Imperity

Ár:   1309 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Supreme Style Hajkisimító Folyadék. Fegyelmezi a rakoncátlan hajtincseket, selymesen lággyá és fényessé teszi azokat. Nyamplung olajjal dúsítva mely természetes fényvédő, ceramidjai pedig hidratálják a hajat. Egyszerűsíti a beszárítási és vasalási folyamatot hő védelemmel együtt. Filmréteggel vonja be és kisimítja a hajszálakat.

Liara0826

2019. augusztus 20.

Eddig még csak egyszer használtam, de gondoltam leírom már a véleményem, hátha gondolkodik rajta valaki. Fodrászkellékesnél kerestem olcsó hővédőt és ezt ajánlották. Bár én csak szárítani szoktam a hajam de nagyon töredezett ezért kipróbáltam hátha ez a baj. Ez egyben hajegyenesítő folyadék is, nem tudom az mennyire vált be mert beszárítottam a hajam és egyenes maradt de ez a szer nélkül is így szokott lenni. Az illata nekem picit erőteljes, de nem rossz. Nem tudom minek volt köszönhető hogy olyan szép volt a hajam, mert mikor használtam csináltam egy házi hajpakolást is ami mindig beválik és puha, fényes tőle a hajam, de most jobban is állt mint szokott. Ha lesz változás megírom, de eddig elégedett vagyok vele, remélem tényleg segít a hő ellen és nem kell csalódnom.

Update
Nem tudom elhasználni! Eleinte úgy láttam mintha működne, viszont hosszabb távon látom hogy nem. Nem vasalom a hajam, csak néha beszárítóm de azt is alacsony hőfokon és arra sem elég. 1 pumpálás nem elég több pedig össze ragasztja amire már csak hajszárításnál jövök rá. Szárítom és mintha nem akarna megszáradni, le kell mosnom tehát csak pazarlom az időt, a krémet meg a pénzt is. Kb három negyedéig van, igyekeztem elhasználni de szerintem jobban járok ha elajándékozom vagy kidobom és veszek egy normálisat. Arról nem is beszélve hogy milyenek az összetevői. Hajtöredezésre ez nem elég, sőt szerintem semmire sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Update

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak