Image Skincare

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   56,7 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: giudittina1978, az összetevőket feltöltötte: in0ra, Módosítva: 2021. április 7.

Ár:   27 000 Ft
Kiszerelés:   56,7 g
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2020-ban megújult összetétel!

Ultrahidratáló, sebgyógyulást segítő, A, C, E-vitaminban és antioxidánsokban gazdag revitalizáló krém nappali vagy éjszakai használatra. A napégést, bőrszárazságot kiválóan kezeli. Kozmetikai beavatkozások, peeling és dermaroller kezelés után is ajánlott regeneráló krém.

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice gy Water / Aqua Glycerin h 0 0Dimethicone eo I szil 1 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Glyceryl Stearate eo I euIsostearyl Neopentanoate eo 3 3PEG-100 Stearate ti 0 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Caprylic/Capric Triglyceride eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Citrus Aurantium Dulcis (Orange) OilLimonene i Brassica Campestris/ Aleurites Fordi Oil Copolymer Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Phenoxyethanol ta Cyclopentasiloxane eo I szil Tocopherol a I v 2 2Ceteth-10 Phosphate ti Dicetyl Phosphate ti I eu Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Panthenol eo I v 0 0Squalane eo 1 0Caprylyl Glycol eo I h Glycine Soja (Soybean) Sterols eo Linoleic Acid eo Phospholipids h Ethylhexylglycerin Glucosamine HCL Hexylene Glycol ti I eu 1 1Xanthan Gum ti I eu Magnesium Aluminum Silicate 0 0PEG-8 h Butylene Glycol h 1 0Phytic Acid a Sodium Hydroxide Pisum Sativum (Pea) Extract a Allantoin gy 0 0Retinyl Palmitate a I v 2 2Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract hCitrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil i Yeast Polysaccharides Dipotassium Glycyrrhizate gy Disodium EDTA Sodium Hyaluronate h 0 0Benzoic Acid ta Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Pyruvic Acid Tremella Fuciformis Sporocarp Extract a I h Citric Acid kh Ascorbic Acid a I v Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: nooncsyka
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --
Keresem ♡ Image Skincare Vital-C Hydrating Repair Créme
Ár: 0 , Eladó: honeybya
Állapot: Újszerű, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

adrienn20

2021. június 25.

Nagyon kellemes az illata, az állaga könnyű. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

skincare_manic

2021. május 17.

Az ára ugyan borsos, de ennek ellenére sem tudok csillagot levonni tőle. Nagyon szereti az arcom. Kellemes, friss az illata, puha és hidratált bőrt varázsol. Hamar beszívódik, könnyű az állaga. A rutinom része hónapok óta. Bátran ajánlom mindenkinek! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

vzsm02

2021. február 18.

Frissen reszelt narancshéj illata van, könnyű textúrájú krém, hamar beszívódik. Nem zsírosítja a bőrt, nekem jól hidratál; bár nem olcsó krém, de lepontozni semmiképpen nem tudnám, én elégedett vagyok vele. Ha valaki tud akcióról, azért szóljon;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

friebo

2020. október 15.

Általában mindenből kufejezetten a parfümmenteset keresem, de ennek isteni illata van! A hatása kifejezetten jó, sőt extra kategória. Nekem tetszik az állaga, hogy nem zsíros, ragacsos. A tégelyes kivitel viszont nem praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Fruzsinszkova

2020. szeptember 15.

Több mint egy éve minden este ezt használom. Ez az esti krémprotokollom része, imádom az illatát és nagyon szép tőle a bőröm, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

AnikoN

2020. április 18.

Nagyon szeretem, a korpás seborrheámat nekem is rendbe tette. Előtte borzasztó sokat szenvedtem a vízhiánnyal de a tág pórusaimmal. Ez volt az első krém, ami valóban hidratált. Sajnos nagyon drága, bár sokáig elég, kevés kell belőle.
Most keresek egy alternivát, de ha nem találok, vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Most keresek egy alternivát, de ha nem találok, vissza fogok térni hozzá.

magdolnakiss

2019. november 15.

A legjobb hidratáló arckrém. Az itteni pozitív vélemènyek alapján vettem meg. Kevés is elég belöle, reggel ès este is ezt használom. Tökéletesen hidratál, szépen beszívódik, nem sok, nem kevés, tökéletes!
Egyedüli negatívum hogy tégelyes, de a spatulajával lehet higénikusan használni, csak ugye macera. Lehetne tubusban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Anikoo215

2019. szeptember 24.

Rettentő sok krémet kipróbáltam már az olcsó naturtól a drágábbakig, tényleg mindent, de az egyedüli, ami a korpás seborrheás bőrömet valóban hidratálja. Imádom, nekem borzasztó sokáig jó, így meg is éri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Kezdjük a bitangjó citrusos illatával. Az állaga nekem túl folyós, mindenesetre még belefér. Éjszakára használom, lehetne kicsit vastagabb is, most tavaszra még elég. Az összhatáson 2 hét alatt vagy a krém javított vagy a tudat mennyire drága; a lényeg hogy egész csini lett a pofim mióta rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Gabika21

2019. március 22.

Ezt a krémet 1 hónapja használom éjszakára. Sajnos semmi extrát nem tapasztalok. Az utóbbi időben többször hámlik tőle az orrom és enyhén kimaródik az orrom töve. Nem tudom hogy ez a C vitaminnak köszönhető-e. Ennyi pénzért többet vártam. Az illata viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Phytic Acid, Pisum Sativum (Pea) Extract, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Ascorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Phospholipids, PEG-8, Butylene Glycol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Squalane eo 1 0

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology