Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodzavirag27, Módosítva: 2012. január 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Stresszes, fáradt, sápadt, idősödő bőrre. Antioxidáns, kollagénépítő, rugalmasító, feltöltő, regeneráló, hidratáló. Mint a neve is mutatja, ez a krém extra flavonoidmennyiséget biztosít a bőrnek, így szabadgyökfogó, kollagénépítő, vitaminizáló hatásának köszönhetően megfiatalítja azt. Kisimítja a ráncokat, és segít megőrizni a bőr egészségét, javítja ellenálló képességét.

Kiszerelés: 125 ml

Heyhey

2019. augusztus 12.

Szeretem az Ilcsit,próbálgatom a termékeit,jó kis krém ez is,de még ez nem az lesz,amire az én bőröm vágyik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

manobeka

2018. december 13.

Én lehidaltam tőle. Azért igen..ez az amikor egy termék professzionális nem lehet összehasonlítani a boltiakkal.Jó kis krém, télire nagyon szépen rendbe hozta a bőrömet és feltölti az apróbb ráncokat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

dharma7

2018. július 7.

Az elmúlt fél évben az Ilcsi Naspolyás arckréme volt a nagy kedvenc - helyette javasolták nyárra ezt a (naspolyással ellentétben nem fényérzékenyítō) csodát. Lassan egy hónapja használom nappali krémként, és imádom! Tökéletesen hidratálja az én szuper száraz bōrömet is, anélkül, hogy fényessé tenné az arcom.. Pici kell csak belōle, gyorsan beszívódik, és tökéletes sminkalap. Extra száraz, érzékeny bōrūeknek szerintem abszolút csodaszer! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

phg26

2017. február 17.

Nekem nagy szerelem ez az arckrém. Pár napja használom, így sok minden ígértről még nem tudok nyilatkozni. Az illata isteni, az állaga szuper. Szépen hidratál, ragyog utána a bőröm. Valóban picit lassabban szívódik be, és amúgy is olajos bőröm van, így nappal csak szemkörnyékápolónak használom egy mattító fényvédős arckrémmel. Éjszakára pedig teljes arcra. Első körben jár érte az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Krisz78

2015. február 12.

Csak a szemem környékére használom és nagyon jól hidratál.
Könnyen beszívódik és nem ragad.
A szaga/illata nekem egy kicsit furi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Csak a szemem környékére használom és nagyon jól hidratál.
Könnyen beszívódik és nem ragad.
A szaga/illata nekem egy kicsit furi.

merlyne

2014. április 24.

Millió kipróbált krém után megleltem ebben a tökéletest! Nem tömíti el a pórusokat. Ragyogó, élettel teli lett az arcbőröm. Rengeteget használom és egyszerűen nem fogy a tégelyből, annyira kevés kell belőle. Az illatát is szeretem, univerzális krémként is használom. Az arcom lélegzik alatta. Csak ajánlani tudom! Hátránya nálam nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

szusmus

2014. január 23.

Kellemes illatú, nagyon jó állagú krém, sminkalapként is jól használható, de a hatásától nem vagyok elájulva, pedig rendszeresen használom. Szeretem, nem bántam meg, de nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

eyeye

2013. október 17.

Tetszett az illata, de sajnos allergiás reakciót váltott ki. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Tetszett az illata, de sajnos allergiás reakciót váltott ki. :(

opozi

2013. július 27.

Hatását tekintve nagyon jó, kissé zsírossá teszi a bőrt, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Hatását tekintve nagyon jó, kissé zsírossá teszi a bőrt, ezért csak 4 csillag.

csillag

2012. június 13.

A legújabb kencém, ebből a fajtából a szemránckrém, baromi sokáig elég lesz az is 125 ml!! és 4330 Ft-ért vettem meg. Gondoljatok bele, hol kapunk ennyi pénzért szemránckrémet.. ??????????
A Nivea, garnier, loreal stb.. cuccuk 10-15 ml-esek simán elkérnek 3000-4000 Ft-ot.. (nem szeretném amúgy szidni, mert van közöttük nagyon jó cucc, most csak az árról beszélek) Én a nivea arckrémért fizetek 3500, ami 50 ml...!!!
Ránctalanító hatásról később, mert arról még nem tudok 3 nap alatt véleményt mondani, hamar beszívódik, jól kenhető, jól hidratál, elég belőle nagyon pici, az illata gyógynövényes, de abszolút nem zavaró, sőt!!
Bízom benne, nincsenek durva ráncaim, egy-két mimikai, főleg inkább megelőzésképpen ajánlották, vettem.. A dekoltázsra is lehet használni egy pöttyit testápolóval kell összekeverni (állítólag az is hatásos-kozmetikus véleménye)... én a homlokomra teszek incuri-pincurit.. De így is, nagyon hosszú ideig elég lesz,gyanítom.. Majd jövök update-elni kb. egy-két hónap múlva, ránctalanító ügyben, addig 4..

up: már egy hónapja használom, el kell hogy mondjam eddigi legjobb krémem! és én arckrémként is ezt használom, a homlokomat szépen kisimította (jó nehogy azt higgyétek sharpei kutya kinézetem volt és csodát tett, hanem ha végigsimítottam a kezemmel a homlokom éreztem a kezdődő barázdákat) ezt használom a nyakamra és a dekoltázsra is csak natúr (testápoló nélkül) sokkal egészségesebb lett az arcbőröm. Jól beszívódik. És még mindig sok van benne.Egy hibája van, hogy nem tartalmaz fényvédőt, de ennek ellenére is 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0