Ilia

Ár:   €37   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bingus86, Módosítva: 2020. március 17.

Ár:   €37
Lelőhely:   külföld

Természetes összetevők segítségével göndörít, hosszabbít és emeli meg a szempillákat. Könnyen építhető, pergésálló formula. Érzékeny szemre is használható. Az egyedi, kétoldalú kefét hosszú tesztelési folyamatok során alkották meg.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Gollum

2022. november 12.

Nagyon szeretem. Mini verzióm van. Dúsít és hosszít is. Nekem nem pereg, vagy csak annyira minimálisan, hogy nem lehet igazán észrevenni. Nekem 7-8 órát fenn marad. A szememet nem irritálja. Kicsit tanulni kell a használatát, de a pillákat gyönyörűen szétválasztja. Talán a göndörségből veszít a nap végére, de én nem használok göndörítőt, csak felkenem és kész. Eddig nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 12.

Agnyecko

2022. június 4.

Egy minim van ebből a spirálból, hát dúsítani azt tényleg nem tud, talán hosszítani se nagyon, és morzsálódott már a szemem alá, de természetesebb sminkhez simán elmegy. Én azért értékelem benne, hogy póklábat sem csinál, nekem az a halálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 4.

Isztra

2022. április 29.

Sajnos nekem nagyon irritálja a szememet! Egyébként,szép, természetes pillákat lehet vele készíteni, a kefe fésűs részével átfésülve utolsó lépésként, de rövid idő elteltével, szúrni, viszketni kezd a szemem tőle. Nagyon szeretem a márkát,,használom az alapozót és a bronzosítót is, de ezzel a termékkel nagyon melléfogtam. Az én szemem csak minimálisan érzékeny, de ezt nem bírja!Mivel a leírásban érzékeny szemre is javasolják, sajnos csak 2 csillag jár érte.
Visszajöttem ismét, mert vettem harmadáron egy Bourjois spirált, ami viszont működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 29.

lissie16

2021. december 30.

Gyönyörűen hosszítja a pillákat, imádom a végeredményt. Dúsítani viszont nem dúsít, ami nekem jó, mert nem szeretem a dúsító szempillaspirálokat, jobban bejön ez a természetes hatás. Ha viszont valaki műszempilla-effektet szeretne elérni vele, akkor nem ezt a spirált ajánlom.

Egy csillagot levonok, mert nem tartós, a nap végére mindig elfolyik, és kb fele annyi festék marad a pilláimon, mint amennyit reggel feltettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 30.

Leush

2021. március 19.

Zseniális. Be kell ismernem, hogy amilyen drága, olyan jó! Nem azoknak való, akik felturbózott műszempilla hatásra vágynak, de akinek a lehető legtermészetesebben látványos szempilla a cél tiszta összetevőkből, az ne keressen tovább. A keféje is csúcsszuper, a kétoldalú kefét könnyű használni, a felvitt festéket olyan szépen eldolgozza a pillákon, hogy leesett az állam. Ó, és este ugyanolyan szép, mint amikor felviszem reggel, a lemosása mégsem nehéz. A legjobb mascara, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: Arginine
Hidratálók: Glycerin, Arginine, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Biotin

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: truth-in-aging, BFT

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.