépen rendbe hozta a bőrömet és feltölti az apróbb ráncokat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

dharma7

2018. július 7.

Az elmúlt fél évben az Ilcsi Naspolyás arckréme volt a nagy kedvenc - helyette javasolták nyárra ezt a (naspolyással ellentétben nem fényérzékenyítō) csodát. Lassan egy hónapja használom nappali krémként, és imádom! Tökéletesen hidratálja az én szuper száraz bōrömet is, anélkül, hogy fényessé tenné az arcom.. Pici kell csak belōle, gyorsan beszívódik, és tökéletes sminkalap. Extra száraz, érzékeny bōrūeknek szerintem abszolút csodaszer! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

phg26

2017. február 17.

Nekem nagy szerelem ez az arckrém. Pár napja használom, így sok minden ígértről még nem tudok nyilatkozni. Az illata isteni, az állaga szuper. Szépen hidratál, ragyog utána a bőröm. Valóban picit lassabban szívódik be, és amúgy is olajos bőröm van, így nappal csak szemkörnyékápolónak használom egy mattító fényvédős arckrémmel. Éjszakára pedig teljes arcra. Első körben jár érte az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Krisz78

2015. február 12.

Csak a szemem környékére használom és nagyon jól hidratál.
Könnyen beszívódik és nem ragad.
A szaga/illata nekem egy kicsit furi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Csak a szemem környékére használom és nagyon jól hidratál.
Könnyen beszívódik és nem ragad.
A szaga/illata nekem egy kicsit furi.

merlyne

2014. április 24.

Millió kipróbált krém után megleltem ebben a tökéletest! Nem tömíti el a pórusokat. Ragyogó, élettel teli lett az arcbőröm. Rengeteget használom és egyszerűen nem fogy a tégelyből, annyira kevés kell belőle. Az illatát is szeretem, univerzális krémként is használom. Az arcom lélegzik alatta. Csak ajánlani tudom! Hátránya nálam nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

szusmus

2014. január 23.

Kellemes illatú, nagyon jó állagú krém, sminkalapként is jól használható, de a hatásától nem vagyok elájulva, pedig rendszeresen használom. Szeretem, nem bántam meg, de nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

eyeye

2013. október 17.

Tetszett az illata, de sajnos allergiás reakciót váltott ki. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Tetszett az illata, de sajnos allergiás reakciót váltott ki. :(

opozi

2013. július 27.

Hatását tekintve nagyon jó, kissé zsírossá teszi a bőrt, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Hatását tekintve nagyon jó, kissé zsírossá teszi a bőrt, ezért csak 4 csillag.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0