Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Olajmentes, matt hatást biztosító alapozó.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Edina77

(!)
2016. június 14.

Nagyon szuper alapozó,tökéletes fedéssel,nem maszk-hatású és púder sem kell utána. Nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

laanyka

2015. október 17.

szerintem ez egy nagyon szuper kis alapozó lehet azoknak, akik betegnek és kialvatlannak szeretnének látszani, nekem sajnos másra teljesen alkalmatlannak tűnik :(. pedig nagyon megörültem neki, mert végre megtaláltam azt a világos árnyalatot, ami az én fehér bőrömhöz szinte tökéletesen passzolna :) mégis, amikor használtan, annyira rosszul éreztem magam, h kb 2x ha meg mertem próbálni. kár érte :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Shanin

2015. október 17.

Szuper alapozo lenne, kozepesen eros fedese van, egyaltalan nem maszkhatasu, mattito puderre sincs semmi szukseg utana, egyseges, termeszetesen matt finishe van. Nekem csak a szinevel van gondom, latatlanba vettem en is egy Caramel arnyalatot, de sajnos akarhogy probaltam eldolgozni, latszik hogy sotet a boromhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 17.

Lena800805

2015. április 23.

Lágy, krémes, de nem olajos alapozó. Nagyon jól fed, mégsem lesz maszkhatású. Kényelmes viselet, nem is érzem, hogy az arcomon van. Abszolút természetes hatású rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Barbuska90

2015. április 20.

Tavaly nyáron használtam ezt az alapozót. Nem rossz termék, de ha valakinek nagyon zsíros a bőre, mint pl. nekem, annak nem lesz elég a mattítása. A fedése szerintem nagyon jó, elég jól eltakarja a hibákat, de mégsem maszkos, nem is nagyon látszik, hogy van valami az ember bőrén. Van belőle extrém világos is! Olyannak ajánlanám, akinek normál vagy esetleg kombinált bőre van, akár pattanásokkal és/vagy más bőrhibákkal küzd. Nekik szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

boghyca

2014. december 8.

Nem olyan rég óta használom felváltva Lancome-mal, illetve keverve, de nagyon jól megvannak együtt. Magában is helyt áll főleg ilyen hideg időben, viszont egy 6-7 óra elteltével szükség van púderezésre. A színe pont passzol a most kifakult téli bőrömhöz. Száraz bőrre ajánlom (nekem is az van), zsírosra vagy kombináltra púderrel együtt tökéletes. Elnézve az árát nem vészes, és megfizethető főleg, hogy elég egyszerre egy pumpálás. Úton van a második üvegem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

samuhenrietta

2014. július 5.

Most vettem egy ilyet porcelain árnyalatban. Nem lesz olyan az arcom tőle mintha ki lennék vakolva, könnyed és jól fed, nyárra pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Pöti

2014. június 3.

Petal árnyalatom van, ami olyan távol áll a bőröm színétől mint Makó Jeruzsálemtől.. :( Reméltem, hogy jó lesz a szín, ez tűnt az egyik legvilágosabbnak, de ez inkább kreol bőrre lehet jó sajnos. Maga a textúra jónak tűnik, kicsit sűrű, erős fedéssel. Az árát mindenképpen megérte volna, ha jó lett volna a szín, de sajnos nem az... :( A flakon is átverős, mert nagyon világosnak tűnik benne az anyag, közben meg nem is a színt mutatja.. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

contra55

Korcsoport: >54
2012. június 21.

Külföldről rendeltem a Caramel árnyalatot kedvező áron. Az én arcomon tökéletesen elfedi a hibákat, könnyű, "cashmírszerű" nem folyik le a bőrömről, egész nap szinte tökéletes. Ha tehetem, újra megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 21.

Samybubu

2012. május 9.

Teljesen belesimul a bőrömbe, olyan, mintha nem is viselnék semmit. A fedése közepes, a mattító hatását annyira nem vettem észre. Észrevehetetlen a bőrömön, de mégis szép, viszont ezért az árért kicsit jobb mattítást várnék, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Dimethicone, Trimethylolpropane Triisostearate, Coco-Caprylate / Caprate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lecithin, Hexyl Laurate
Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Lecithin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polysilicone-11, PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Propylene Glycol Stearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polysorbate 20, Propylene Glycol Laurate
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Felületi hártya képző anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.