Image Skincare

Ár:   33 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: laracroft, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   33 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Idősödő bőrre, mimikai és napozás okozta ráncokra, fáradt, fakó bőrre.

Ez a forradalmi nappali és éjszakai szérum új dimenzióban fiatalítja a bőrt. A nutripeptidek többrétegű techológiás szinergiában hat, hogy feltöltött feszes bőrt eredményezzen, miközben az őssejt technológia exkluzív komplexben segíti a természetes védekező mechanizmusokat és védi a sejtek egészségét. Drasztikusan csökkenti a mimikai ráncokat, és azidősödés egyéb jeleit. A hatóanyagok felülmúlhatatlan magas koncentrációja MAXimális hatást biztosít. Vectorize-TechnologyTM kapszulába zárt hatóanyagokat bocsát ki akár 48 órán keresztül. Exkluzív komplex harcol és véd a bőröregítő hatások ellen. Áttörő növényi eredetű őssejt technológia segíti a sejtkárok megelőzését, csökkenti a mimikai ráncokat és a szarkalábakat.

laracroft

2018. február 25.

UPDATE: Lepontozom, mivel így egy teljes tubus elhasználása után nyugodtan kijelenthetem: különösebben semmi haszna nem volt. Hidratáló, tápláló hatást nem fedeztem fel, feszesíteni nem feszesített, és bár nagyon kevés, alig látható ráncom van, azokkal sem csinált semmit. Az összkép sem lett szebb, arcszín sem lett egységesebb. Nekem nem érte meg az árát.

Mi a szösz? Először is, nem a kozmetika vezetője, hanem az egyik kis alkalmazott ajánlotta figyelmembe, egy olyan árlistát az orrom elé tolva, amin két ár szerepel. Úgy sejtem a 31900 forintos szérumot ők mindössze úgy körülbelül 17-18000 forintért szerzik be (a pontos összegre nem emlékszem, de húszezer alatt volt). Ekkora árréssel dolgoznának? Vagy az image szabja meg kötelezően, hogy ennyiért értékesítsék tovább? Én naiv meg azt hittem, hogy a minőséget fizetem meg. Vajon így megy ez minden márkánál?
Mindenesetre újfent elhittem, hogy az Image termékek mennyire jók, és való igaz, az összetevők a legtöbb termékükben ötcsillagosak.
A bőröm a felszínen zsíros, egyébként vízhiányos, kapja az UV-t és szép lassan szeretnének megjelenni az első ráncok is. Ennek elkerülésére vettem meg a szérumot, hiszen mimikai és UV-sugárzás okozta ráncokra ajánlják. Gondoltam hasonló kis laza krémet kapok majd, mint anno a C-vitaminos szérumnál. Hát nem.
Az első benyomások nem túl pozitívak, használat szempontjából legalábbis, vizes, laza állagú, ragacsos, nem szívódik be 100%-osan, nem hidratál, inkább egy kicsit összehúzza a bőrt. Még az én bőröm is igényel rá hidratálókrémet.
Egyelőre megszavazom a bizalmat, nem pontozom le, hosszútávú használatról pedig jövök majd update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Superoxide Dismutase, Arabidopsis Thaliana Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Phospholipids, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Isomalt, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-1, Acetyl Octapeptide-3, Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

PVP 0 0