Imperity

Ár:   1025 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Kifésülést könnyítő kétfázisú hajkondicionáló spray a marokkói arany erejével! Az argánolajat erős hidratáló-, tápláló- és védőhatása miatt alkalmazzák. UV-filtert tartalmaz a karos napsugarak és a hajszín kifakulása allen. Búzaprotein és szilikon hatóanyagai a hajat fénylővé, könnyen kifésülhetővé és egészségessé teszik.

eszterszekely

2019. november 19.

Ami így első nekifutásra eszembe jutott gondolat róla az kevéssé szofisztikált: sz@rt sem ér. Nekem legalábbis. Inkább éreztem hogy összetapad tőle a vékonyszálú hajam, mintsem hogy könnyebb lenne kifésülni. És most látom a leírásban, hogy szilikon is van benne ami meg külön negatív. Az illata számomra valamiért zavaró bár nem túl intenzív de a hajamon az ilyen jellegűeket nem szeretem. Édeskés, vaníliás, nem is tudom milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Kriszta180222

2019. november 13.

Minden várakozásomat felülmúlta, imádom. Egyszerre cseréltem le a balzsamomat és vettem ezt, szóval nem tudom pontosan, hogy melyik érdeme (mindkettő?), de ennyire selymes és fényes még talán soha nem volt a hajam, mint most. Használom nedves hajra is és 2 mosás között is. Az illatával nem igazán sikerült megbarátkoznom, de az amit a tükörben látok kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Drazsi

2019. január 15.

Hajmosás után , a még nedves hajamra fújok belőle, majd átfésülöm. Sokkal könnyebben fésülöm ki ez után a hajam. Az illatát imádom, nem nehezíti el a hajat. Nekem igazából ugyanolyan mint bármelyik GlissKur hajspray. Már bő fél éve megvan és csak a felénél tartok. Szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

corsica

2018. november 15.

Hajmosás után használom törölközőszáraz hajra. Alapból nagyon gubancolódós a hajam, óriási csomók képesek kialakulni miközben meg sem moccanok. Amíg vizes a hajam, nem szoktam fésülni, csak az ujjaimmal segítek hajszárítás közben. Ezzel a sprayvel ez könnyen kivitelezhető. Anno ez csak hajpakolással sikerült. Miután megszárítottam sem kell szenvednem a fésüléssel, nem úgy mint alap esetben. Ezek alapján nagyon elégdett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

drzhczk

2018. november 13.

imádom, csodát tesz a hajammal, egyáltalán nem zsírosít, és az illata is nagyon kellemes. az ára picit borsos - ha jól rémlik 2 ezer forint körül jutottam hozzá fodrászkellékesben - cserébe egészen sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Maryetta

2018. október 21.

Messze a legjobb kifésülő spray , mindamelett finom az illata és szép puha , fényes lesz a hajam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Magdolna

Korcsoport: >54
2018. október 4.

Nagyon- nagyon jó, az 5 csillagos véleményekkel maximálisan egyet értek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 4.

Nagyon- nagyon jó, az 5 csillagos véleményekkel maximálisan egyet értek.

bbrigi8823

2018. szeptember 26.

Nagyon szeretem, mosás után csak ráfújom és máris könnyebben tudom kifésülni a hajam, az állaga a hajamnak puha, szárítás után selymes-
Az illata nagyon kellemes, bár nem marad meg sokáig. Nem lesz tőle zsíros a hajam, sokáig elég.
Az ára is szuper :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Az ára is szuper :)

bubilany

2018. május 10.

Egy pár fújás elég belőle és máris könnyen fésülhető aze gyébként fenékig érő évek óta szőkített hajam!!! Nekem bevált az egész termékcsalád! Nagyon rendbetette a hajamat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Drehsnia

2017. november 15.

Nagyon jó illata van, selymes tőle a hajam, nekem dús, szállós hajam van, inkább arra használom, hogy kicsit lelapítsa/lesúlyozza :D
Csak pár fújás kell belőle, szóval sokáig elég :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Csak pár fújás kell belőle, szóval sokáig elég :)

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Barnás sárga.